Şimdi Ara

A4 TECH X7-G800MU ve A4 TECH XL-750BF İNCELEMESİ (FOTOĞRAFLI)!!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
1
Favori
72.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkideş bende aLdım daha dün a4 tech x7 xL 750 BF mouse yılan derisi süper bir şey =) 2500 dpi :=)
  • arkadaşlar bende A4 TECH X7-G800MU almak istiyorum ama bir iki sorum olucak bütün formu okudum fakat benim pc dizüstü ve ps/2 çıkışı yok eğer bu klavye ps/2 ise ben bunu dizüstü bilgisayarıma nasıl bağlarım arkadaşlar converter demişler ama alıp deneyen varmı yani kesin çalışırmı =( yada bu klavyenin usb çıkışlısını bulabilirmiyim ? lütfen cevap verin =(
  • arkadaşlar bu ikiliyi aldım laptopta ps/2 girişi yokdu vatan computer dan aldım ps/usb portuyla 98 lira tuttu :S içim yandı giden paraya ama :D şuanda kullanıyorum ve klavyede mouse da gayet güzel almak isteyen herkese tavsiy ederim ps/2 usb port converter da çalışıyomu diyen arkadaşlar kesinlikle çalışıyo =)
  • arkadaşlar g800 ün yanına alevlimi daha çok yakışır yoksa yılan desenlimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: riza_azir

arkadaşlar g800 ün yanına alevlimi daha çok yakışır yoksa yılan desenlimi ?

Herkese göre değişir. Ama kendi düşüncem şöyle ; klavye siyah-turuncu. Mouse yılan desenli alırsan siyah(üstü beyaz çizikli)-turuncu 3x tuşu olacağı için bence daha uyumlu olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hamtaro !

quote:

Orijinalden alıntı: riza_azir

arkadaşlar g800 ün yanına alevlimi daha çok yakışır yoksa yılan desenlimi ?

Herkese göre değişir. Ama kendi düşüncem şöyle ; klavye siyah-turuncu. Mouse yılan desenli alırsan siyah(üstü beyaz çizikli)-turuncu 3x tuşu olacağı için bence daha uyumlu olur.

anladım saol alev desenli alıyom ozaman teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riza_azir -- 14 Aralık 2009; 13:46:27 >
  • Bende aldım bu ürünlerden gerçekten süper... Klavyeyi daha adam gibi deneyemedim (çünkü laptopta PS/2 çıkışı yok ve aldığım converter tanımıyor). O yüzden Converter alınca tam set olacak
  • Merhaba millet g800mu klavye aldim yeni ama bilgisayarim tanimiyor, cd de cikmiyor icinden gerekmiyormus diye . Vista kullaniyorum kalvye de uyumlu yazio ama surucuyu taradiginda tanimiyor...yardim edebilen varsa sevinirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slaytanicds -- 12 Ocak 2010; 13:34:35 >
  • güzel olmuş, klavye şahane
  • Tam bir oyuncu klavyesi klavyemin bozulmasını bekliyorum bunu almak için :)
  • Klavyeyi bir dükkanda inceledim. Işıklı olması dışında tam istediğim özelliklere sahip ama çok kalitesiz. Almaktan vazgeçtim. Standart Microsoft klavyesi kullanıyorum yıllardır. Orta kalite bir klavye sonuçta, buna alışmış biri olarak, acayip rahatsız etti beni X7-G800MU. Tuşlar biraz havada ve basarken ki his hiç hoşuma gitmedi oturaklı değil. Space nin küçük olması ve altındaki G tuşları normal tuş gibi ele takılır cinsten olması cabası. Tuşların kalitesi de kötü. Bu konuda biraz takıntılıyım belkide ama kesinlikle elinize alıp bakmadan almayın. Benim görüşüm budur.
  • Arkadaşlar ben klavyeyi aldım.laptop a bağlıyorum.ps/2 girişi olmadığı için usb ye çevirici ile bağladım.fakat pc tepki vermiyor.Sadece sağ üst köşedeki S D tuşlarına basınca ışıkları yanıor.yardım edebilir msiiniz?
  • ben aldım laptopa ps den usb ye converter var arkadaşlar 10 lira onunla birlikte toplam 91 lira tuttu mouse kalvie ve converter =) çok memnunum
  • Fiyatına göre çok iyi ürünler, tam f/p.. inceleme için teşekkürler.
  • Arkaadşlar benim bir sorum olacak cevaplarsanız gerçekten çok makbule geçer..
    sorum şu:

şimdi bu x7 klavyede turboyu açınca pes oynadığımız zaman oyuncular daha mı hızlı koşuyor, yada counter oynadığımız zaman adamlar, NFS oynadığımız zaman arabalar daha mı hızlı gidiyor? cevaplarsanız gerçekten çok sevinirim..
    iyi günler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy2005 -- 17 Temmuz 2010; 12:19:44 >
  • yok öyle bişey
    bu eski gamepad lardaki turbo mantığı değil yani sürekli olarak tuşa basmıyo
    sadece daha hassas yapıyo aynı mousun hassaslık ayarı gibi
  • Aynı klavyeden aldım fps türü oyunlar için ideal, yön tuşlarının kağuçuktan olması parmakların kaymasını önlüyor. Speed tuşu ile hassasiyeti arttırma seçenekleri mevcut, CoD multiplayer'da şimdi daha iyi sonuçlar alıyorum ve fiyatıda çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 4 Ağustos 2010; 20:30:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoNZaREs

Aynı klavyeden aldım fps türü oyunlar için ideal, yön tuşlarının kağuçuktan olması parmakların kaymasını önlüyor. Speed tuşu ile hassasiyeti arttırma seçenekleri mevcut, CoD multiplayer'da şimdi daha iyi sonuçlar alıyorum ve fiyatıda çok iyi.

Kardes Call Of Duty 6 Modern Warfare 2`de G tuşları ile S ve D tuşları ne işe yarıyor açıklarsan sevinirim konu açacaktım buraya sorayım dedim cevaplarınız için teşekkürler şimdiden.
  • şimdiki fiyatı nedir arkadaşar? link atarmısınız.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.