Yarbay
03 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 167 (Bu ay: 8)
Gönderileri

Selamlar herkese, 2017 model Corsa E modelinde yaz aylarında klimadan ilk açılışta nem (erimiş silikon) kokusu geliyor.

Klima temizliği, ozon temiliği, antibakteriyel temizlik adı altında hizmet veren birçok yer var. Bunlar gerçekten işe yarıyor mu?

Bir de spreyler var arabanın içinde açık bıraktığımız.

Bu kokudan kurtulmak için bir öneriniz var mıdır?

Resimde gördüğünüz lanet vida nasıl çıkar? Termal macun sürmek istiyordum bu vida yüzünden açamıyorum laptopu. Bu vida arkada klavyeyi tutuyor ve ben açmaya çalışırken girdi içe. Denediğim yöntemler; lastik ile açma, yapıştırıcı ile. Bir işe yaramadı bunlar. Var mıdır önerisi olan?

1 haftadır modemde internet ışığı yanmıyor ve netgalaksi destek hiçbir türlü geri dönüp sorunumu çözmüyor. Hergün desteğe yazıyorum, şikayetvara yazdım geri dönüş yok kesinlikle. Nasıl çözebiliriz sorunu. İptal etme şansımız var mı hiçbir ücret ödemeden? Hakkımızı nerede arayacağız? Düpedüz dolandırıcılık bu artık.
Merhaba arkdaşlar aracımın mauyenesi 15 mayısta doluyor. Egzoz testini muayeneden 2-3 gün önce başka yerde yaptırsam olur mu yoksa muayenenin olduğu tarihte mi yapmak lazım? Muayene olduğu tarihte istasyonda yaptırabilir miyim egzoz testini sıra çok mu olur?
Merhabalar herkese... Superonline 35mbps fiber kullanıyorum evde. Modem salonda ama ps4 ve TV oturma odasında. Modemle bu cihazlar arası yaklaşık 5 metre. Dolayısı ile 5ghz çekemiyor bu cihazlar. 2.4ghz bile sıkıntı vardı "Xiaomi Mi Wifi Repeater Pro" kullanmaya başlayınca bir anda kopmalar bitti ve bir stabilite geldi ama ne yazıkki xiaomide 5ghz desteği yok. Şimdi özellikle kullanıcısı olandan öneri bekliyorum. Bütçe max 300 TL.

Ben şu ürünü buldum ama emin olamadım.
https://www.hepsiburada.com/tp-link-re305-1200-mbps-kablosuz-ac-dual-band-harici-antenli-menzil-genisletici-p-HBV0000043LVE?magaza=Hepsiburada
Servis avantajları için siteye kaydoldum şase no suyla normalde Design olan paketi essential olarak gösteriyor ve periyodik bakım için km yi 106 bin gösteriyor araba 40 binde.

Şase no yu kaydedip araba bilgilerini doğrulayan var mı?
windows 10 olan notebook'uma ubuntu kurdum. Windows 10 C'de Ubuntuyu ise yeni bir bölüm kurup oraya yükledim ama windwos da göremiyorum.

Ayrıca Ubuntu'da çalışmayan fan çalışmaya başlayıp notebook ısındı. Çift ekran kartı var biri motherboard diğeri gt750m.
Merhaba arkadaşlar. Üzerinde 4 adet Continental ContiEcoContact 5 lastik bulunan Opel Corsa E 2017 model aracımın bir tanesi yırtıldı. Lastikçi değiştirmemi önerdi. Can herşeyden önemli. Yalnız lastik pahalı ben aynı ölçülerde tek lastiği değiştirsem sıkıntı olur mu? Üzerindekiler fabrika çıkışlı yaz lastiği. Araba 30 bin km'de. Bir alternatifim de var. 4 tane kışlık Nokian lastiğim var. Ne yapmamı önerirsiniz?

Laptopun(Dell 7537) içini açayım dedim birkaç tane tanesi yalama olmuş birkaçı kayıp. İnternetten bir yer var ama o da 50 veya 100'lü satıyor. Aliexpress'de var 4 dolara çok güzel set ama biliyorsunuz buna bile vergi var artık. Var mı öneriniz? Aradığım ölçüler M2.5x5, M2x4, M2x8
Merhaba arkadaşlar konusu var forumda 1 ay önce coil whine sebebiyle sevise verdim ve değişim kararı çıktı. Bana 15-20 gün sürer dediler süreç aradan 1 ay geçti. Ben aramasam arayıp soracak olan yok. Bursa'daki servisi aradım stok bekliyorlar dedi İstanbul'da Sony'i arıyorum PSN numarasına yönlendiriyor onlar da bizim alakamız yok diyor teknik servisi arayın diyorlar. Ortada muhattap yok.

Koca Sony'nin de elinde stok olmaması da ayrı bir rezillik zaten. 1 aydır bekliyorum garantisi 1 ay uzayacak mı hayır ama bekletiyorlar sizi. Muhattap bulamadığımdan Sony CEO'suna mail attım. Cidden Sony Türkiye ekibi, berbat servisi ve PSN politikaları ile Sony'nin güvenirliğini zedeliyorlar.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Apple
Oyun Platformu
Ps5
Takım
Beşiktaş
TV
Sony
Notebook
Dell
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 25 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.228
İkinci El Bölümü Mesajları: 110
Konularının görüntülenme sayısı: 168.271 (Bu ay: 1.561)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 828 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.