Şimdi Ara

A3 mü a180 mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
10.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Audi A3 1.6 TDI sportsback ambiente S tronic +advance paket + xenon far ile Mercedes A 180 CDI 7G-DCT AMG spor paket arasında kaldım.2014 model 0 araba olarak.Mercedes 105 hp audi 110 hp.Kullanan arkadaşlar veya bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

• sırf görüntüsünden dolayı mercedes derim.bmw 1 serisinden de a3'tende de güzel bence.a serisinin mavi rengini ve ayrıca füme/siyah jantlı olanı gerçekten arabayı yakışıklı gösteriyor.dizel olanına kimse renault motorudur,1.5dci'dir diye laf etmesin.kötü olsa bir kere mercedes koymazdı.hem ekonomik,hem de 0-100 verileri arasında audi ve bmw ile de öyle aman aman bir fark yok.
  • Yanlış okudum sanırım düzelteyim. A3 derim ben, görüntü olarak kıyas yapıyorum kalite ve motor olarak pek fark göremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bulbulinho -- 8 Ağustos 2014; 22:27:23 >
  • mercedeste kaputu kaldırdığınız an megane motor sesi dinliyorsunuz adeta. Bence verimsiz bir motor (mercedese göre). A3 te bildiğimiz 1.6 tdı 105 hp fena sayılmaz. Bence 116d yede bakın derim. Bence ikisindende üstün bir araç. Arkadan çekişli olmasıda cabası. Otm versiyonu olmaması büyük bir kayıp. He ikisi arasından seçeceksem A3 derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasa_ -- 8 Ağustos 2014; 22:27:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasa_

mercedeste kaputu kaldırdığınız an megane motor sesi dinliyorsunuz adeta. Bence verimsiz bir motor (mercedese göre). A3 te bildiğimiz 1.6 tdı 105 hp fena sayılmaz. Bence 116d yede bakın derim. Bence ikisindende üstün bir araç. Arkadan çekişli olmasıda cabası. Otm versiyonu olmaması büyük bir kayıp. He ikisi arasından seçeceksem A3 derim.

116dye de baktım pek hoşuma gitmedi otomatik vites yokmuş onda.Dışı güzeldi ama içi audi veya mercedes kadar iyi değildi.
  • Valla sırf görünüşünden dolayı Mercedes derim. Çünkü kalite-konfor-performans açısından pek fark olacağını zannetmiyorum.
  • Bu iki araç arasından a3 seçerdim ben. Otomatik şart değilse 1.16 da alınabilir kampanya varmış bu ay zenon lu geri görüşlü baya dolu araçlar 84.000 dolaylarında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • laptoprecai L kullanıcısına yanıt
    Her türlü A3 1.6 TDI S-TRONIC basar mercedes otomatiğine bmv nin zf sinden bile seri vites geçişi var S-tronıc şanzumanın
  • sırf görüntüsünden dolayı mercedes derim.bmw 1 serisinden de a3'tende de güzel bence.a serisinin mavi rengini ve ayrıca füme/siyah jantlı olanı gerçekten arabayı yakışıklı gösteriyor.dizel olanına kimse renault motorudur,1.5dci'dir diye laf etmesin.kötü olsa bir kere mercedes koymazdı.hem ekonomik,hem de 0-100 verileri arasında audi ve bmw ile de öyle aman aman bir fark yok.
  • A180 dizeline bulaşma otomatıgıne hele hiç a3 al kafan rahat etsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duzelteyim kalite a3 te daha yogun. Motorda daha aktif performans olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçenki Golf-A serisi-1 serisi ... kıyaslamasında A serisi için "sürüş konforu arttırıldı" yazıyordu, bence iki aracı da test etmeye çalışın.
  • a3 derim 1.6 tdı gayet iyi 105 pc olmasına rağmen
  • Bence kesinlikle A3 ancak yıllık 20bin km'den fazla yapmıyorsanız bence ACT'li 1.4TFSI olanı alın kesinlikle. Benzinli bir araç için yakıt tüketimi çok iyi ve bastığınızda da bir çok araca kafa tutabiliyor. Kalite anlamında ise Audi Mercedes'in 1 sınıf üstünde kesinlikle. A serisinin koltukları çok güzel ona lafım yok ama ortada emanet duran ekran tüm iç mekanı baltalıyor bence. Bir de vites olmayışına gözüm pek alışmadığı için orta kısmın boş oluşu nedense bence hoş durmuyor.

A3 alırsanız saydığınız donanımlara ek bir de 3 kollu direksiyon alın bence. 4 kollu direksiyon gerçekten çok çirkin duruyor.
  • A180 tercihim olurdu . A3 güzel araç ama herkes ne kadar renault motorunu kötülesede gayet verimli motor. Aynı motorun 130 hplik çok daha verimli alt devirlerde daha fazla tork veren motor gelicek . Mercedesin koltukları bile a3den çok farklı . Cla vardı kullanım bana biraz küçük geldi iri biriyim . A da rahatsanız ben A serisini tavsiye ederim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu güzelliğe bakarmısınız

A3 mü a180 mi?
  • 3 kollu ya da altı kesik direksiyon ekletin ve A3 alın ama beyaz olmasın.
     A3 mü a180 mi? Daytona Grey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1nvdr -- 9 Ağustos 2014; 9:04:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FirstClass

Bence kesinlikle A3 ancak yıllık 20bin km'den fazla yapmıyorsanız bence ACT'li 1.4TFSI olanı alın kesinlikle. Benzinli bir araç için yakıt tüketimi çok iyi ve bastığınızda da bir çok araca kafa tutabiliyor. Kalite anlamında ise Audi Mercedes'in 1 sınıf üstünde kesinlikle. A serisinin koltukları çok güzel ona lafım yok ama ortada emanet duran ekran tüm iç mekanı baltalıyor bence. Bir de vites olmayışına gözüm pek alışmadığı için orta kısmın boş oluşu nedense bence hoş durmuyor.

A3 alırsanız saydığınız donanımlara ek bir de 3 kollu direksiyon alın bence. 4 kollu direksiyon gerçekten çok çirkin duruyor.

3 kollu direksiyon modelini alacam evet.S-line spor paketin içine dahilmiş.Yorumunuz için teşekkürler.

Bir de mercedesin otomatiği niye beğenilmiyor?

• 2 ' si arasından A3 'ü seçerdim. Mercedes'in tipi güzel ama o piranha ekranından dolayı hiç bir önemi kalmıyor benim için.
    *Eğer illa 2sinden biri şart değilse kesinlikle Bmw 116 alırdım. Eğer teste çıkmadıysanız, bi test edin 116 yı sonra karar verin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clemenza'

2 ' si arasından A3 'ü seçerdim. Mercedes'in tipi güzel ama o piranha ekranından dolayı hiç bir önemi kalmıyor benim için.
    *Eğer illa 2sinden biri şart değilse kesinlikle Bmw 116 alırdım. Eğer teste çıkmadıysanız, bi test edin 116 yı sonra karar verin.

+1
  • A180 nin sadece motoru renault degil. Tablet pc si ni ve ic donanim larinin da bir cogunu renault yapiyor. Hatta o cozunurlukteki tableti renault nun kendi araclarina bile koymadigini duymustum. Aracin ici pek mercedes kalitesi vermiyor diyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.