Şimdi Ara

A101-22 Aralık (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
3
Favori
10.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugün aldım, ilk izlenimlerim oldukça başarılı...
    kanallar hazır kurulu geldi, kanal geçişi benim için yeterli hızda..usb film oynatmayı deneme fırsatım olmadı ama sorun olacağını sanmıyorum..içinde hdmi kablo var ama kablo kısa bilginize.

Sonuç ben beğendim, tavsiye ederim..sonuçta 49,95tl ve hd..
    1 haftadır letgo'dan uydu alıcı bakıyordum ve maşallah vatandaşlarımız 2.el ve hd olmayan uydu alıcılarına bile 50-60tl istiyorlar..yuh diyorum onlara

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu matkap-taşlama-akülü vidalama 3ü mü 150 tl? 3lü set diyor

Öyleyse yanmıyor mu ?
  • Powerbank nasıldır
  • quote:

Orijinalden alıntı: deryadeniz76

kanallar hazır kurulu geldi, kanal geçişi benim için yeterli hızda..usb film oynatmayı deneme fırsatım olmadı ama sorun olacağını sanmıyorum..içinde hdmi kablo var ama kablo kısa bilginize.

1 haftadır letgo'dan uydu alıcı bakıyordum ve maşallah vatandaşlarımız 2.el ve hd olmayan uydu alıcılarına bile 50-60tl istiyorlar..yuh diyorum onlara

Banada uydu alıcı lazım, HD kanal performansı nasıl ? Güncelleme desteği varmı ?

Bana başka bir özellik lazım değil, 2 kere pahalı uydu alıcı aldım. Hiçbir özelliğini kullanmadım. Sadece ara sıra TV programlarını kaydettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcse2k3

canon yazıcı nasıl bişey dir acep ev kullanıcıları içün?

aşağı yukarı haftada 1 yada 2 haftada 1 en azından kullanmazsanız mürekkepleri kuruyup gider. Zaten mürekkepleri 60-100 tl arası değişir mantıklı bir ürün değildir.
  • Thema kullanıcısına yanıt
    Evet 3'lü set 150 lira.Piyasada bu fiyatlarda zaten...Kaliteli olmadığından bu fiyatlarda.

• alpalp84 kullanıcısına yanıt
    Hd kanalların performansını ben beğendim, güzel..güncelleme var yazıyordu sanırım kitapçığında ama denemedim.dediğim gibi çalıştırdığımda tüm kanallar kurulu şekilde açıldı..hd kanalları baş tarafa koymuşlar..sadece kendi kafama göre bir sıralama yapıp gereksiz gördüğüm yüzlerce kanalı silme işi vakit aldı sadece..onun harici herşey güzel şimdilik..

Kullanım kılavuzu ve özellikler için link HT 1010 modeli
    http://www.destek.hometech.com.tr/index.php?/Knowledgebase/Article/View/72/63/hd-uydu-klavuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deryadeniz76 -- 21 Aralık 2016; 22:49:35 >

• Powerbank nasıldır daha önce alıp kullanan var mı?
  • gskysk kullanıcısına yanıt
    tüplü tvde hdmi girişi olmaz normalde, nasıl izlenecek ?
  • 9.95 liraya satılan spor çantalar çok kolay deforme oluyor. ben almiştim 15 günlük bir tatilde kullandım sonra sagi solu fermuari bozulup yıprandı.
  • Mersat almayı planlıyordum, hometech i bi deneyelim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende lg kendinden uydulu televizyon var ama son zamanlarda sinyal sorunu yaşıyorum özellikle TRT hd silinip duruyor, ben ekliyorum o siliniyor. Bu uydu alıcı kendinden uydulu televizyonda çalışır mı? Çalışırsa sizce benim bu sorunumu çözer mi yoksa bir problem mi vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zallas

Arkadaşlar elektrikli tornavida nasıldır ? Fiyatı çok uygun görünüyor da.

alınır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deryadeniz76

Hocam Merhabalar,

World travel channel gözünüze çarptı mı bilgi verebilir misiniz ?

Teşekkürler..

edit: Tv'de kulaklık çıkışı yok. Ses sistemi için scart girişinden görüntü alıp uydudan ses sistemine yönlendirmiştim. Ancak bu uydu alıcısında HDMI kullanılmış. Aldığımızda nasıl bir çözüm izleyebiliriz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Tolga -- 22 Aralık 2016; 11:44:35 >

• EngineerBaris E kullanıcısına yanıt
    çevirici ile izleyebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: nokoreth

Arkadaşlar bende lg kendinden uydulu televizyon var ama son zamanlarda sinyal sorunu yaşıyorum özellikle TRT hd silinip duruyor, ben ekliyorum o siliniyor. Bu uydu alıcı kendinden uydulu televizyonda çalışır mı? Çalışırsa sizce benim bu sorunumu çözer mi yoksa bir problem mi vardır.

Hdmi girişi olan bütün cihazlarda çalışır. Anten kablosunu tvden çıkarıp buna takacaksın bu kadar.
  • Powerbank alinir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Casfort

Powerbank alinir mi?

Ben internette çok yorumuna baktım ürün çöpmüş. Bende aktif kullanmasamda kötü günler için kenarda dursun diye alacaktım ama okuduğum yorumlarda ürünün çöp olduğunu gördüm.
  • .Tolga . kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, daha önceden tanıdık gelmeyen yüzlerce kanalı sildim, onlardan biridir sanırım..

• quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

9.95 liraya satılan spor çantalar çok kolay deforme oluyor. ben almiştim 15 günlük bir tatilde kullandım sonra sagi solu fermuari bozulup yıprandı.

10 liralık çantadan beklentinizi çok merak ettim :))
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.