Şimdi Ara

A101, Altınkılıç Inek Peyniri 21.95 TL, Migros'tan atak geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
8.452
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A101'den 10 tl ve üstü alışverişe Altınkılıç Klasik inek Peyniri 44.95 TL yerine 21.95 TL. Fiyatı uygun gibi duruyor. Çok önceden tatmışım, tadı fena değildi sanki.

Edit: Migros'tan karşı atak geldi :)

Peynir, alışveriş şartı olmadan Migroslardan 21.95 TL'ye alınabiliyor.

Edit 2: Migros'tan fiyatı uygun Altınkılıç'a alternatif olabilecek bir peyniri daha paylaşıyorum. Bu peyniri geçen gün GDI indirimi ile almıştım. Tadını beğenmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamemo -- 11 Mayıs 2021; 15:11:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt

Hocam ürünü alalı çok oldu. Tadını çok net hatırlayamadım. Ama tadı iyiydi diye hatırlıyorum. Son zamanlarda deneyen varsa daha net bir yorum yapar.

Edit: Bende bu insert döneminde peynirden almayi düşünüyorum. Ürünü görür görmez konusunu açtım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamemo -- 10 Mayıs 2021; 17:49:51 >
  • Tadı güzel. Kaliteli peynir istiyorsanız altınkılıç üretimi fatih ezine peynir var. Harika kaliteli ve tatlı ezine peynir.

• Bunun gurme olanı var siyah paketlisi fena değil arada alıyorum. ama fiyat çok manipülatif kilosu 90 tl demek tüketiciyi salak yerine koymaktır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Peynir cok iyi. Sürekli bundan alıyorum. Ama her paket aynı değil bazıları farklı sert. Bazıları cidden lokum kıvamında ayrıca bu peynir sürekli bu paraya satılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cém

Bunun gurme olanı var siyah paketlisi fena değil arada alıyorum. ama fiyat çok manipülatif kilosu 90 tl demek tüketiciyi salak yerine koymaktır.

++

sanki gouda peyniri

• quote:

Orijinalden alıntı: serin_su842

Bu mesaj silindi.
    o kendi yorumu, belki sen beğencen ? hem 45 lira altına beyaz peynir var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • genelde bu kap içerisinde satılan peynirler güzel oluyor . Yarın 1 adet alacam
  • Ben aldım tadı gayet güzel tavsiye ederjm

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aldık ama henüz denemedik

• Mandıradan deneyerek alın aynı paraya zaten yani kilosu 45e iyi peynirler var.

• 150-20 kodda varmış ,

• Geçen tahsildaoğlu markasını da sattı a101. Ama peyniri diğer marketlerde aradım, bulamadım. Bu da A101'e özel üretim olabilir.

• 3 peynirlisnden = keci, koyun, inek bu kutudan, bol bol almistim.. asiri tuzlu geldi... yiyemedim neredeyse... az az yiyerek anca bitirebiliyorum kucuk kutulari...

• ezine yazıyordu resimde gittim baktım sünger gibi yumuşak bıraktım. normal sürme peynir gibi. pazardan 45 e sert lezzetli ezine alıyoruz zaten. sert ezine dışında bişey almıyoruz senelerdir, diğerleri kandırmaca. ezine migros tan alınmaz tabii pahalı. pazar yada peynirciler uyguna satıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migros'tada aynı fiyata düşmüş bilginize

• codred kullanıcısına yanıt

ben hafif yumuşak kıvamda olanı seviyorum. ama bu peynirden aldım, sert çıktı. Ezine peynirlerinde genel olarak böyle bir durum var sanırım. Bimden Peysan marka alıyordum daha önceden, onda da aynı peynir bi sert bi yumusak oluyordu.

Bu arada bu peyniri normalde de alıyordum. Diğer yerlerde 3 dilimli paket şeklinde 450 gr olarak satılıyor. A101'in sattığı tek parça 500 gr. özel üretim olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEGHRİ -- 11 Mayıs 2021; 11:17:26 >
  • Bimde karton kutuda satılan Aknaz 600 gr ve Şok'da satılan Mis 600gr 22,90 TL fiyatıyla bir denemeyi hakediyor. Ramazan başında 18,90 idiler.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.