Ş

Yarbay
20 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
258 üye
Görüntülenme
Toplam: 346 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Arkadaşlar iş yerindeki bilgisayarda internet bağlantısı ile ilgili sıkıntılar olduğu için bilgi işleme verdim. Zaten bilgisayardaki her türlü ayarlama işleminde yönetici girişi gerekiyor. Bilgisayarı vermeden d sürücüsüne yedekleme yapmıştı fakat benden habersiz disklere format atılmış. Şimdi benim d sürücüsündeki bilgileri geri getirmem lazım fakat bilgisayara program kurulumu yasaklı olduğu için portable ücretsiz ya da ilaçlı bir uygulamaya ihtiyacım var. Önerebileceğiniz bir uygulama var mı? Recuva portable indirdim ama pek verimli değil sanırım.

Yıllardır araç içi kamera kullanıyorum fakat camın her zaman temiz olmaması ve sinematik bir görüntü elde etmek için araç dışı kamera düşünüyorum. Çekim yapan lensin olduğu kısmı aracın önüne uzatma kablosu ile veya wifi bağlantısı olacak şekilde koyabileceğim tarzda bir şeyler bilen ya da uygulayan var mıdır?

Böyle giderse silemeyecez.

Arkadaşlar bu akşamki Adana Demir-TS maçına gideceğim bisikletle 25 dakika sürüyor. Araba ile çıkışta 2 saatte gelemiyorsun. Oradaki güvenilirlik durumu nedir bilen var mı? Stadyuma bisikletle giden oldu mu çıkınca yerinde yeller esmesin. :)

Silinebilir

Bu akşam itibari ile klima soğutmamaya başladı. Klima üflüyor ama vantilatör gibi. Bunun nedeni ne olabilir?

Genellikle grafik tasarım, film izlemek için kullanılacak. Fakat arada oyun da oynarım. 24 inch boyutunda hoparlörü de iyi olan hangi monitörü önerirsiniz?

Arkadaşlar yıllardır düzenli olarak sporla iç içeyim. Yaklaşık 1 ay önce başlayan kaburga ağrısı ile acaba kalbimde mi problem var diyerek kardiyolojiye gittim. Neredeyse tüm testler (eko, ekg, kan, ultrason, mr, röntgen, efor vs. testleri) yapıldı hiç bir sorun çıkmadı. Sonra Covid olabileceğimi düşünerek sürüntü testi, röntgen ve tomografi testi yapıldı bir sıkıntı çıkmadı. Fakat sürüntü testi sırasında bir Covid ilacı tutuşturdular elime ben de ağırlar geçmeyince yavaş yavaş içmeye başladım ve ağrılarımda azalmalar oldu. Fakat ilaçlar bitince aynı şekilde yine ağrımaya başladı. Bu ağrılar özellikle yatınca oluyor gün içerisinde ayaktayken ağrılar neredeyse 3de birine iniyor ve bazen hiç hissetmiyorum. Sonra dahiliyeye gittim onlar da bir sorun bulamadı. Tabi ağrılar devam edince bir gece dayanamadım acile gittim o da tekrar kardiyolojiye yönlendirdi ve 2. kez hatta 3. kez kardiyoloji uzmanına gittim. Bazı testler tekrarlandı ama yine bir sıkıntı çıkmadı. Göğüs hastalıklarına gittim onlar da test sonuçlarına bakarak bir şey yapamayız dediler. Fizik tedaviye gittim onlar kas gevşetici verdi sadece. Yani ağrılar halen devam edince nörolojiye gittim onlar şikayetlerle ilgili bir şey yapamayız dediler. 2. kez dahiliyeye gittim bu aralar gaz olayı özellikle ağzımda fazla olunca mideden de şüphelendim doktora söyledim bir mide ilacı verdi ve b12 biraz düşük çıktığı için iğne ve ilaç verdi. Onları kullanıyorum. Uzun uzun yazdım ama geceleri uyuyamıyorum son iki gündür halen göğsümün sol tarafında yer değiştirecek şekilde yanma, batmalar oluyor. Ben halen Covid ile ilgili şüpheleniyorum. Fakat bu ağrılar dışında hiç bir şekilde Covid tanısı yok. Bu arada spora devam ediyorum günlük 10-15 km arasında koşuyorum fakat koşu esnasında nefes, ağrı vs. hiç bir problemim yok. Acaba kostakondrid mi oldum diyorum ama onun da ağrı yerleri belli gibi. Fakat doktorlara söyledim hiç buna uygun ilaç da vermedi. Benzer bir sıkıntı çeken, çözüm bulabilen var mıdır acaba?

Arkadaşlar aracımda Hertz Hcp4d amfi mevcut. Önde Morel komponent arka hoparlörler de Focal. Bir de bagajda takılı koltuk altı sub mevcut. Aracın içinde müzik dinlerken enstrümanlar ayrı ayrı yerlerden geliyor ve keyifli bir müzik zevki var fakat biraz fazla eko mevcut. Müzik sistemi çalarken telefonla kayıt yaptığımda çok dağınık bir ses geliyor. Kaydı dinlediğimde ekonun fazla olmasından dolayı temiz sesi duyamıyorum. Bu ekoyu azaltmanın yolu var mıdır?
Hakkında
Konum: Adana,Seyhan
Meslek: Mühendis
İlgi Alanları: Basketbol, Fotoğraf, Telefon, Notebook, Müzik, Uydu, Araba
Forum İkinci El İmzası:
Güvenilmek, sevilmekten iyidir. (George Macdonald)
@
Sistem ve Tercihleri
Takım
Trabzonspor
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 17 sa.
Mesaj Sayısı: 15.554
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 28.523
İkinci El Bölümü Mesajları: 11.401
Konularının görüntülenme sayısı: 3.401.912 (Bu ay: 2.929)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 327 (Bu hafta: 3)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.