Şimdi Ara

A101 5 Temmuz 2018 Perşembe (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
4
Favori
6.182
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Çizgiler var ama bence hiç bir işe yaramıyor, ne kadar mesafe kaldığını da yazmıyor, mesafe sensörü özelliği yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • firat1337 F kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam :D Bakalım garanti konusunda piranha nasıl bir yaklaşım izleyecek, umarım uğraştırmazlar.

• Tomatoes kullanıcısına yanıt
    Ben de bugün araç buzdolabı için baktım ama bir tane kalmış o da kırıktı bir yerinden. Araç kamerası görünce fiyatı uygun diye aldım hemen. Merak ettiğim iki konu var. Bilginiz varsa yazarsanız sevinirim hocam.

Öncelikle bu ayna üzerinde ışık tuşu gördüm, bu tuş ile kararan dikiz aynası olarak kullanma imkanı olur mu acaba? Gece ışığı kısık ayarda tutsam. Otomatik kararan değil de manuel kararan olsun

Bir de kamera kaydında Hd ayarı var demişsiniz. 32 gb kart ile kaç saat kayıt yapar acaba? Gece park halinde iken de kayıt yapmayı düşünüyorum. Gerekirse 64gb alayım kartı, tabi destekliyorsa.

• bende perşmbe sabah yan cam güneşliği birde telefon icin kaydormaz aldım ikiside gayet iyi fiyat olarak

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Hocam ayna geceleri otomatik kararıyor, nasıl başarıyor bilmiyorum ama böyle :D Işık tuşu ne işe yarıyor şuan hatırlamıyorum, ama kayıt devam ederken güç tuşuna birkez bastığınızda ekran kararıyor, sadece ayna gibi gözüküyor. Aynı şekilde otomatik olarak kararmasını da ayarlardan ayarlayabilirsiniz, benimki 3 dk sonra ekranı karartacak şekilde ayarlı.

Maalesef hafıza durumunda hiç bir şey diyemiyorum, aslında döngüye alarak sürekli kaydetmesi gerekiyor. 16gb da 8gb da olsa, doldukça eski videoları silmeli, ama bende bu özellik çalışmıyor maalesef.

• Tomatoes kullanıcısına yanıt
    Sırf otomatik kararan dikiz aynası için 250-300 lira verecektim. Çok iyi oldu o zaman bu ayna. Zaten arabada geri görüş kamerası olduğu için ekranı sürekli kapalı tutmayı düşünüyorum. Kayıt için aldım kamerayı.

Ama şu kayıt işini iyi kurcalamak lazım. En azından son bir iki günü kaydetmek istiyorum, önceki kaydı silip son saatleri kaydetmesi lazım. Ayna ve kamera montajını yapınca kurcalarım artık.

Teşekkürler bilgi için.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdoganb

Araç içi kamera bilirkişisi @OlguErhan hocamı davet ediyorum :)
    Pirana vb. balık markalı ürünlerden uzak durun.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.