Şimdi Ara

Volvo S60 alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
105.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 70bin civarı para var, volvo s60 düşünüyoruz ne dersiniz? Biraz daha pahalı sanırım 70binden, ama eklenir sıkıntı yok.

Volvo hakkında ya çok iyi yorumlar okuyorum ya da çok kötü. Yani ortası yok bu arabanın. İyi diyenler aşık bu arabaya, çok iyi yorum yapıyorlar, kötü diyenler ise hiç beğenmiyor.

Yani bu araba ya gerçekten üst düzey muhteşem bi araba ya da kötü :D

En az 5-10 sene kullanım için alınır mı bu araba?

Bir de sahibinden den link atabilir misiniz bana bak bu iyi diye? rica etsem. Lütfen üşengeçlik yapıp araştırmadığımı düşünmeyin, sadece sizler işin uzmanı olduğunuz için sizden bekliyorum araç önerisini.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nerminator

Çok teşekkürler, aslında 1.6 düşünüyordum ama bir kaç kişi bunu söyleyince 2.0 da düşünmeye başladım açıkçası.

Peki sizce bu para verilir mi sizce bu araca?

Yani siz olsanız verir miydiniz yoksa başka bir araç mı alırdınız?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-ugur-auto-boyasiz-2012-volvo-s60-2.0d-advance-d3-330382759/detay
    Bu bölümde Volvo alınmaz diyeni Medine Dilencisi yaparlar .
    quote:

Arkadaşlar yok mu yardım edecek kimse?
    S60 hangi versiyon, motor?
    Genelde bu araçları abartan çok abartır, isveç çeliği, kaza yapan daha sağlıklı çıkıyormuş falan, Saab'ı da çok abartırlar mesela normalde uçakmış da diğer arabalara ayıp olmasın diye arada karaya inermiş vs. Yeren de arabaya binmemiştir, tipini sevmez, Alman triosuna hastadır vs. S60 güzel makinadır, 70bin tl bütçe demişsiniz, en keyiflisi bir dönem satılan 2.0T powershift modelidir.
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D78B5F520

S60 alacaksan 2.0 dizel versiyon almalısın.
    Hocam bu aracı yorumlayanların çoğu daha koltuğuna oturmayıp dışardan gördükleri ile konuşanlar.Bana kalırsa D segmenti arac alıyorsunuz en az 2.0 motor almaya çalışın.Bu segment araclar için 1.6 dizel hantal kalacaktır.
  • Arkadaşlar yok mu yardım edecek kimse?
  • S60 çok rafine ve klas bir araç. Performansı vasat ama zaten performans istiyorsan başka markalara bak.
    Linkteki araç advance yani en üst donanım ve fiyatı uygun sayılır.
    KARATAŞ' tan 2012 VOLVO S 60 1.6 D.ADVANCE PREMIUM BOYASIZ
    İlan No: 273655295
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-karatas-tan-2012-volvo-s-60-1.6-d.advance-premium-boyasiz-273655295/detay
  • quote:

Arkadaşlar yok mu yardım edecek kimse?
    S60 hangi versiyon, motor?
    Genelde bu araçları abartan çok abartır, isveç çeliği, kaza yapan daha sağlıklı çıkıyormuş falan, Saab'ı da çok abartırlar mesela normalde uçakmış da diğer arabalara ayıp olmasın diye arada karaya inermiş vs. Yeren de arabaya binmemiştir, tipini sevmez, Alman triosuna hastadır vs. S60 güzel makinadır, 70bin tl bütçe demişsiniz, en keyiflisi bir dönem satılan 2.0T powershift modelidir.
  • S60 alacaksan 2.0 dizel versiyon almalısın.
  • entigin E kullanıcısına yanıt
    alcohol06 A kullanıcısına yanıt
    Hepinize çok teşekkürler. 1.6 motor düşünüyorum üstadlarım, 2.0 motor vergi konusunda falan çok daha yüksek oluyormuş sanırım (pek bilmiyorum) o yüzden gerek yok diye düşünüyorum.

Aile arabası olacak, öyle hız derdimiz falan olmayacak ama bastımı da gitmesini isteriz tabi :)

Sanırım bu s60'lar ilk kalkış anında sıkıntılıymış biraz, bayağı ağır kalkıyormuş. Bir de manevraları zor diyorlar ama nedense içimde çok aşırı güven var benim bu araca karşı.

