Şimdi Ara

A4 TECH X7-G800MU ve A4 TECH XL-750BF İNCELEMESİ (FOTOĞRAFLI)!!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
1
Favori
72.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de yeni klavye, mouse alacağım ve oyun için tasarlanmış olmasını istiyorum.
    yaklaşık 10 yıldır a4-tech ürünlerini ve microsoft ürünlerini kullanıyorum. malesef logitech ve razer kullanma şansım olmadı fakat logitech ürünlerini birkaç defa denedim.
    a4-tech ürünlerini artık almamaya neredeyse yemin edecek durumdayım, çünkü birçok sorunla karşılaştım. elimde şu an 3 adet farklı modellerde wireless set var ve 3'ü de aldığımdan beri 1 metre ilerden çekmiyor. mouse'ları bozuldu, tuşlara bir kere basmama rağmen çift tıklıyor, sinir ediyor. ve mouse'ları özellikle tam bir pil canavarı! yani demem şu ki a4-tech'den çok çektim o yüzden almak istemiyorum fakat bu ürün aklımı karıştırdı açıkçası. yani yine herzaman olduğu gibi fiyatı cezbediyor. büyük ihtimalle bunu da alacağım ve eğer bu da yarı yolda bırakırsa aldığım son a4-tech ürünü olacak.
    konuyu açan arkadaşım, hala bu setten memnun mu, bir sorunla karşılaştı mı paylaşırsa sevinirim.

• quote:

Orjinalden alıntı: Gui-Wan

ben de yeni klavye, mouse alacağım ve oyun için tasarlanmış olmasını istiyorum.
    yaklaşık 10 yıldır a4-tech ürünlerini ve microsoft ürünlerini kullanıyorum. malesef logitech ve razer kullanma şansım olmadı fakat logitech ürünlerini birkaç defa denedim.
    a4-tech ürünlerini artık almamaya neredeyse yemin edecek durumdayım, çünkü birçok sorunla karşılaştım. elimde şu an 3 adet farklı modellerde wireless set var ve 3'ü de aldığımdan beri 1 metre ilerden çekmiyor. mouse'ları bozuldu, tuşlara bir kere basmama rağmen çift tıklıyor, sinir ediyor. ve mouse'ları özellikle tam bir pil canavarı! yani demem şu ki a4-tech'den çok çektim o yüzden almak istemiyorum fakat bu ürün aklımı karıştırdı açıkçası. yani yine herzaman olduğu gibi fiyatı cezbediyor. büyük ihtimalle bunu da alacağım ve eğer bu da yarı yolda bırakırsa aldığım son a4-tech ürünü olacak.
    konuyu açan arkadaşım, hala bu setten memnun mu, bir sorunla karşılaştı mı paylaşırsa sevinirim.

kardeş bence bu seti almalısın..şunu anladım forumda bu klavyeyi alıpta tam kullanmayanlar hakkını veremiyor klavyenin.ben warrock oynayarak bu klavyenin 15 tane g tuşu var ve ben warrockta sadece 4-5 tanesini komutluyorum elimin yakın olduğu yerlere ve çok rahat ediyorum.silikonlu tuşları elinizin kaymamasını sağlıyor ve fps oyunlarında oynarken yazmak çok rahat.normal kullanımlarda da yazmak kolay.gelelim klavyenin sağ üstte S ve D tuşlarına. S tuşu yazma hızını arttırırken D tuşu w,a,s,d tuşlarını ve yön tuşlarının yerini değiştirmeye ve caps lock ve ctrl nin yerini değiştirmeyede yarıyor dikkat ederseniz caps lock ve ctrl tuşuna görebilirsiniz.bence tek eksisi bileklik koyma yeri biraz daha geniş olsaydım dadından yenmezmiş ama her güzelin bir kusuru vardır.

bunlara açıklık getirmek istedim kafanızı şişirdiysem sorry!!!

forever a4tech x7 g800MU

• a4tech x7 g800MU usb girişlisi var mı acaba?
  • kardeş bendew ar ztn incelemesini bende yaptım 2 serisi var g8800 ve g880 mu mu olanıonda kulaklık ve usb girşleri war
  • quote:

