Şimdi Ara

A4 TECH X7-G800MU ve A4 TECH XL-750BF İNCELEMESİ (FOTOĞRAFLI)!!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
1
Favori
72.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 2 gün önce g800v aldım aslında g800mu alıcaktım ama kalmamıştı bundan vardı bidahada gitmek istemedim ve bunu aldım.Bu direk usb girişli kulaklık,mic. ve usb uzatma yok ama g800mu ya göre artıları var mesela içinden driverı çıkıyor 15 tane tuşa istediğiniz atamayı yapabiliyorsunuz aklınıza ne geliyosa.Ama bir gerçek varki kalitesiz bir malzemeden üretilmiş 48tl'me acıyorum desem yeridir 1 sene gitsinn öpüp çöpe atıcam
  • ben bu mouse yi, yaklaşık 2.5 sene kadar önce aldım,
    xl-750 bf, şimdiye kadar kullandığım en iyi mouse,
    ele oturması, kullanımı, tuşları vs harika
    ve sorunsuz, çok memnunum
    bozulsa yine aynısından alırım
  • klavye'yi önerirmisiniz ? satın almayı düşünüyorumda.... Benim klavye artık yavaş yavaş miadını doldurmaya başladı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bensatanistdegilim

klavye'yi önerirmisiniz ? satın almayı düşünüyorumda.... Benim klavye artık yavaş yavaş miadını doldurmaya başladı...

Bende v modeli var.USB gırıslı.Onerı fıyat performace olarak olabılır.
    Tuslar a4tech ın klasık klavye tusları bır farklılık bekleme.Fakat oyunda kullanılan tusların uzerı plastık kaplı.
    Dıger tuslar yıne kullanıldıkca yazıları solan cınsten .
    Ayrıca gelen programla G1.G2... tuslarına macro atayabılıyorsun.Gercı cok kullandıgımıda soylıyemm.
    WIMDOWS tusu devre dısı bırakma ve macro atadıgın profıller arasında gecıs yapmak ıcın tuslar var.
    mu modelındekı gıbı tus tepkı hızı ayarlama yok.
    +olarakta bılek dayadıgın plastık yumusak olmasada normal klavyelere gore rahatlık saglıyor.

Fakat yazı yazmada senı delı edebılır malum tepkı suresı hızlı deyebılıyorsun yanlıslıkla.Tabı bu oyunlarda avantaj .

• Arkadaşlar XL-750BF nin cdden sürücülerini yükleyince bilgisayarda kilitleme yapıyor. Kaldırınca düzeliyor. Neden olabilir?
  • Bu ikiliyi bende beğendim. Almayı planlıyorum ama klavyedeki g tuşları ile mousedaki tuşlara görev atamayı nasıl yapacağımızı biri anlatabilir mi? Ayrıca g tuşlarına kombinasyon atayabiliyor muyuz?
  • g800mu klavyesini aldım ancak pc görmüyor klavyeyi şu anda ekran klavyesi ile yazıyorum sistemim win 7 64 bit

Edit: arkadaşlar sadece usb kablosunu takmışım ps/2 bağlantısını takmamışım taktım çalıştı

Edit2: Harbiden on numara yapmış klavye ve mause u adamlar. roccat kone var bende bu xl-747h koneden bile güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reliq -- 6 Ocak 2012; 12:27:48 >
  • Önemli bir uyarı:

Bilgisayarını casper dan almış olupta anakartı "PEGATRON" olanlar kesinlikle X7-g800MU almasınlar, bu marka anakartlarda ps/2 bağlantısı bozuk ve bu klavyeyi kaldırmıyor. Klavyeyi taktığınız anda %30 ile %40 arasında işlemci yiyor işlemciniz kaç çekirdek olursa olsun, pc boşta iken bile.

DETAY İÇİN TIKLA
  • klavyeyi herkese öneririm fiyat ve performans bakımından tam bir f/p ürünü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHE

quote:

Orjinalden alıntı: nayloon

G800!!! Benim açık yaram ya...Aylarca bekledim geldi bi baktım PS2 girişli...ÇILDIRDIM...

