Şimdi Ara

A101-22 Aralık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
3
Favori
10.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

A101-22 Aralık

A101-22 Aralık

A101-22 Aralık
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• canon yazıcı nasıl bişey dir acep ev kullanıcıları içün?
  • Tabak canak saklama kabi olayi bitmeyecek mi artik bu marketlerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: babapars

Tabak canak saklama kabi olayi bitmeyecek mi artik bu marketlerde

Yok hocam bitmez,

Kizarkadasim Malezyali, Yuksek Lisans icin buraya geldi, yani klasik "ay anneannem yogurt kabi kullanirdi, annemin emaye saklama kaplari vardi" mentalitesinde olmamali, okumus kiz sonucta ama yok, yaz sonu gittik IKEA'ya yastik kilifi vs alalim diye, arkadas arabanin arka koltugu tamamen saklama kaplari ve o garip pahali IKEA kutulari ile dolu olarak donduk eve.

Ama hala ne zaman bir markete, dukkana gitsek ilk duragimiz (dukkan yerlesimine gore) ya caylar ya da saklama kaplari oluyor. Okumusu da okumamisi da saklama kabi delisi olunca marketlerin bunlari satmasi bitmez.

Hayir benim kafamin almadigi o kibrit kutusundan hallice kaplari neden aldigimiz?
  • oyuncak at nasıldır? pilsan marka 80 90 arası satılıyor her yerde. Carrefour broşüründe de vardı 40 liraya ama mağazaya gittiğimizde esamesi dahi okunmuyordu. Bir tane oğluma almak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bazzzingaaa

oyuncak at nasıldır? pilsan marka 80 90 arası satılıyor her yerde. Carrefour broşüründe de vardı 40 liraya ama mağazaya gittiğimizde esamesi dahi okunmuyordu. Bir tane oğluma almak istiyorum.

aynen ben de almak istiyorum ne kadar kötü olabilir binip sallasın işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcse2k3

canon yazıcı nasıl bişey dir acep ev kullanıcıları içün?

kartuşları makineyle aynı para değicek bir ürün değil gibi
  • Yazıcı isteyenler adam gibi lazer yazıcı alsın muadil toneri 30 TL olan Canon lbp6030w onerimdir wifi ile baskı alıyorum

• GladeOtomatik G kullanıcısına yanıt
    Allah sabır versin hocam dediginiz gibi arz talep meselesi bu bize bikkinlik geldi ama hanimlar hala aliyolar hedef kitle hep kadinlar

• oyuncak at cok hafif bir urun.cocuk ozellikle 4 teker uzerinde giderken de geyi kuramazsa dusuyor.ozellikle geriye dusme cok oluyo.alinsa bile anne babalar dikkat etmeli
  • At gayet güzel. 3 yaşındaki kızımın favori oyuncağı. Sallanan kısmı değil de daha çok tekerleri üzerinde kullanıyor. Pek düşme tehlikesi görmedik çok şükür. Ama çocuğun kilosu ve boyu düşme konusunda çok belirleyici.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kroton

Yazıcı isteyenler adam gibi lazer yazıcı alsın muadil toneri 30 TL olan Canon lbp6030w onerimdir wifi ile baskı alıyorum

iyi de bana çok fonksiyonlu renkli yazıcı lazım,dediğiniz ürün siyah-beyaz sadece yazıcı sanıyorum.

@SeFfAh-1903

Siyah kartuş 50-renkli80 gördüm sanki.

Bu fiyata başka ne alınabilir ki çok fonksiyonlu olarak.
  • Uydu alıcıyı kullanan oldu mu? Çocukların odasındaki tv için idare eder mi?alternatif öneri?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uydu alıcı için ne dersiniz tüplü tv için uygun mudur?
  • Geçen sefer de yazıcı vardı, burdaki yorumlardan okuyup vazgeçtim,öğlen gittim izmir genelinde yazıcı kalmamıştı :)))
  • OrQuN kullanıcısına yanıt
    uygun hocam,HD kanalı göstermez normalini izlersin. 2 yılda garanti gayet iyidir.
  • çikolata yok mu yav bim'in 29 aralık'ına cevap gelecek mi a101'den?
  • Bazzzingaaa kullanıcısına yanıt
    Çok benzerini BİM den almıştım. Plastik kalitesi yüksek değil kalıp açılma çizgisinde hafif zımpara gerekti. Sallanma kısmı çıkıyor tekerlekli ileri geri gidebiliyor. 2 yaşa kadar idare eder. Bizimki 2 yaşına geliyor toplasan 10 kere binmedi bir süre sonra sıkılıyor. Parasına göre güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: gskysk

uygun hocam,HD kanalı göstermez normalini izlersin. 2 yılda garanti gayet iyidir.

HD kanalı niye göstermesin,? HD kanalları gösterir. Av çıkışından tüplü tvyede bağlanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desert@eagle -- 20 Aralık 2016; 19:49:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elektrikli tornavida nasıldır ? Fiyatı çok uygun görünüyor da.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.