Orjinalden alıntı: themafıa

kardeş bendew ar ztn incelemesini bende yaptım 2 serisi var g8800 ve g880 mu mu olanıonda kulaklık ve usb girşleri war

İnternetten g800mu usb bağlantılı olanından aldım. bilgisayara bağladım ama bilgisayara tanıtamadım. benim kasamda ps/2 bağlantısı yok sadece usb bağlantısı var ordan bağlayınca klavye çalışmıyor. ne yapmam gerekiyor. yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sabata21

quote:

kardeş bendew ar ztn incelemesini bende yaptım 2 serisi var g8800 ve g880 mu mu olanıonda kulaklık ve usb girşleri war

İnternetten g800mu usb bağlantılı olanından aldım. bilgisayara bağladım ama bilgisayara tanıtamadım. benim kasamda ps/2 bağlantısı yok sadece usb bağlantısı var ordan bağlayınca klavye çalışmıyor. ne yapmam gerekiyor. yardımcı olursanız sevinirim.

kardeş kalvye ps/2 bağlantılı ousb bağlantısı sağ taraftaki klavye üzerinde yer alan usb yi çalıştırmak için var ps/2 den takman lazım çevirici fln almayı dene ps/2 den usb fln
  • quote:

quote:

quote:

kardeş kalvye ps/2 bağlantılı ousb bağlantısı sağ taraftaki klavye üzerinde yer alan usb yi çalıştırmak için var ps/2 den takman lazım çevirici fln almayı dene ps/2 den usb fln

yardımın için teşekkürler.dönüştürücü il halletim olayı ama başka bi sorun var gibi.oyun oynarken mesela yarış oyunu oynarken hız pedalı olarak ileri yön tuşunu basılı tutyorum.araba hızlanıyor, bir süre sonra tuşun etkisi geçiyor ve araba yavaşlayarak duruyor. yani oyunlarda tuşların sürekli baılı tutma özelliği yok. bu klavyenin özelliği mi acaba.saynı şey fps oyunlarını oynarken de oluyor.w tuşu ile ilerlerken bir kaç saniye sonra ilerleyemiyorsun parmağını kaldırıp tuşa tekarar basmam gerekiyor. bunu nasıl halledebilirim...
    sanırım dsorun tam olarak şu: aynı anda iki tuşa basamıyorsun.bir tuş baılıyken ikinci bi tuşa bastığımda birinci tuş hala basılı bile olsa devre tışı kalıyor....bu nasıl bi iştir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabata21 -- 15 Nisan 2009; 20:19:30 >

• Hayırlı olsun arkadaşım, ve paylaşım için sağol. Ben de aynı ürünleri aldım ama mouse XL-740 K, klavyenin opsiyonlarını biliyordum, ama nasıl kullanılabilir yapacağımı bilmiyordum. Bilgiler için çok sağol, çok işime yaradı vallaha.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yardımın için teşekkürler.dönüştürücü il halletim olayı ama başka bi sorun var gibi.oyun oynarken mesela yarış oyunu oynarken hız pedalı olarak ileri yön tuşunu basılı tutyorum.araba hızlanıyor, bir süre sonra tuşun etkisi geçiyor ve araba yavaşlayarak duruyor. yani oyunlarda tuşların sürekli baılı tutma özelliği yok. bu klavyenin özelliği mi acaba.saynı şey fps oyunlarını oynarken de oluyor.w tuşu ile ilerlerken bir kaç saniye sonra ilerleyemiyorsun parmağını kaldırıp tuşa tekarar basmam gerekiyor. bunu nasıl halledebilirim...
    sanırım dsorun tam olarak şu: aynı anda iki tuşa basamıyorsun.bir tuş baılıyken ikinci bi tuşa bastığımda birinci tuş hala basılı bile olsa devre tışı kalıyor....bu nasıl bi iştir...

kardeş bnmki tamamen sorunsuz sen başka pcde dene belki dönüştürücüden kaynaklanıyordur

