Şimdi Ara

A3 mü a180 mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
10.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • A3 ile test sürüşüne çıkın,karar vermeniz kolaylaşacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • A180'i az kalsın alacaktık ilk çıktığında sonra vazgeçtim arkası insanin içini karartıyor arkada oturulmaz.
    Ama iç gövde falan çok hoş aile içinse a3 kendine ise merco a180

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A3 110 hp tdi s tronic

• Mercedes 109, A3 ise 105 beygirdir motor olarak dCi > TDI. A Serisi'nin ön göğsünde kullanılan malzeme bence Mercedes kalitesinde değil, yeni A3'e hiç binmedim ama Audi'nin işçiliğinin hep çok iyi olduğu söylenir. Bu konuda A'dan üstündür diye tahmin ediyorum. S Line paketli Kırmızı renkli bir A3 çok şık gözüküyor, S Tronic şanzıman olarak 7G-DCT'den daha iyi. Sorunsuzluk kısmını bilemem VW'de kullanılan DSG Şanzımanın sorunları ortada, S Tronic'te onun bir türevi sonuçta hatta bazı kaynaklarda birebir aynı olduğu yazıyor. Bi-xenon far ekleyince A180 120bin tlyi geçen bir fiyat etiketi taşıyor ki, bence çok fazla. Audi'nin sitesinde opsiyon fiyatlarını göremediğimiz için onun fiyatı hakkında bilgim olmadığı için yorum yapamam. Volvo V40'a bakmayı hiç düşündünüzmü peki? Bu araçlar'dan yaklaşık 10 bin lira daha ucuza alınabilir. Ayrıca kimilerine çok gereksiz gelebilir ama A Serisi'nin kaputunun altında amörtisör bile mevcut değil. A45 AMG'de bile yok. Yan komşunun 97 Model C200 Kompressör'ünde ise amörtisör mevcut.

• kesinlikle a3, 2 araca da bindim
  • Ne aldınız hocam, merak ettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bombacimülayim kullanıcısına yanıt
    A3 aldım memnunum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: laptoprecai

A3 aldım memnunum
    Hayırlı olsun hocam, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende ilanlara bakıyorum. A3 mü Mercedes c180 mi alsam diyorum. 750-800 bine A3 de var c180 de. Siz olsaniz sedan A3 mu alırsınız yoksa c180 mi ?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.