Şimdi Ara

A101 5 Temmuz 2018 Perşembe (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
4
Favori
6.182
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    geri vites lambasina giden arti ve eskin uctan paralel cekince geri vitese takildiginda kamera devreye girer, park sensoru ile aynidir. Onda da geri vites lambasindan cekerler enerjiyi. Park sensorunuz varsa onun baglandigi yeri takip edin ayni yerden alabilirsiniz. Kamera da iki vida ile sabitlenecek sadece. En son kablonun ana ekrana uzatilip baglanmasi kalir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: getbusy06

araç içi buzdolabı arıyorum. buradaki model nasıldır? 15-20 saat kadar içindekileri soguk tutsun yeter. Baska marka/model tavsiyelerine de açığım.
    İçine buz ile desteklerseniz idare eder bir süre soğuk tutacaktır. Soğutma beklemek hata oluyor. Kaliteli bir termos çok daha pahalı oluyor. Ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı. Black+ decker biraz daha iyi ama fiyat çok pahalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • robot216 kullanıcısına yanıt
    Aracın icini surekli temiz tutmaya calisiyorsaniz cok guzel. is goruyor. Ben haftada bir iki kere supuruyorum yani aravin cok kirlenmesine izin vermiyorum Gecen yil aldim hala kullaniyorum. Herseferinde filtresini temizlerseniz guzel cekiyor. Adam aracin ici les gibi olana kadar temizlemiyor sonra el kadar supurgeden medet umuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bulaşık makinesi nasıl.kullanan varmı.makine bozuldu hemen bozulmayacak birşey lazım 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: jwill35

Bulaşık makinesi nasıl.kullanan varmı.makine bozuldu hemen bozulmayacak birşey lazım 😀
    SEG yerine ALTUS tercih edilebilir. En azindan arcelik vestel`den iki-uc seviye daha iyi...
  • Sabah A101 kapısında 15 kişi açılmasını bekliyordu. İçeride ne savaş vermişlerdir. Akşam geçerken su almak için girdim sordum kasiyere kavga gürültü oldu mu sabah çok sıra vardı dışarda diye. Olmaz mı abi diyor neler oluyor neler diyor. Hiçbir şey kalmamıştı akşama.

Satılmayan bir sürü TV ve 1 tane klima geldiğinden beri duruyor. Önümüz kurban olmasa klimayı ben almayı düşünürdüm aslında.
  • kompresör e bakan var mı? böyle pc in tozunu üflemeye falan iş yapar mı 50 liraya
  • Park sensörü siyah arkadaşlar merak edenler için bilginiz olsun.

• Eee kim neler aldı bakalım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Legolasx

Park sensörü siyah arkadaşlar merak edenler için bilginiz olsun.
    Hocam park sensörün üzerindeki düğme ve üç delik yeri ne işe yarıyor acaba?

• Araç içi kamera bilirkişisi @OlguErhan hocamı davet ediyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdoganb -- 6 Temmuz 2018; 7:16:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tomatoes

Sadece geri görüş kamerasıysa dediğiniz gibi tüm gücü geri lambasından alıyor olabilir, direk iç aydınlatmadan alsanız daha sağlıklı olur bence.
    hocam sen elektriği nerden bağladın
  • Beyler çamaşır ve bulaşık makinesini almayı düşünüyoruz köydeki eve. Ne dersiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: seF[o]

Hocam park sensörün üzerindeki düğme ve üç delik yeri ne işe yarıyor acaba?

Alıntıları Göster
    Bilmiyorum ne işe yaradığını hocam. Çok incelemedim haftaya bir ustaya taktıracağım.

• Dün Piranha dikiz aynalı araç kamerası aldım. Kamera yamuk gösteriyor ve düzelmiyor da. Piranha müşt. hizm. aradım mng kargo için bi kod verdiler karşı ödemeli göndereceğim bugün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VR_27

Beyler çamaşır ve bulaşık makinesini almayı düşünüyoruz köydeki eve. Ne dersiniz ?
    2. el de bakabilirsiniz, ucuz yollu istiyorsanız.

• khan1907 kullanıcısına yanıt
    Far anahtarının altındaki kapakta, far anahtarına ışık veren kablodan aldım hocam. Sigorta kutusundan almamı tavsiye etmişlerdi ama ben böyle yaptım. Sorunsuz kullanıyorum.

• firat1337 F kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl bir yamukluk, ön kamera da arka kamera da el ile çevrilebiliyor, görüntü kadrajı yamuksa böyle çizebilirsiniz sanırım.

Ekran yamuksa umarım sağlam bir model gönderirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tomatoes

Far anahtarının altındaki kapakta, far anahtarına ışık veren kablodan aldım hocam. Sigorta kutusundan almamı tavsiye etmişlerdi ama ben böyle yaptım. Sorunsuz kullanıyorum.
    Arkadaşım arka kamerada kılavuz çizgileri ve kaç santim kaldığı gibi bilgileri ekrandan görebiliyor muyuz.
  • Tomatoes kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi elle cevriliyor ama cevirince daha da yamuluyor. son sınırında yani daha fazla çevirirsem kırılır diye dokunmadım hiç. yani ekran verev duruyor. zemin yere paralel olmuyor. kafamı sola cevirirsem düz görüyorum oyle söyleyim :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.