Şimdi Ara

A101 5 Temmuz 2018 Perşembe (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
4
Favori
6.182
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • rehitu R kullanıcısına yanıt
    Kabloların ortada gözükmesiyle ilgili sıkıntınız olmasa takip sökmek 5 dakikalık iş hocam, ben kendi aracıma takarken kabloların gözükmesini istemediğim için döşeme altlarından falan geçirdim, bir saate yakın sürdü sanırım montaj.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon iyimi arkadaşlar annem icin bakıyorum
  • Oto buzdolabı alicam bende bu fiyata oto termos veriyorlar sadece. Kutu içine evden biraz buz indirdik mi iş görür uzun süre diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tomatoes

Bende piranha iki kameralı dikiz aynası var, aynı fiyata almıştım yine a101den, görüntüleri hiç bilgisayara aktarıp izlemedim ama 1080p ve 720p kayıt seçeneği var, iki kamerayı da sürekli kayıt ediyor.

Arka kamerasına alışmak zaman istiyor, ekranda arkadaki aracın sadece plakasını gördüğümde aradan bir adam geçecek kadar mesafe kalıyor, anlamadığım bir şekilde yakın gösteriyor.

Bir de bendekinde mi sorun vardır bilmiyorum ama, döngüye almıyor, arada hafıza kartı doldu uyarısı veriyor, formatlıyorum kartı kullanmaya devam ediyorum.

Aldığım için hiç pişman değilim, bence 100 liraya gayet iyi cihaz, almayı düşünen arkadaşlara belki fikir verir. Sorunuz olursa sorabilirsiniz.

Bir de park sensörü siyah renkle mi geliyor acaba?
    Hocam arka kamera sürekli aktif mi yoksa geriye takınca otomatik kendi mi açılıyor ?

• TV nasıldır

• redmi note 5A almayı düşünüyorum, fiyat iyi gibi sanki. ne dersiniz?

• robot216 kullanıcısına yanıt
    Geçen sene almistik bizde pek iyi olduğu söylenemez, cekim gucu iyi degil fazla. Ama pekte iyi olmasada isinizi goruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkcan1209 -- 2 Temmuz 2018; 11:54:48 >
  • Araçiçi süpürge yorumlarını okursanız almaktan vazgeçersiniz. 40 lira ne olacak deyip alabilirsiniz tercih sizin.

Araçiçi buzdolabı fiyatı iyi ama ne kadar da buz koysanız eriyor. Et için söylüyorum
  • Sürekli kayıt ediyor arkayı da, görünme ise geri viteste tam ekran olarak görebiliyorsunuz. Normalde arka kamera görüntüsünü küçük bir kare şeklinde sağ üstte gözükecek şekilde kullanıyorum ben, hiç göstermeyebilir ya da ekranın yarısını ön yarısını arka yapabilirsiniz. Ama her halde geri vitese aldığınızda tam ekran olarak arka kamera görüntüsünü görürsünüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tomatoes

Sürekli kayıt ediyor arkayı da, görünme ise geri viteste tam ekran olarak görebiliyorsunuz. Normalde arka kamera görüntüsünü küçük bir kare şeklinde sağ üstte gözükecek şekilde kullanıyorum ben, hiç göstermeyebilir ya da ekranın yarısını ön yarısını arka yapabilirsiniz. Ama her halde geri vitese aldığınızda tam ekran olarak arka kamera görüntüsünü görürsünüz.
    Hocam montajı ne şekilde yaptınız peki ? Anladığım kadarıyla çakmaklık girişinden güç alıyor. Bende kablo görüntüsünü seven bir insan değilim ki zaten çakmaklıkta bluethoot cihazım takılı. O işi nasıl çözdünüz ?

• Hocam adaptör 12v'u 5v'a dönüştürüyor diye adaptör ucuna iki adet kablo bağlantısı yaptım, elektriği de far ayarındaki lambalara gelen elektrikten alıp, adaptörü de oraya salladım. Daha sonra güç kablosunu döşeme altından aynaya kadar taşıdım, aynı şekilde arka kamerayı da döşeme altından ve kapıların üzerinden ayna üzerine kadar getirdim.

Şuan sadece ayna üzerinde 2şer cm kablo ve bagajda yaklaşık 3-4 cm ince bir kablo var.

• Tomatoes kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam çok sağolun, ürünü almak mantıklı geldi zira muadilleri 200 - 250₺ arası fiyata sahip.

• Yukarıdaki mesajda da yazdığım gibi sadece arka kamerası orijinal gibi olmuyor haliyle, biraz fazla yakın gösteriyor. Hoş alıştım bu duruma ama bir gün AliExpressten bir arka kamera siparişi geçip sadece kamerayı değiştireceğim, çözüm olabilir diye düşünüyorum.

Tavsiye ederim hocam, ben kullanmaktan memnunum.

• biyikliadam kullanıcısına yanıt
    hepsiburada da aynı fiyat kupon kart kampanyası vs bulursanız ordan almak daha mantıklı olur .tabi üzerine biraz daha koyup redmi 5 plus öneririm
  • Kuseyr kullanıcısına yanıt
    hepsiburada da aynı fiyat
  • Şu doubledin prihana daki mirorlink özelliği sadece kablo ile mi acaba. Kablosuz da destekliyorsa çok iyi alınabilir cihaz.
  • Montajda deneyin Çin'den benzerini aldım ekran güneşte çok parlıyor görünmüyor. Parlak ayarı yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tukaş ketçap almayında ne alırsanız alın ,ketçap değil tatsız tuzsuz acayip bişey.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracımda USB ve AUX girişi yok, stok teypte sadece CD girişi mevcut. 50 liralık teyp hakkında bilgisi olan var mı, iş görür mü? 100 - 120 liraya kadar alternatif tavsiyeniz varsa da alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Müddeiumumi -- 3 Temmuz 2018; 1:20:13 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.