Şimdi Ara

A4 TECH X7-G800MU ve A4 TECH XL-750BF İNCELEMESİ (FOTOĞRAFLI)!!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
1
Favori
72.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tugay289

yeni resimler bunu 2mp le çktim diğerlri 7.2mp idi o yüzden resimler daha kötü kusura bakmayın

A4 TECH X7-G800MU ve A4 TECH XL-750BF İNCELEMESİ (FOTOĞRAFLI)!!!

Kardeş fare nin deseniyle mousepad in mükemmel uyum sağlamış :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: rambetiko

arkadaşlar klavye olarak revoltec fightboard advanced klavye alacağım ama a4 mousedan hangisini alacağıma karar veremedim. bir sürü 750 serisi fare var. biri x750 biri x750 bf biri xl 750 falan filan. oyun için hangisi güzeldir?

en sağlamı 3600 DPI X-7 XL-740K

quote:

Orjinalden alıntı: C-Fa

quote:

Orjinalden alıntı: tugay289

yeni resimler bunu 2mp le çktim diğerlri 7.2mp idi o yüzden resimler daha kötü kusura bakmayın

Kardeş fare nin deseniyle mousepad in mükemmel uyum sağlamış :)

+1905

• mouse yakıyo
  • Beyler, benim de G800 klavyem var. mikrofon girişi filan olmamasını geçtim CS oynarken bu G tuşlarından birine elim çarpıyor ve direk olarak oyundan atıyorr bunun sebebi nedir,deli ediyo beni
  • quote:

Orjinalden alıntı: SARPERBJK

Beyler, benim de G800 klavyem var. mikrofon girişi filan olmamasını geçtim CS oynarken bu G tuşlarından birine elim çarpıyor ve direk olarak oyundan atıyorr bunun sebebi nedir,deli ediyo beni

G11 ve G12(End ve Home) bazı serverlar anti-hile için home ve end tuşuna basıldığında oyundan atar.O yüzdendir.
  • Haydi bakalım hayırlısı 2 adet x750 - f1 de ben sipariş ettim inşallah haftasonuna kadar ulaşır.. Biri benim biri abim için
  • @tofree soruna cevap verdim fakat pm alma kısmın kapalı sanırım dolayısı ile iletilemiyor...Yazdığımı burayada kopyalıyorum belki buradan bakarsın...Gerçi şu anda konuda görünüyorsun ama

Öncelikle hayırlı olsun..Bu klavyenin bi diriver cd' si bulunmamakta dolayısı ile dediğiniz tuşlara normal windows ortamında bi görev atanmamakta(gerçi bunu sormamışınız ama) oyunlarda ise sadece örnek vermem gerekirse desteklenenler için geçerli...Misal COD4 oynuyorum ve el bombası atmak için gereken tuşu "G" tuşun atıyorum....Ancak bu şekilde kullanılabiliyor..Eğer oynadığınız oyun bu şekilde kullanıcıya tuş atama imkanı tanıyorsa yani oyunun options menüsünden tabiki tanımlayabilirsiniz....Fakat bi "G" tuşun dediğiniz gibi bir kombinasyon tanımlayamzsınız...Elimden geldiğince açıkçamaya çalıştım umarım becerebilmişimdir.Başka yardım edebileceğim bir konu olursa elimden geleni yaparım...Güle güle kullanmanız dileğiyle...

• Arkadaşlar benim laptopa bir fare aldım, A4 tech x 750 BF diye ama pc dogru düzgün çalıştırmıyor!

sorun şu fareyi bağladımmı genelde görmüyor. 4-5 inci takıp çıkarışında tam çalışıyor ama bu seferde fareyi fazla oynatamıyorum hemen donanımı çıkarmışım gibi oluyor... Kabloda temassızlık filan yok sağlam gözüküyor.Ayrıca sp2 yi kullanıyorum we diğer fareleri çalıştırıyor....
  • Aynısından 1 hafta önce aldım alev desenliden ve Adana'dan
    Last Spot diye bir yerden

Gerçekten mutlu oldum...

Fotoğraflar:
    Fotoğrafı çeken alet:
    w810i USF-3 Prototip Camera Driver Modded...

