Şimdi Ara

5610 mu W910i mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben müzik telefonu seçimi arasında N5610 ile SE W910i arasında kaldım. Aslında ben w910i'yi çok beğendim. DH'de bi sürü konu okudum ama telefon için çok profesyonel arkadaşlar konuştuğu için ses kalitesi W910i için kötü demişler. Ben çokta iyi bişey istemiyorum aslında. Symbian olup olmaması beni ilgilendirmiyor. Çünkü s60 ve 2nd telefonlarda çok eksiklikler vardı codec gibi programlarla bunları çözebiliyorduk ama şimdi s60 3rd telefonlarda neredeyse bütün eksiklikler kapatıldığı için bi programa ihtiyaç kalmıyor.

Benim müzik telefonunda aradığım özellikler:

• Dış ses verme (çok çok kaliteli olmasına gerek yok..)
    • Kulaklık sesi
    • Rahat mesaj yazabilme
    • Karanlık ortamda fotoğraf kalitesi

Bu özelliklerin dışında baskonuş, şarj ömrü falan benim için önemli değil. Kapalı ortamda flashsız hangi telefonda daha kaliteli görüntü alınabilir?

W960i mi 5610 Xpressmusic mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etufan_cetin -- 10 Ocak 2009; 11:47:48 >

• bu karşılaştırma w910'a haksızlık etmek olur...kesinlikle w910
  • quote:

Orjinalden alıntı: etufan_cetin

Arkadaşlar ben müzik telefonu seçimi arasında N5610 ile SE W910i arasında kaldım. Aslında ben w910i'yi çok beğendim. DH'de bi sürü konu okudum ama telefon için çok profesyonel arkadaşlar konuştuğu için ses kalitesi W910i için kötü demişler. Ben çokta iyi bişey istemiyorum aslında. Symbian olup olmaması beni ilgilendirmiyor. Çünkü s60 ve 2nd telefonlarda çok eksiklikler vardı codec gibi programlarla bunları çözebiliyorduk ama şimdi s60 3rd telefonlarda neredeyse bütün eksiklikler kapatıldığı için bi programa ihtiyaç kalmıyor.

Benim müzik telefonunda aradığım özellikler:

• Dış ses verme (çok çok kaliteli olmasına gerek yok..)
    • Kulaklık sesi
    • Rahat mesaj yazabilme
    • Karanlık ortamda fotoğraf kalitesi

Bu özelliklerin dışında baskonuş, şarj ömrü falan benim için önemli değil. Kapalı ortamda flashsız hangi telefonda daha kaliteli görüntü alınabilir?

W960i mi 5610 Xpressmusic mi?

w960i mi w910i mi?

• karanlık ortamda fotoğraf kalitesi dersen şu an en iyisi k850i dir
  • quote:

Orjinalden alıntı: sugarboy

karanlık ortamda fotoğraf kalitesi dersen şu an en iyisi k850i dir

Kardeşim adam belli ki bi müzik telefonu arıyo ve kamerası da kaliteli olsun diyo. Sende gitmiş k850i diyosun. Hangi konu olsa k850i ağzında senin.
  • Evet gittiği heryere K850i yazıyo.6800 küsür mesajının 6500 ü K850i
  • w910 ile karanlık ortamda resim çekersin dogru ama sadece siyah bir poster çıkar:)

flash yok w910da...

dışa verilern seste yüksek degil ama gene hiç yoktan diyenler için ses veriyor...

ama ekran konusunda mesaj yazma rahatlıgında kulaklık sesin ve karşzmada en iyisi w910 suan teknosada 399 kesinlikle öneririm...

ve birde sürgü konusunda w910 çok çok daha basarılı
  • w910 teknosada 390 ytl ye satılmaya başladı...Bu fırsatı kaçırma derim
  • Çok teşekkür ederim. Arkadaşlar. SE'nin tek beğendim telefonu diyebilirim. Açıklama yapabilecek var mı? Yani test eden?
  • bencede se nin en şık telefonu
  • quote:

Çok teşekkür ederim. Arkadaşlar. SE'nin tek beğendim telefonu diyebilirim. Açıklama yapabilecek var mı? Yani test eden?

özellikle ekran kalitesi olarak da w910 mükemmel.
  • quote:

Çok teşekkür ederim. Arkadaşlar. SE'nin tek beğendim telefonu diyebilirim. Açıklama yapabilecek var mı? Yani test eden?

telefonu kullandım gerçekten hoş w910 gerçekten yılın telefonu olmayı hak ediyor tek eksik yanı kamera... ve birde aldıgın zaman setool gibi programları kullanmayı ögrenmeni tavsiye ederim:) çünkü telefona akustic yüklemen gerekicek:) ses konusunda beni tatmin edemedi çünkü:) bass.larda hafif kalıyor ama ses çok berrak bu konuda hiç bir telefon yarışamaz:)
  • Ekran kalitesi N95 & N96'dan daha iyi diyorlar. Ve ayrıca şöyle bir resim var. Doğru mu?
     5610 mu W910i mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.