Şimdi Ara

5700xt mi gtx 1080 ti mi ( Yok böyle kararsızlık )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2020 ekim ayındayız. R5 3600x yanına pubg warzone ve cs go için

Garantili Rx 5700xt mi

2.el 1080ti mi

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhsintekin -- 14 Ekim 2020; 22:14:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 6700xt

• 5700xt nin PSU seçme huyu ve yazılımsal sıkıntıları olduğu çokça konular var forumda.
    1080ti ise halen oldukça güçlü ama garanti ve arıza payını da düşünürsek şansa bağlı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Denk kartlar değil. 1-2 oyun hariç 1080 Ti her oyunda daha performanslı hele PUBG oynayacaksan 1080 Ti 2K da bile 30+ fps fark açıyor.

1080 Ti temiz ise kesinlikle 1080 Ti

• Tartışmasız 5700xt derim. Neden mi? Birkere kaç yıllık kart bir kere bozulur tam bozulur tamiri masraflı olur ve devamlı aynı sorunu yapabilir. Ama 5700xt ise bozulur ise garantisi var en azından para iadesi yada değişim alırsın. Ha 1080ti alırsın 3 yılda kullanirsin ama işini şansa bırakmak istermisin buda senin bilecegin iş elektronik ne zaman bozulacağını bilemeyiz bu yüzden kendini uzmuyecek seçimler yapmanı tavsiye ederim

• Cevaplarınız için teşekkürler. Gönlüm 1080ti de ama aklım garanti ve güncel olduğundan rx 5700xt de karar veremedim. Bürce 3000 tl.

• Bekle hocam, 3-4 haftaya yeni seriler geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciri

Bekle hocam, 3-4 haftaya yeni seriler geliyor

Yeni seri gelince 2.el 5700xt ve 1080ti fiyatları düşücek diyemi söylüyosun kardeş.

• muhsintekin M kullanıcısına yanıt

Hayır daha performanslı ve temiz kartlar alabilirsin diye söylüyorum

• Her türlü yeni seriler çıkınca almak daha mantıklı hem eskilerde indirim olur.. Hem yeni serilerden canın isterse alabilirsin.. Ben yeni seri alırım 6700XT ya da 3060Ti gibi bir kart.

• quote:

Orijinalden alıntı: Timeguard

Her türlü yeni seriler çıkınca almak daha mantıklı hem eskilerde indirim olur.. Hem yeni serilerden canın isterse alabilirsin.. Ben yeni seri alırım 6700XT ya da 3060Ti gibi bir kart.

Ama bütcem 3000 yeni seriyi almam mümkün degil. Ancak eski seriyi düşürurse iyi olur.

• muhsintekin M kullanıcısına yanıt

Ben 1080ti almazdım bu saatten (artık mimarisi eskiyor çünkü yoksa güzel kart) sonra. 5700xt de 1080ti de iyi karttır garantili temiz arızasız bulunursa alınmaması için bir sebep yok. Sorun çıkar mı çıkmaz mı her ekran kartında sorun çıkabiliyor sisteme ve karta göre çeşitli sebeplerden.. Kimse hiç bir kart veya parça için bunun kesin garantisini veremez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 15 Ekim 2020; 1:8:5 >
  • aynı ikilemde kalıp garantili 2. el 1080ti almıştım gayet memnunum. iki kart performans olarak çok ayrılmasa da 1080ti bir adım öndedir, hem performans hem de sorunsuz olması açısından 1080ti'yi tercih ettim ben. 3 yıl garantili, sıfır kart almak istiyorum dersen o zaman da 5700xt'e yönelebilirsin. ama 5700xtye bu dönemde para vermek gereksiz, önümüzdeki ay big navi lansmanı sonrası fiyatı ciddi anlamda düşecektir.

• Bu ikiliden açıkcası 5700xt'yi tercih ederdim ben.1080ti güçlü fakat eski bir kart artık hele 2.ellere hiç bulaşmam 5700xt alabiliyoken.

• özellikle pubg ve 2k oynayacaksan 1080ti bir tık önde gibi. 1080ti alacaksan da 2018 sonrası kartların mining yapılmamış olma olasılığı daha fazladır.

• Hocam pahalıdan ucuzu yok. Yeni seriyi bekleyin derim ben de diğer arkadaşlar gibi.

• 1080 ti

• Çok eskimiştir 1080ti. 3-5 aylık 2.el bir kart almıyorsunuz. 1080ti çıkalı ve alınalı kim bilir kaç ay oldu. Her kartın bir ömrü var diye biliyorum. Bu sebeble ben 5700 xt tercih ederdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harunefetr -- 16 Ekim 2020; 21:37:47 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.