Floresan ışığı altında öylesine X7'mi çektim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrusaderZone -- 14 Kasım 2008; 17:22:17 >

• iyi çalışma teşekkürler.
  • benim şu anda kullandığım mouse işte bu;
    http://www.microsoft.com/hardware/mouseandkeyboard/productdetails.aspx?pid=008#

son zamanlarda çok gıcık etmeye başladı beni. özellikle oyunlarda çok takılıyor. yeni birşey almayı düşünüyorum. bütçem de 40 lira civarı. bu tanıtılan mouse hoşuma gitti. ama merak ediyorum aralarında büyük bi fark var mıdır diye. yani değiştirmeye değer mi, ne dersiniz?
  • Bu klavye hakikaten sıvıya dayanıklı mı? yıkamak için sormuyorum ama en azından üstüne bir şeyler döküldüğünde ya da damladığında problem çıkarıyor mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: osmaniac

bu ikisinin yanına birde mousepadi var a4ün bende:)

yalnız mouseta mouse 5 tuşu basmıyor ne yapcam bilmiyorum

a4 ün sitesinden x750bf yazılımı indir ve kur cd ile gelen bi düşük modelinkisi bende öyle olmuştu
  • bende bu gün aldım klavyeyi, kutuyu açar açmaz yaptığım ilk iş turuncu tuşları çıkartıp yerine orj. tuşları takmak oldu
  • Mouse Çok Şekilmiş
  • Valla bende yılan desenlisi var çok memnunum .Ayrıca koku falanda olmadı açınca kutuyu. Birde şu 3X tuşu çok faydalı bence artık dosyaları tek tıklamayla açabiliyorum ve oyunlardaki seriliğide süper logitechlerde bile yok bu özellik
  • x750bf modeli var bende de yılan desenlisi çok güzel mouse tavsiye edilir
  • Selamlar arkadaşlar. Bende de 750BF Alev desenli var. Önceki farem de A4tech ti ama çakmasıydı hediye geldiği için :D . Benim bir huyum var forumlarda vs. internet sitelerinde çok dolaştığım için sayfayı yukarı aşağı kaydırmada tekerin üzerine tıklama yöntemine alışmışım. Önceki hediye mousemin tekeri kırılmıştı 1 yıllık kullanımın ardından. PCde 3d modelleme yapıyorum bazen ödev falan için. İnce ince çalıştığım için optic mouse atlama yapıyordu bazen sinir olmuştum ve laser mouse almaya karar vermiştim. 750BF ile araştırmalarım sonucu karşılaştım ve diğer laser mouselara göre oldukça uygun fiyatlıydı ve bunu aldım. Mouseden genel olarak memnunum 1 yıldır kullanmama rağmen renkte hiçbir solma yok.

Mouse ile ilgili sorunlarım.

Bazı durumlarda mouse çalışmıyor. usb bağlantısını yaptıktan sonra pcden donanım takıldı sinyali geliyor fakat mouse çalışmadığı oluyor. Birkaç dakika içerisinde kendiğilinden çalışmaya başlıyor. XP sp2 ve Vista 32-bit kullanmak fark etmedi sorun devam ediyor.

Diğer sorunum ise teker alışkanlığımdan dolayı. Teker artık çevirdiğimde rastgele hareket ediyor sanırım algılama sisteminde sorun var.

İşin içinde birde ilginç bir olay gelişti :D Bu sorunlardan dolayı mousenin içini açmadan önce garanti servis durumu nedir diye neti kontrol ettiğimde a4tech in Türkiye yetkili servisi ve dağıtımcısı MASKOMun evimin karşısında olduğunu öğrendiğimde şok geçirdim :D Koskoca istanbulda kalk aradığın yer oturduğun yere birkaç bina ötede olsun :D Uygun bir zamanda maskoma gideceğim.

• Klavyen güzel ancak mausun daha güzel.
  • klavyeyi bende yeni aldım mause olarakda logitech mx518 gamer aldım mause süper bişi üstündeki isteğine göre ayarlanabilir dpı ise süper bir özellik.klavyenin tuşları yumuşak ve turuncu kaplı tuşlarda kaliteli.g tuşlarıda çok fazla o kadar tuşu hangi oyuna göre ayarlanacak anlamadım ama artı bir özellik kazandırmış klavyeye.gamer klavye almak isteyenlere tavsiye ederim.g15 e vereceğinize g800mu alın daha iyi.tabi parçalamazsanız :D
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.