Şimdi Ara

50 Bin Tl - Dizel C sınıfı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, c sınıfı araç bakıyoruz önceliğimiz dizel olması manuel otomatik farketmez önceliğimiz aracın az tüketmesi ve fazla km olmaması. Max 50 bin tlye en iyi alabileceğimiz araç nedir sizce?

• focus 3 trendx paket o paralara alınacak en iyi araba sanırım
  • 2012 civarı citroen c4 1.6 e-hdi comfort plus mcp otomatik alınabilir.Hem çok az yakar hemde donanım olarak eksiği yoktur.
  • 0 mı olcak 2. El mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukilavuz

0 mı olcak 2. El mi ?

C sınıfında sıfır dizel yok ki 50bine. En ucuz araç astra şu anda, benzinlisi 50bin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: syerturan

quote:

0 mı olcak 2. El mi ?

C sınıfında sıfır dizel yok ki 50bine. En ucuz araç astra şu anda, benzinlisi 50bin.

Biraz önce yine forumda ötv muafiyeti diye bir şey okudum belki onu kullanarak olabilir ama şartlarını bilmiyorum daha yeni öğrendim Google bakçam belki engelli tanıdık varsa öyle alınır

• Hayret i30 yazan tayfa daha gelmemiş buraya şaka bi yana c4 comfort plus alınabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

0 mı olcak 2. El mi ?

2.el
  • Ben bu ara leon bakıyorum tavsiye ederim

• Bende 52-53 bine bakıyorum ve Focus 3 Style donanımları suanda kafama en çok yatan araç.Sizede tavsiyem Focuslara bakmanız.C4 güzel araç donanımlı ama otomatiği sürüş keyfi bırakmıyor adamda.
  • 50 53 aralığında 2012 2013 auris dizel otomatik bulunabilir diye düşünüyorum.

Sorunsuz ve 2.el toyotada fena degil.

• Geçen hafta 2014 Peugeot 308 aldım, 40.000km 1.6HDI 92bg. Beklediğimden çok daha konforlu çıktı. 53.500'e aldım. Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RONIN

Geçen hafta 2014 Peugeot 308 aldım, 40.000km 1.6HDI 92bg. Beklediğimden çok daha konforlu çıktı. 53.500'e aldım. Tavsiye ederim.

Hayırlı olsun hangi pakedi aldınız? Active ise fiyat güzel. Benim de düşündüğüm araçlardan biri
  • quote:

Geçen hafta 2014 Peugeot 308 aldım, 40.000km 1.6HDI 92bg. Beklediğimden çok daha konforlu çıktı. 53.500'e aldım. Tavsiye ederim.

Hayırlı olsun yeni arabanız. Yakıt tüketiminiz nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Popcorn Playa -- 26 Aralık 2015; 11:40:58 >
  • 2012 model üstü c4, i30, focus bakılır o bütçeye
  • Focus alınır

• quote:

Orijinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

quote:

Hayırlı olsun hangi pakedi aldınız? Active ise fiyat güzel. Benim de düşündüğüm araçlardan biri

Teşekkür ederim. Araç Active paket. Extra olarak Navigasyon - Geri Görüş Kamerası - JukeBox ve Ön/Arka Park sensörü var. Bence de şu an bu fiyatlara alınabilecek en iddialı araçlardan biri.

Aldığım araçtan Göral'da birkaç tane daha var, sahibindenden bakabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Popcorn Playa

quote:

Hayırlı olsun yeni arabanız. Yakıt tüketiminiz nasıl?

Teşekkür ederim. Ankara'dan Konya'ya gitmiştim, şimdi geri döndüm. 722km'nin ortalaması, 220'si şehiriçi olmak üzere 4.7 çıktı (Pompa hesabına göre 4.9). Konya'ya yola çıkarken trip A'yı sıfırlamıştım, o da 4.4 gösterdi. Hızım genelde 110-120 arasıydı. Eski arabamdan (2011 Bravo 1.6 MJet) 1lt daha az yakıyor.

Konya çıkışında 30-40km kadar sis vardı, hızı 100'e sabitledim; anlık yakıt tüketimi hep 3.5 seviyelerindeydi

• Corolla comfort extra .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

quote:

Teşekkür ederim. Araç Active paket. Extra olarak Navigasyon - Geri Görüş Kamerası - JukeBox ve Ön/Arka Park sensörü var. Bence de şu an bu fiyatlara alınabilecek en iddialı araçlardan biri.

Aldığım araçtan Göral'da birkaç tane daha var, sahibindenden bakabilirsiniz.

Daha önce incelemiştim o ilanları. Ben yaza doğru düşünmekteyim ekonomik durumumu ona göre ayarlayacağım. O zamana kadar umarım benzer fırsatlar çıkar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.