Şimdi Ara

A101-22 Aralık (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
3
Favori
10.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İyi forumlar. Pijama takımlarının kalıpları hakkında bilgisi olan varmı. Ben normal giyimde M giyiyorum bunların beden sıralamasına bakınca M-L-XL diye ayrılıyor hangi bedeni almak gerek fikir verecek arkadaş varmıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mixerteam

quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

9.95 liraya satılan spor çantalar çok kolay deforme oluyor. ben almiştim 15 günlük bir tatilde kullandım sonra sagi solu fermuari bozulup yıprandı.

10 liralık çantadan beklentinizi çok merak ettim :))

en azından bukadar kısa sürede deforme olmasını beklemiyordum.

ek olarak bazen parası ucuz olsada daha saglam ürünler olabiliyor. illa ki pahali diye saglam çıkmıyor hiçbir ürün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 22 Aralık 2016; 14:56:3 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mixerteam

quote:

9.95 liraya satılan spor çantalar çok kolay deforme oluyor. ben almiştim 15 günlük bir tatilde kullandım sonra sagi solu fermuari bozulup yıprandı.

10 liralık çantadan beklentinizi çok merak ettim :))

en azından bukadar kısa sürede deforme olmasını beklemiyordum.

ek olarak bazen parası ucuz olsada daha saglam ürünler olabiliyor. illa ki pahali diye saglam çıkmıyor hiçbir ürün.

aynı çantayı 3 yıldır kullanıyorum, hemen hemen ayda bir. a101 den almıştım, hatta daha ucuzdu 10 lira yoktu, 7-8 gibi bişeydi. kalite olarak aynısı mıdır bilmiyorum. tabiki kaliteli diyemem ama benim işimi görüyor, herhangi bir yerinde deforme falan yok, aldığım günkü gibi duruyor diyebilirim.

• pingu81 kullanıcısına yanıt
    powerbank çöp. sakın almayın.
  • Dün baktım sadece Galatasaray olanı kalmış. 😊 bende almadım doğal olarak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunhan34

İyi forumlar. Pijama takımlarının kalıpları hakkında bilgisi olan varmı. Ben normal giyimde M giyiyorum bunların beden sıralamasına bakınca M-L-XL diye ayrılıyor hangi bedeni almak gerek fikir verecek arkadaş varmıydı.

Kalıpları bayağı geniş.Ben normalde L giyerim bunu da L aldım ama M alsam da olurmuş.Sizde M alacaksınız mecburen, S yok çünkü.
  • Şu yazıcıdan yine gelir mi acaba kısa azaman içinde? Son aylarda her ay satmışlar kaçırmışız. Tüh çok iyi fiyatmış Bunların bulunabilirliği nasıl. küçük ilçelere de her mağazaya 1 tane de olsa gönderiliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zallas

Arkadaşlar elektrikli tornavida nasıldır ? Fiyatı çok uygun görünüyor da.

bir yıl önce almıştım hala kullanıyorum iş görüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyaz Kartal kullanıcısına yanıt
    farklı modeli tekrar geliyor sanırım 115 tl bu sefer
    nerdesiniz bilmiyorum ama merkezi yerlere gönderim oluyor genelde 1tane oda ayırttırmaya calısın lazımsa siz göremeden calısan kendine akrabasına almıstır gerci...
  • xxxcem kullanıcısına yanıt
    Göremedim broşürlerde, link varsa atar mısınız? 115'te fena değil
  • Beyaz Kartal kullanıcısına yanıt
    pm attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Powerbank nasıldır

Ben kullanıyorum 1800mah pili olan telefonu telefon aktif şekilde kullanılırken 5-6 kere şarj ediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.