İlahi A4TECH sen git gamer keyboard yap o da usb girişli olmasın.O kablolardaki usb sizi yanıltmasın o sadece klavyenin yanındaki usb

portu için.Ps2 girişlerde mesela NFS gibi yarış oyunlarında aynı anda hem ileri hem sola hemde nos a basınca anakarttan dıııt diye

sinyali yiyoruz.Veya bi fps de hem eğilip hemde yürümemiz gereken bi yerde üçüncü tuşa basınca olmuyo gene sinyali yiyoruz...A4tech

yaktın bizi...

cidden mi ps/2 inanmiyorum bu çok büyük bir strateji hatası benje
    neyse ama fareye bayıldım

aynı klawyeyi kullaniorum ve online fps oynuyorum ve bahsettiginiz 3tuş muhabbeti bende hiç olmuyor.gayette basılabiliyor.bilginize

• slm arkadaslar süper bir sit aldm herkeze tavsiye ediyorm
  • bu a4tech'in 2 tür klavyesi war bir g800mu biri de g800v bende ise g800mu var.

g800mu da üzerinde bulununda g1-g15 tuşları + - * / _ ğ ü ö ç olarak kullanılıyor. klavyenin içinden de bi cd flan çıkmadığı için o tuşları değiştirme imkanı olmuyor ve oyunlarda atama yapsanız bile işlevi değişmiyor.

fakat g800v de üzerinde bulunan g1-g15 tuşlarında ne harf nede + - flan yazmıyor. hatta tamamen programlanabilir 15 tuş yazıyor içeriğinde.

benim sorum ise şu; g800v driver'ını g800mu ya yüklesek acaba g1-g15 tuşları atanabilir tuş mu olur yoksa yine ğ ü ö ç + - * / olarak mı kullanılır ?
  • 2007 ürünümüydu yahu bir zamanalr bu ikiliyi kullandığımı hatırlıyorum tavsiye ederim çok kullanışlıdır hala yeni nesil üretiyolurmu bilmiyorum ama üst seviyelerinden pek bi farkı yoktur
  • merhaba arkadaşlar bu klaviyeyi öneren varmi acaba almayi düşüyuyomda + si - nedir acaba
    burda bi incele videosu buldum baya etkiledi beni yorumlarinizi beklerim

http://www.youtube.com/watch?v=66fcd1PdCec&feature=related
  • quote:

Orijinalden alıntı: alestra123

merhaba arkadaşlar bu klaviyeyi öneren varmi acaba almayi düşüyuyomda + si - nedir acaba
    burda bi incele videosu buldum baya etkiledi beni yorumlarinizi beklerim

http://www.youtube.com/watch?v=66fcd1PdCec&feature=related

Önceki yorumları okumamıssınız sanırım..

Tuslar a4tech ın klasık klavye tusları bır farklılık bekleme.Fakat oyunda kullanılan tusların uzerı plastık kaplı.
    Dıger tuslar yıne kullanıldıkca yazıları solan cınsten .
    Ayrıca gelen programla G1.G2... tuslarına macro atayabılıyorsun.Gercı cok kullandıgımıda soylıyemm.
    WIMDOWS tusu devre dısı bırakma ve macro atadıgın profıller arasında gecıs yapmak ıcın tuslar var.
    mu modelındekı gıbı tus tepkı hızı ayarlama yok.
    +olarakta bılek dayadıgın plastık yumusak olmasada normal klavyelere gore rahatlık saglıyor.

Fakat yazı yazmada senı delı edebılır malum tepkı suresı hızlı deyebılıyorsun yanlıslıkla.Tabı bu oyunlarda avantaj .

Fiyat performance olarak onerebilirim.Fakat çok fazla konfor beklemeyin.Tuşlar kliasik a4tech klavye tusları.

• G800V de caps lock-ctrl değişimi yok mu ?
  • seti kullananlardanım cok memnunum tek geçerim.....
  • beyler x7 750 bf alıcam da yandakı tusları nasıl kullanıcam :(
  • ne amaçla kulanacan o mause yi oyun amaçlı alacaksan bunu tavsiye ederim ben kulanıyorum gayet iyi tatmin edici bana göre oyun için
    http://www.cimri.com/a4-tech-xl-755bk-usb-lazer-mouse
  • x7 macro kullananmasını bılen varmı
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.