Şimdi Ara

Fiat Fiorino 1.3 Multijet 75 Hp aldım(Tüketim bilgileri eklendi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32
Cevap
0
Favori
31.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar forumdan da herkesin bildigi gibi şirket için araç arastırmasındaydım. Fiattan guzel bir indirim geldi ve 2 adet araç aldım. Fiat Forino 1.3 Multijet 75 Hp Combi çift sürgülü kapı listedeki peşin indirimli fiyatı 32.350 tl yerine indirimle 28.850 tl'ye geldi.

Önceden farklı bir konuda da bahsettiğimiz gibi 250 tl gibi bir fiyatla garanti 3 yıldan 5 yıla kadar çıkartılabiliyor. Henuz garantiyi uzatmadım ama 3 yıl içerisinde istedigimiz zaman garantiyi uzatma şansımız varmış. Önumuzdeki donemde aracı 3 yıldan fazla kullanacak olursak garantiyi uzatırım diye dusunuyorum.

Aracı henuz 15 km kullanma sansım oldu. Bekledigimden konforlu gozukuyor. Biraz sarsıyor ama lastik havalarını biraz fazla basmış galiba servis verirken. İçi de oldukça geniş. Kullanışlı birsuru de göz koymuşlar gayet hoş.

Bu aracı şirket elemanımız kullanacak. Ama arada ben bikaç kez kullanıp sizlerle izlenimlerimi paylaşırım. Şimdilik kırmızıda kalkışlarda 3000 devri geçmeyin dediler. Boyle kullanınca biraz yavas kalıyor gibi ama normal sanırım buyuk bir arabaya göre.

Zamanla yakıt tuketimi vb. bilgileri de burdan paylasacagım. Sizde herhangi bir sorunuz olursa çekinmeden sorabilirsiniz.. Zaman buldukça cevaplayabilirim buradan...

TÜKETİM:Arkadaslar pompada ölçtuk bikaç kez araç şehir içi 1/6'i yogun trafikte klima arasıra açık 7.5 litre tuketiyor. Hava sıcaklıgı genelde 26-30 derecelerdeydi 2 haftadır ankarada. Lineada oldugu gibi bunun yol bilgisayarında da 1 litre civarı bir sapma söz konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isiciter150 -- 10 Mayıs 2013; 10:39:45 >

• Doblo 1.3 multijet var akrabamda araba hafif ranpada bile zor kalkiyor. Bu aracında kasasi doblo kadar agir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamtaner

Doblo 1.3 multijet var akrabamda araba hafif ranpada bile zor kalkiyor. Bu aracında kasasi doblo kadar agir mi?

Doblo kombi 1350 kg fiorino kombi 1190 kg 160 kg kadar fark var arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetltn

quote:

Doblo 1.3 multijet var akrabamda araba hafif ranpada bile zor kalkiyor. Bu aracında kasasi doblo kadar agir mi?

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun
  • Hayırlı olsun hocam.Biz de şirket için 2 güne kadar araç bakıyorduk.Bize de buna yakın bir fiyat verdiler.Bir onun yerine 30.000 e transit connect aldık.Biz de şimdilik memnunuz.

Güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atom239

Hayırlı olsun hocam.Biz de şirket için 2 güne kadar araç bakıyorduk.Bize de buna yakın bir fiyat verdiler.Bir onun yerine 30.000 e transit connect aldık.Biz de şimdilik memnunuz.

Güle güle kullanın.
    Sağlam indirimler almışsınız maşaallah
  • Hayırlı olsun hocam güzel indirim almışsınız maşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetiner19

Hayırlı olsun hocam güzel indirim almışsınız maşallah
    İndirimler çok iyi, referansınız baya sağlam demek ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isiciter150

Arkadaşlar forumdan da herkesin bildigi gibi şirket için araç arastırmasındaydım. Fiattan guzel bir indirim geldi ve 2 adet araç aldım. Fiat Forino 1.3 Multijet 75 Hp Combi çift sürgülü kapı listedeki peşin indirimli fiyatı 32.350 tl yerine indirimle 28.850 tl'ye geldi.

Önceden farklı bir konuda da bahsettiğimiz gibi 250 tl gibi bir fiyatla garanti 3 yıldan 5 yıla kadar çıkartılabiliyor. Henuz garantiyi uzatmadım ama 3 yıl içerisinde istedigimiz zaman garantiyi uzatma şansımız varmış. Önumuzdeki donemde aracı 3 yıldan fazla kullanacak olursak garantiyi uzatırım diye dusunuyorum.

Aracı henuz 15 km kullanma sansım oldu. Bekledigimden konforlu gozukuyor. Biraz sarsıyor ama lastik havalarını biraz fazla basmış galiba servis verirken. İçi de oldukça geniş. Kullanışlı birsuru de göz koymuşlar gayet hoş.

Bu aracı şirket elemanımız kullanacak. Ama arada ben bikaç kez kullanıp sizlerle izlenimlerimi paylaşırım. Şimdilik kırmızıda kalkışlarda 3000 devri geçmeyin dediler. Boyle kullanınca biraz yavas kalıyor gibi ama normal sanırım buyuk bir arabaya göre.

