Şimdi Ara

A101, Altınkılıç Inek Peyniri 21.95 TL, Migros'tan atak geldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
8.452
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bahtiyaraziz

Bimde karton kutuda satılan Aknaz 600 gr ve Şok'da satılan Mis 600gr 22,90 TL fiyatıyla bir denemeyi hakediyor. Ramazan başında 18,90 idiler.

Ramazan başında 18,90 idiler ise, o zaman tam tersine... alınmamayı hakediyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Ramazan başında 18,90 idiler ise, o zaman tam tersine... alınmamayı hakediyorlar

Alıntıları Göster

Tamam sen alma o zaman.

• Ayni peynir hem migrosta hem a101 de var gramina kadar ayni. Hala a101 özel üretimdir diyenler var ilginç

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dün a101 e gittim. Peynirlerin üstünde ezine yazısı yoktu. Görsellerde ezine yazıyor ama.Bi dümen var sanki..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A101, Altınkılıç Inek Peyniri 21.95 TL, Migros'tan atak geldi
  • Guzelyali kullanıcısına yanıt
    Gurme yok ama labne var,1+1, bölgesel herhalde

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt

"Sert" kısmına eyvallah ama peynirin deliklisi değil sert,yağlı ve mermer gibi deliksizi makbüldür...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

Son kullanım tarihi çok yakın benim için. 1,5 ay kalmıştı gittiğim Migros ta. Satın alırken dikkat etmenizi öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • realistspary kullanıcısına yanıt
    sipariş iptali yaptim, uyariniz için tşk ederim.

yeni sipariş ile taciroglu aldim.

A101, Altınkılıç Inek Peyniri 21.95 TL, Migros'tan atak geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guzelyali -- 12 Mayıs 2021; 15:40:43 >
    sanalmarket kampanyalarinin cogunu ben market içerisinde görmüyorum, hatta bir kaç kez sordum bu durumu, “sanalda daha fazla kampanya oluyor, ben olsam oradan alışveriş yaparim hem evinize kadar geliyor” dediler.

bunda link varmı ?

• valide bu peyniri alıyor seviyor ben bir tadına bakayım dedimde çok tuzlu tadı çok ağır ve yaş ağır olarak 400gr-500gr ise 70-80gr atar heralde kuru hali.

tuzsus sert ezine tavsiyem 40-45tl altına peynir kalmadı zaten...

• A101’den aldım bu peyniri geçen hafta. Tadı gayet güzel. Hafif sert bir yapısı var ama aroması yoğun. Baskın bir tadı var ki genelde bu tarz peynirler minimum 6 ay dinlendirilmiş oluyor. Tadı güzel kısacası.
    Bu tarz peynirlerin kg fiyatı 50-60 liradan aşağı değil maalesef.
    A101’dekinin kg fiyatı 44 liraya geliyor. Geldiğimiz noktaya bakın, kg fiyat 44 lira olan peynir sıcak fırsat sayılıyor. Yazıklar olsun!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorrento kullanıcısına yanıt
    Bizim millete çok bile, bunlar daha iyi günlerimiz.. Bizi sözde gıskanan Avrupalılar, 8-11 birim paraya envai çeşit anca rüyamızda görebileceğimiz peynir çeşitleri yer, bizim milletimiz halen başka şeylerin peşinde maalesef.

Hadi teknoloji, telefon vs pahalı üretmiyoruz anlarız. Ama şu güzelim tarım, hayvancılık ülkesini bu hale getirenleri görmek istemeyen destekçiler bakalım nereye kadar işinize gelmeyecek bu işler..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.