Şimdi Ara

670 Liraya Gül Gibi Geçiniyorum Diyen AKP’li Tip (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
8.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
127 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

90 TL İnternet.

130 minimum elektrik.

50 su faturası.

Yaz döneminde dogalgaz 30 40. Kışın 300 400.

Yeme içme market hiç birini saymıyorum. Adama sorarlar sen ne yiyip ne içiyorsun diye. Açık konuşayım benim düşüncem bu herifin en az 4 5 tane kirada dairesi vardır. Etrafımda ne kadar 3 kuruş kazanıyorum yeter çok şükür diyen hacı gördü isem 5 tane daire var idi. Zamanında evlenirken 350 TL olsun kira dedim 375 demişti bir kuruş inmem dedi. Adamın sonradan öğrendim ki 43 tane dairesi var imiş 70 yaşında ki hacı nin. Allah böylelerine korusun cümlemizi. Boş konuşuyor. Yaşına hürmet etmek isterim. Ama Allah a yakın bana uzak olsun böyleleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tiplere bakar mısın ya

allahımm bu insanlar adama kafayı yedirir aga

tiplere bak.. ülkenin, teknoloji çağı gençlerinin geleceğini belirleyen insanlara bak.. akıl sağlıkları yerinde değil

o konuşan bunak hacının hiçbi şeyden haberi yok.. %62 engelliyim diyor, vücut maşallah yılan gibi kıvrak

konuşmalarıyla ve hareketleriyle kafadan %62 engelli olduğu bariz açık

artık işleri iyice yoksulluğa, fakirliğe çevirmişler '670 lira maaşla geçiniyom' diyolar

yeni moda bu.. hacı görünümlü sapıklar.. en son adamla konuşurken maskeyi bi indirip kaldırıyor, suratlarındaki ifade hep mi aynı olur..

• sniper23 kullanıcısına yanıt

Abd kadar gelişmedi demek komik. Çünkü Abd gelişmiş bit ülke değil. Abd dünyanın en boktan ülkelerinden biri. Silah gücü gelişmişlik değildir. Eğitim ve refah seviyesi gelişmişlik olarak değerlendirilebilir.

• Malesef halkımız çok bencil. Zaruri ihtiyaçlara bile almasın , yemesin vs gibi söylemleri var ve bunu büyük bir kinle söylüyorlar. Çok tuhaf bir durum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Olur aslında

Biraz su, güneş, gübre. 670 TL ile mümkün. Gül gibi yaşarsın.

• %60 engelliyim diyor. Beyinden olduğu belli...

• kardeşim yaşamak var yaşamak var, millet cuggi giyiyorken ben wcl giyiyorsam gayet geçinirsin, allahkitap halimize şükür edebiyatıyla da kendimi kandırmaya devam ederim.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam haklı da olabilir. Bu vatandaşı destekleyenler aldıkları maaşın 670 TL'sinden fazlasını tekrar devlete geri versinler. Devlet de yetmeyenlere versin. Böylece denge sağlanır.

• Ula kümes kiralasan 1000tl istiyorlar dayi kimi yiyon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam hayatından memnun size ne :d

• Düşünsene ağaçsın ve bu adama oksijen üretiyorsun...

Başka sözüm yok Hakim Bey

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.