Şimdi Ara

A101 Bioblas Sarımsak Şampuanı 1000 Ml 49,95 [Yeniden stokta 55TL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.658
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bioblas Sarımsak Şampuanı 1000 Ml 49,95 . Her 10 lira üzeri alışverişlerde 1 tane alınabiliyor. 2 haftadır kullanan biri olarak dökülmeye çok iyi geldiğini söyleyebilirim. Uzun vadede ise göreceğiz. Şampuanda vergilerin %8'den 20'ye çıktığı düşünülürse bu fiyat gayet iyi.

www.a101kapida.com
    Bioblas Sarımsak Şampuanı 1000 Ml 0 TL | A101 KAPIDA
    https://www.a101kapida.com/bioblas-sarimsak-sampuani-1000-ml-P24004137

Amazon incelemelerine göz atmak isteyenlere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moritanyalı -- 29 Temmuz 2023; 15:55:16 >

• Annem beğendi şampuanı. 550 ml si bile bu fiyatlardaydı. 1000 ml için fırsat fiyat.

• Daha önce kullandım, hergün saçımı kaçındırdı, berbat bişey
  • Yağlı saçlar için kesinlikle kullanılmamalı duştan çıkınca gene saçlarınız yağlı kaliyor
  • Saçlarım aşırı kuru ve dökülüyordu, 3 aydır bu şampuanın siyah sarımsak olanını kullanıyorum, tavsiye ederim güzel ürün. Bu para 300 ML şampuan kalmadı neredeyse.

• eski ambalaja nisbetle çok bariz bir şekilde yoğunluğu azaltılmış.

• Saçlarımı eskisinden de fazla döktü üzerine kepek problemi de oluştu. Kesinlikle tavsiye etmem kalitesiz ve üretim hatalı bir ürün bence.
  • Ürün yeniden stoklara gelmiş 55 liradan. Ben hala kullanıyorum bende problem olmadı olumlu etki gördüm. İçinde zeytinyağı da olduğu için kuru saç derisine de iyi geldi.

• ben 5 seneye yakındır kullanıyorum. önceden haldır şaldır kullanıyordum. saçı iyi temizliyor, kokusuda iyi bitkisel özlü diyor, yüzde 93 onaylı falan yazıyor, ne kadar doğru bilinmez ama , alman malı sonuçta ne kadar kötü olabilir. geçenlerde a101 de önüme çıktı, 6 litre stokladım. ucuz olmasının sebebide kükürtlü sabun özelliğini kullanıyor onun sıvılaştırılmış hali

not; saç dökülmesinin ana sebebi genetik, sıkıntı stres, düzenli uyumamak, iyi beslenememe, tarakla gün içinde taramamak, en başlıca sebepleri genetik eğer sizede gen geçtiyse gider o saçlar

• Geçen kasa önünde idi aldık ama bizim hanım pek beğenmedi. Dökülme açısından fark yok dedi. Gerçekten etkili bir şey olsa bence de litresini 50 papele bırakmazlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.