C

Yüzbaşı
19 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar,
Daha önce hiç motorsiklet sürmedim, araba sürüyorum. İlerde motorsiklet almayı planlıyorum. Ninja 300 gibi bir modeli alsam sürebilir miyim yoksa eğitim mi almam lazım ?
Merhaba arkadaşlar, Opet istasyonlarında hiç denk geldiniz mi bilmiyorum ama Ultra Yıkama denen bi olay var. 1 kaç kere girdim gayet güzel ve temiz bir şekilde çıktı aracım. Jantlar yıkanıyor, araç köpükle yıkanıyor en son da kurutuluyor yaklaşık 5 dakika sürüyor.
Eğer deneyen arkadaşlar varsa yorumlarını merak ediyorum; düzenli olarak kullandığımda bir sıkıntı çıkar mı diye çizik açısından. Opetteki arkadaşlar bu sistemin yeni olduğunu ve fırçalar fiber olduğundan ötürü çizmediğini idda ediyor. Ayrıca birçok kez Porsche marka araca da denk geldim bu platformu kullanan. Bahsettiğim bu Ultra yıkama Ankara, Eskişehir yolunda yeni açılan Opet'te.
Merhaba arkadaşlar, HTC One M8 almayı düşünüyorum ancak bu arka planını değiştirebiliyo muyuz? Arka planı siyah olduğu için insanın içini boğuyor. Galaxy S5 ya da iPhone'larda olduğu gibi arka planı istediğim bir resim yapma hakkım yok mu ?
ODTU'de 2.sınıf mühendislik öğrencisiyim, Gazi'nin aynı bölümüne yatay geçiş yapabilmem için ne gibi şartlar gerekli ? ( Not ortalamasının kaç olması gerekiyor ?, yatay geçiş için illa 1.sınıfta mı yapılmalıydı yoksa 2 veya 3.sınıfta da yatay geçiş yapılabilir mi? )

Youtube'da şöyle bi V40 videosu gördüm ve aracın sesi çok hoşuma gitti. Sizle de paylaşıyım dedim.
Benzine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 9-10 kuruş zam yapıldı. Zamla birlikte İstanbul’da benzinin litresi 4,89 TL’ye yükselecek.

Kaynak:
http://www.ntvmsnbc.com/id/25484055/
Merhaba arkadaşlar,
Arabamın arka kapısının tam çizgisinin üzerinde golf topu çarpmışcasına bir göçük oluşmuş. Bu tarz göçükler için Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme diye bir şey uygulanıyormuş sanırım. Daha önce yaptıran ve ya bilgi sahibi olan varsa bu göçüğü düzelttirmek ne kadara patlar bana tahmini olarak ?

*Boyasında zarar yok sadece içeri göçük var.
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Alfa Romeo
Mobil cihaz
Apple
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 303
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.488 (Bu ay: 135)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 78 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.