Şimdi Ara

5008 GT 1.6 EAT8 PURETECH VS TIGUAN 1.5 DSG LIFE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 arac arasında kalmış durumdayım.tiguan 1250 civari bayiden, pejo tarafinda 1.6 puretech 1450 civarında.2 arac arasında mantığım tiguan, kalbim pejo diyor.2 arac arasında kalmış durumdayım.pejo çok dolu bir araba masajlı alcantara koltuklar, focal ses sistemi, saft tünelinin olmaması, arka diz mesafesi, ambiyans aydınlatması vs aklımı inanılmaz celiyor.ancak 2.elde vw kadar prim yapmiyor malesef. Gerektiğinde hemen satılırmi bu arac bilmiyorum. 2 arabada binme surme fırsatım olmadı. Bugüne kadar sadece sedan kullandim.suan 1.3 tce edc megane kullanıyorum.tiguanin iç malzeme kalitesi resimlerde benzer gorunuyor megane ile:( 1.5 tsi unite de çok başarılı dsg ile. Tek çocuk var ancak kayinvalide, baldız kayinpederde vs biniyoruz yeri gelince.megane bu konuda işimizi görüyor ancak daha ferah bir arac istiyorum. Açıkçası tiguan bu konuda benzer iç mekan genişliği sunacak gibi geliyor. Kafamda deli sorular. Ay başında arac alinacak, lütfen yardım edin dostlar

Nasıl bir tercih yapardınız siz olsanız.goruslerinizi bekliyorum.

• Örnek ilanlar

Tiguan life(bayide 1250 civari bu arac ama sahibinden.com 1450 ye satmaya çalışıyorlar.malesef bunlar yüzünden arac bulunamıyor bayide ancak bi tanidik vasitasiyla ayarlanacak gibi)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-volkswagen-2023-model-tiguan-1.5tsi-act-life-cam-tavan-geri-gorus-1079446596/detay

5008 gt

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-peugeot-sancelik-peugeot-bayi-2022-peugeot-5008-1.6-puretech-gt-hatasiz-1072665615/detay

• Piyasa takıntınız varsa ikisinide almayın bence

Çünkü 5008 in yeni kasa katırları kamuflajlı olarak dolaşıyor, Tiguan'ın yeni kasası sızdırıldı yani şimdi alırsanız bir kaç aya eski kasa araçlara biniyor olursunuz.

Bence Tucson Sportage kodiaq falan bakın veya x trail
  • Mitokondri Kristası kullanıcısına yanıt

İlk defa bu arkadaşa katılıyorum . Normalde saçma sapan atıp tutar :)

• 5008in arkası çirkin ya. İkisi de eski kasa olacak yakında. Tiguanda cam tavan ve ACC varsa onu seçerdim ben ikisi arasından.
  • Vag grubu kullanıp, yine Tiguan Life almak üzere olan ve 3008 içinde son zamanlarda baya inceleyen ama bulamayan biri olarak;

Donanım: 5008
    İç mekan kalitesi: 5008
    Motor: 5008
    Şanzıman: 5008
    Tasarım: 5008 ( kişisel)
    Teknoloji: 5008
    Süspansiyon konforu: Tiguan
    2. el: Fiyata bagli ama Tiguan
    Yalıtım: Tam emin olamadim ama muhtemelen Tiguan

Hocam hele hele Life gerçekten aşırı boş. Standart pakette Anahtarsiz giriş ve çalıştırma yok, Cam tavan yok, Dijital kadran yok, Geri görüş kamerası yok, herhangi bir aktif güvenlik donanımı yok ( sadece yorgunluk tespit vardı sanırım ). Ben de life bakıyorum, aracım da geldi ama bayii takasa zorlayıp kabul etmeyince aracı satmadı bana :)

Bu denklemde ben 5008 alırdım, eğer bütçem yetiyorsa. Sırf adının vw olmasi, bu ikilemde öne çıkması için yeterli değil bence.

Hiç bir markaya gönül bagim veya ön yargim yoktur. Objektif ve ikisini de inceleyip deneyimleyen biri olarak yazıyorum.

• 1.250bin verip güvenlik donanımı bile olmayan c segment araç almak. Bu kadar fakir ruhlu olmayın arkadaş.

• tiguana o parayı ancak biri başıma silah dayarsa veririm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.