Sizce mantıklı mı almak bunları? Bir de artık 1.6 motor üretilmeyecekmiş, şimdi biz 1.6 motor alsak bu bizim için avantaj mı olur yoksa dezavantaj mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D78B5F520

S60 alacaksan 2.0 dizel versiyon almalısın.
    Hocam bu aracı yorumlayanların çoğu daha koltuğuna oturmayıp dışardan gördükleri ile konuşanlar.Bana kalırsa D segmenti arac alıyorsunuz en az 2.0 motor almaya çalışın.Bu segment araclar için 1.6 dizel hantal kalacaktır.
  • _AdreaLisT _ kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler, aslında 1.6 düşünüyordum ama bir kaç kişi bunu söyleyince 2.0 da düşünmeye başladım açıkçası.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-ugur-auto-boyasiz-2012-volvo-s60-2.0d-advance-d3-330382759/detay
  • quote:

Bu bölümde Volvo alınmaz diyeni Medine Dilencisi yaparlar .

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    2.0 motor şart sanırım, ama onlar da bayağı pahalı fiyatı. İki arada bir derede kaldık :)
  • Nerminator N kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 40 bin tl bütçe ile D segmenti araç alma arefesindeyim.Büyük motor için vergi sorunu olmaz diyorsanız tabiki güzel tercih fakat benim sizinki kadar param olsa 27 bin tllik farkı gözardı etmeden mondeo alırdım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2011-model-deyisen-yok-otomotik-vites-340371174/detay
  • S60 iyi araba, begenmeyenlerin çoğu marka fanatiği adamlardir. Sizin beklentilerinizle ilgili en onemli sorun ic ve bagaj hacmi. Yeni evli yada tek çocuklu aile için belki olabilir ama, aile aracı kavramı için kafamda oturtamadigim bir arac.
  • neilblack kullanıcısına yanıt
    aileden kastım öyle zaten hocam.

karı koca ve çocuk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neilblack

S60 iyi araba, begenmeyenlerin çoğu marka fanatiği adamlardir. Sizin beklentilerinizle ilgili en onemli sorun ic ve bagaj hacmi. Yeni evli yada tek çocuklu aile için belki olabilir ama, aile aracı kavramı için kafamda oturtamadigim bir arac.
    Bende S60 var çoğu yönüyle seviyorum 85 bin TL ye temiz 2013 model almıştık, 7-8 ay oldu şimdiye kadar bir sıkıntı yaratmadı.Bizim model D2 FAKAT ben uçarım kaçarım diyorsanız D4 versiyonunu almalısınız o da bütçeyi aşıyor.Bizim tavsiyelerimizle araç almayın bir test sürüşü yapın.Birisi gelir 3 serisi al, öteki c serisi falan filan, beklentileriniz neyse onu alın.Buradakiler çok laf yapıyor binmedikleri araçları birbiriyle kıyaslıyorlar.Sorularınızı özel mesajdan sorabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alik01 -- 16 Eylül 2016; 22:14:57 >
  • Volvo sevdiğim bir marka ve güzel araç s60 ama şu varki parçalarının pahalı olduğu söyleniyor, bakım fiyatları bile yüksek filan deniyor ama çokta bilgim yok.
  • Ralliciysen 1.6d yetmez.yok standart kullanıcıysan yeter.diger ozelliklerini zaten anlatmaya gerek yok o paraya alacagin almanin japonun icinden gecer
  • cok pahali sanki o paraya 2012 falan d segmenti sanmiyorum yani araba iyi araba cok iyide nedense suan 2.ellere bakinca pahali geldi 20 assagisana insignia bakilabilir yada ayni paraya daha yeni modeline sonuc 2side d segmenthttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2015-insignia-1600-dizel-plusotomatik-elegance-edition-full-hatasiz-333923663/detay
  • dodomoco kullanıcısına yanıt
    hocam şu insignia çok daha ucuz olsun bu fiyatından, ben yine volvo tercih ederim açıkçası :)
  • Nerminator N kullanıcısına yanıt
    tercih meselesi butce meselesi bir sey diyemem
  • quote:

hocam şu insignia çok daha ucuz olsun bu fiyatından, ben yine volvo tercih ederim açıkçası :)
    en kötü ihtimal volvo servisinde yazılım attırırsınız hanttalık takıntısı kalmaz içinizde
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.