Şimdi Ara

8.nesil intel işlemcili notebook zaman çıkacak beklemeli mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun zamandır bir oyun notebooku almak istiyorum 8.nesil işlemciler çıkıyor dendi en güncel ürünleri msı yapıyor sizce yakın zamanda yeni modeller çıkarmı? masa üstü pc lerde performans farkı baya var performans çok farklı olur mu beklemeye değer mi sonu yok bunun biliyorum ama aldıktan sonra yenisi hemen çıkınca insan üzülüyor ama beklemekten sıkıldım :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence beklemek yersiz, sabredebilirim diyorsan bekle tabi biraz psikopatlık oluyor çünkü bu durumlar.Bende daha yeni msi gaming notebook'umu aldım.7.Nesil işini fazlasıyla iyi yapıyor bence.
  • intel laptoplara özel 8700hq işlemcisi monsterden öğreniğim kadarıyla ocak şubat gibi gelecekmiş ama 8700k masaüstü işlemcili versiyonlu modeller yakında gelecekmiş kendi soruma yine ben cevap verdim nerde o donanımhaber forumun o eski hali
  • caliskansinan84 C kullanıcısına yanıt
    Kardeskm nootbok lardan anliyordan bisey sorcaktim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle bekle çünkü 8. Nesilin u serisi bile 7. Nesil hq cpular ile aynı güçte. Kaldı ki siz 8700hq alacaksınız ciddi fark edecek.

• iyi ama daha ne kadar bekleyelim nisanda da nvidia 2000 serisi gelecek diyorlar bide onu bekle doların düşmesini bekle indirim dönemini bekle bir bakmışım alamamışım
  • quote:

Orijinalden alıntı: caliskansinan84

iyi ama daha ne kadar bekleyelim nisanda da nvidia 2000 serisi gelecek diyorlar bide onu bekle doların düşmesini bekle indirim dönemini bekle bir bakmışım alamamışım

Sen daha çoook beklersin ozaman hocam
  • 8.nesil islemcili laptoolar var şuan vatanbilgisayarda hp ve lenovonun i5-8250u yaz google çikar. Islemci gucu yaklasik i5-7300hq seviyesinde

• 8. Nesil ile 2000 serisi ekran kartları aynı anda çıkabilir ama belli.degil.

• bende nvidadan öyle bir süpriz bekliyorum şubat ayında 2070 li bir laptop almak güzel olur.
  • Dell xps 12 ekimde cikarmisti asus zenbooku 12 eylulde cikarmist yanlis hatirlamiyosam. Beklemeye gerek yok fiiyatlarin kolay kolay duscegini sanmam artik firmalar eskisi gibi sat ucuzlat sonra gene sat taktigini kullanmiyo sat ayni fiyata sat yenisi cikinca yeniyi daha pahaliya sat durumuna dondu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.