• CD çıkmaz tabi klavyenin kutusundan. Kuruluma gerek yok yazıyor kutusunda. Nasıl inceledin sen?
  • kardeş ztn proglama tuşları masaüstü değil oyunlarda işe yarıyor bu nedenle cdden bi ayara grk yok tak kullan tarzı klavyede + özelliklik yazı hızını ayarlama usb ve kulaklık çıkıları 15 proglamalı tuş vs.
    cd yok baktım sitesinde driver yoq
  • Şimdi çeşitli söylentiler var.Bu klavyeden alacağım ancak çok fazla tuşa birden basıldığında kilitlenme oluyor mu olmuyor mu?Yani 4-5 tuşa birden bastığımızda takılma var mı merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrooklynZU

Şimdi çeşitli söylentiler var.Bu klavyeden alacağım ancak çok fazla tuşa birden basıldığında kilitlenme oluyor mu olmuyor mu?Yani 4-5 tuşa birden bastığımızda takılma var mı merak ediyorum
    http://forum.donanimhaber.com/m_22027985/mpage_1/key_/tm.htm#22243169
  • x7 mouse benimde hoşuma gidiyor
  •  A4 TECH X7-G800MU ve A4 TECH XL-750BF İNCELEMESİ (FOTOĞRAFLI)!!!
     A4 TECH X7-G800MU ve A4 TECH XL-750BF İNCELEMESİ (FOTOĞRAFLI)!!!

Bizim x7 ve ROCCAT Kone Gaming Mouse ne kadar benziyor Hangisi daha önce çıktı tam olarak bilmiyorum ama..

• bende xl-750bf var. gerçekten çok güzel bir mouse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 10 Ağustos 2009; 23:27:33 >
  • Bende aldım suan o klavyeyi kullanıyorum ama hala o ses açma kapama kısma durdurma multimedya tuşlarını kullanamıyorum nasıl yapacağım ?
  • ben world of warcraft oynuyorum önce x7 fare aldım. o harika zaten eleştirmiyorum bile. bi arkadaşımda gördüm g880mu modelini. "sende al olum süper" dedi. parasına baktım "yauu nelere para veriyorum buna da vereyim" dedim aldım. ilk başta yazarken space in kısalığından ve sağ alt tuşunun yanındaki ekstra tuştan sorun yaşadım ama zamanla alıştım. fakat 3ay bile geçmeden klavyeye inme indi. durduk yere 9 o l ç sağ alt ve sağ windows tuşu çalışmamaya başladı. verdim servise yaptılar. bunu bütün hepsine mal edemem bana hatalı olanı denk geldi diye düşünüyorum. onun haricinde şahane. wow oynayan biri bi bu kadar daha tuşu olsa hepsini kullanır. tavsiye ederim pişman olmazsınız. mik-kulaklık ve usb de çok kullanışlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

quote:

Orjinalden alıntı: -IceMan-

quote:

Orjinalden alıntı: Rapator

quote:

Orjinalden alıntı: -IceMan-

aynı ikiliyi aldım klavyede space tuşunu kısalığı dışında memnunum.yanlız klavyede multi mrdia tuşlarından ses tuşlwrı hariç diğerleri çalışmıyor.bu bendemi yoksa genel bir sorunmu.

Sanırım G tuşlarından bahsediyorsun...Maalesef Windows ortamında onlara birşey atayamıyorsun..Sürücüsünün olmaması nedeniyle böyle birşey var...Keşke atanabilseymiş, bazen bende eksikliğini hissediyorum...Ama oyunlarda istediğin kısayolları kullanabilirsin onlarla...

G tuşlarından çok memnunum.oyunlarda baya işe yarıyor.benim sorununm klavyenin sağındaki gri dikdörtgen multimedia tuşları.sadece ses tuşlarını kullanabiliyorum.diğerleri galiba bir işe yaramıyor

O tuşlar media player ile çalışıyor...Heralde onun için programlanmışlar...

ayıp yaa. kim mp kullanyıo ki :D winamp var. uyuz oluyorum onları winampda kullanamamaya.

• Winamp'da kullanılıyor fakat options preferences'den global hot keys'den enabled tusunu işaretlemek gerek.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.