Şimdi Ara

93bine alınacak en iyi araba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-308-allure-pluspremium-pluscomfort-645556013/detay

99 yazdığına bakmayın. Sizce nasıl başka bu fiyatlarda alternatifi olan varmı dizel otomatik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2015 insignia
  • 1,5 benzinli Mondeo bakardım ben şahsen. Ama bu fiyata bu dolulukta güzel araçmış ilandaki.

• İnaignia alınır alternatif olarak bence de. Ama ilandaki araç da güzelmiş.

• 63 bin KM olan bir araca 90 bin TL vermek akıl karı değil bence. KM'si düşük araçlara yoğunlaşın hocam.
  • 308 iyidir fiat da iyi al gitsin 1-2 aya onu da bulaman ha ben 308 almam o ayrı

• 100 bin nakiti böyle bir araca asla vermezdim. Mondeo passat c5 talisman hatta BMW 5 veya Mercedes c bile alınır

• Fiyat yüksek,model düşük,km yüksek,ilan da güvenilir değil,1 ay sonra 190 bin olacakmış 3 bin tl hasar kaydı avm deki basit dokunuşlar
    Aynı fiyata 2017 dizel otomatik 308 active max 20 bin km tercih edilmeli illa ki peugeot alınacaksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 23 Şubat 2019; 15:3:55 >
  • qasqai bak, insignia bak, mondeo bak. Büyük düşün sen Türkiyesin aga şaka bir yana o fiyata çok farklı araçlar var a3 a3 sedan qq gibi gibi
  • Bu paraya bulabileceğiniz 10-15 bin km de sıfır ayarında dizel otomatik hasarsız yalansız dolansiz tek araba Fiat egea dir.ben yerinizde olsam station wagon lounge plus bir tane denk getirirmeye calisirdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LaViTz kullanıcısına yanıt
    Dizel otomatik elentra da olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 308 2. Elde pimi çekilmiş bomba gibi
    Bu araba tutmadı dolayısıyla bu aracı 90 bine alsanız dahi 90 bine satamazsınız.
    Nasip kısmet işi her kör satıcının kör alıcısı vardır net birseyde diyemiyorum ama şahsen 308 almazdım.

Atıyorım 3008 gibi suvlere baksaydın kesinlikle al derdim ama 308 sıkıntı

• leon_312 kullanıcısına yanıt
    3008 mükemmel bir araç keşke paramız artsada alabilsek fakat artmıyor. 308 de alınmaz bunu anladım

• Gerçek alıcıysan hayırlı olsun... Daha ilan bile vermedim haftaiçi satabilirim...

Araç 2015 1.4 TSI DSG JETTA 150hp

Artıları
    125 değil 150hp (yazılım değil fabrikasyon 150)
    Sunroof
    Start-stop
    Karartmalı stoplar
    Yelken modu
    4 adet kış lastiği (8 lastikte iyi durumda)
    Sıfır mutlu ebf start-stop akü iki aylık
    Araç içi dvr kayıt kamerası

Ama 93 olmaz bi kaç bin liranı daha alırım

97 ver hemen sarıp koyayım poşete...
    İlanlarda 103-104'ten aşşa yok benim araçtan...

Edit: 25 kuruş poşet parası da benden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CihangirCanavarı -- 24 Şubat 2019; 13:21:58 >

• Km yüksek,
    fiyat yüksek,
    ilan saçmalık. Yok sıfırı su fiyat. Yok Mart'ta 190 bin TL olacakmış.
    Kendisi kaça almış
    Bu fiyata daha iyi araçlar var.

• Bence o fiyatlara active bluehdi 508 bakın.Gerçi ilandaki araç kadar dolu değildir ama hem sınıf hem de konfor farkı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bouninboun

3008 mükemmel bir araç keşke paramız artsada alabilsek fakat artmıyor. 308 de alınmaz bunu anladım
    308 alınmasına alınır ama piyasanın hakkı olan fiyat aralıgında degil. Herkesin malı kendine göre degerli , her arabanın bir müşterisi vardır.

Mazda 3 şahane araba ama piyasada tutulmamasına ragmen burnu havada şekilde fiyatları ucuk.

Fluens piyasasının altında giden bir araba hakkı o degil ama basıkın şirket araçları binici arabaların ümüğünü sıkıyor mecburen.

O paralara çıkmışken dizel olmasada piyasası oldukca dalgalı golf 1.4 comf. 1.2 lerede söyle göz attım. Tesadüfen bu arabada mersinde
    663269986
    Hakkıdır veya degil orjinal olarak, km olarak en iyi rakamda diyebilirim internet piyasasına göre.
    Işık paket , konfor paket olsaymış iyi olurmuş.
    İsterseniz bu arabada takipte kalın.

Dsg olayına gelince servis kayıtlarına bakın, 1-2 2-1 vites geçişlerine bakın.
    Hız testine sokmayın daha sonrasında patlaklık verebiliyor.
    Uzun yolda olabildiğince mola, n konumu unutup
    Kullancaksınız çok sıkışık trafikte manele alıp 1-2 siz yapcanız
    Bu dsg baska birsey istemez :)
    Özellikle 2015 sonralarında daha az sıkıntı çıkmata.

• leon_312 kullanıcısına yanıt
    Çok yakmıyor mu aslında. Ekonomik olsa olabilirdi 7 8 litre yakıyor baya fazla

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.