Zamanla yakıt tuketimi vb. bilgileri de burdan paylasacagım. Sizde herhangi bir sorunuz olursa çekinmeden sorabilirsiniz.. Zaman buldukça cevaplayabilirim buradan...

FİAT bayıılerı cıdden ındırım konusunda ıyıleer.
    ı fıyat bayıı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

quote:

Arkadaşlar forumdan da herkesin bildigi gibi şirket için araç arastırmasındaydım. Fiattan guzel bir indirim geldi ve 2 adet araç aldım. Fiat Forino 1.3 Multijet 75 Hp Combi çift sürgülü kapı listedeki peşin indirimli fiyatı 32.350 tl yerine indirimle 28.850 tl'ye geldi.

FİAT bayıılerı cıdden ındırım konusunda ıyıleer.
    ı fıyat bayıı acaba
    Hayırlı olsun.

Fiyat konusunda oldukça güzel bir indirim almışsınız. Fiat'ın en güzel yanlarından biride bu, indirim konusunda oldukça tatminkarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetltn

quote:

evet bende arabam.com incelemelerini okumustum almadan once orda da yeni doblonun çok agır oldugunu ve 90'lık motorun yetmedigini yazmıslardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hurts

hayırlı olsun

cok tesekkurler
  • quote:

Hayırlı olsun hocam.Biz de şirket için 2 güne kadar araç bakıyorduk.Bize de buna yakın bir fiyat verdiler.Bir onun yerine 30.000 e transit connect aldık.Biz de şimdilik memnunuz.

Güle güle kullanın.

Tesekkurler sizin aracınızda hayırlı olsun. Transit connectte daha iyi bir indirim mi yaptılar kactan 30'a dustu?
  • quote:

quote:

Güle güle kullanın.

Tesekkurler sizin aracınızda hayırlı olsun. Transit connectte daha iyi bir indirim mi yaptılar kactan 30'a dustu?

Normalde 36.000di,kampanyali fiyati 31.500du galiba.Ondan dusurerek aldik.Cok da buyuk bir indirim olmadi ama daha once fordun saglamligina cok kez sahit oldugum icin tercih ettik.
  • quote:

cok tesekkurler
  • quote:

quote:

cok tesekkurler

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun aynı araçtan arkaşımda da var . 100 bin km yi geçti motoruda açmış kalkışlarda çok çok seri 160 filan basıyor bildiğim kadarıyla , 1.3 corsa 75 ile yetişemiyorum . Diğer fiorinolar olsun onlarda yetişemiyor hatta geçen bmw ile kapıştı. Kalkışta çok iyi kalktı bmw ci çok şaşırdı ama sonradan tabi bmwci uçtu gitti hayret ediyorum araca

• quote:

Orijinalden alıntı: mob411

hayırlı olsun aynı araçtan arkaşımda da var . 100 bin km yi geçti motoruda açmış kalkışlarda çok çok seri 160 filan basıyor bildiğim kadarıyla , 1.3 corsa 75 ile yetişemiyorum . Diğer fiorinolar olsun onlarda yetişemiyor hatta geçen bmw ile kapıştı. Kalkışta çok iyi kalktı bmw ci çok şaşırdı ama sonradan tabi bmwci uçtu gitti hayret ediyorum araca

Cok tesekkurler. Bence arkadasınızın aracında chip vardır bmw ile kapıştıysa. Forumlarda arastırdım chiple butun dizel araclar canavar gibi oluyormus. Ama boyle yuksek arabalarda hız oldukça tehlikeli

• quote:

quote:

Cok tesekkurler. Bence arkadasınızın aracında chip vardır bmw ile kapıştıysa. Forumlarda arastırdım chiple butun dizel araclar canavar gibi oluyormus. Ama boyle yuksek arabalarda hız oldukça tehlikeli

Alıntıları Göster
    Aldıgım 2. arac olan linea ile ilgili ayrı bir konu açtım. Ordan da zamanla paylaşacagım izlenimlerimi:

http://forum.donanimhaber.com/m_74788268/tm.htm

• quote:

quote:

Yok hocam yakın bir arkadaşım , aracında chip olmadığı halde bmw ile ışıklarda kapıştı. Bmw ci şaşırdı tabi belli bi yerden sonra bmw ci uçtu gitti .Şöyle diyim ankara-afyon arasını 1:30 saatte gidiyor.Normalde 2:30 3 saatlik yol 160-180 gidiyor , uzun yol çok yapıyor o yüzden motoru baya açmış

• quote:

quote:

quote:

Yok hocam yakın bir arkadaşım , aracında chip olmadığı halde bmw ile ışıklarda kapıştı. Bmw ci şaşırdı tabi belli bi yerden sonra bmw ci uçtu gitti .Şöyle diyim ankara-afyon arasını 1:30 saatte gidiyor.Normalde 2:30 3 saatlik yol 160-180 gidiyor , uzun yol çok yapıyor o yüzden motoru baya açmış

Aman hocam tehlikeli. Biz araclara gps de taktırdık, çalışanlarımıza 90-100'u gecmeyin diyoruz. Allah korusun en iyi araba dahi olsa lastik patlar, yola kopek atlar, bişey olur...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.