Şimdi Ara

50.000 TL Araç önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, kesinlikle klimali bir araç bakmak istiyorum. Benim piyasada bulduğum marka ve modeller aşağıda, tecrübelerinizi aktarirsaniz sevinirim. Ekstra olarak mümkünse hızlı ve çok dertli olmayan bir araç arıyorum başka kriterim yok.

Megane 1 1.6 farları europa gibi olan

Polo 1.6-1.4 1997 model

Peugeot 306 hatchbak 1.6

Opel astra F kasa 96-99 model 1.6 16V

Opel corsa 1.4-1.6

Benim aklımda olanlar bunlar, siz hangisini önerirsiniz ? Farklı model varsa o da olur, şimdiden teşekkür ederim

• Model önemli değil, zaten reno fiat opel hyundai vw toyota...bilindik marka alın. Piyasada bol olan modellerden tercih edin. Ama araba kesinlikle temiz olmalı. Bakımlı olmalı. Antifiriz konulmuş araba olmalı. Su koyulmuşsa uzak dur.. Kaloriferini test et, kaloriferi soğuk ılık üfleyen arabadan iş çıkmaz
  • astralarin bazilarinda klima olmuyor
    gls lerde klima oluyo sanirim 1.6 16v gl lerde sadece kalorifer var
    klimalilar biraz daha pahalidir muhtemelen
    90 100 civarindan sonra iceri ruzgar sesi baya gelmeye baslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHADOW -- 27 Ekim 2021; 16:23:15 >
  • Lego95 kullanıcısına yanıt

Kaloriferi soğuk veya ılık olması neyi ifade ediyor ?

merakımdan soruyorum

• Palio
  • HemşireZED kullanıcısına yanıt

Araçlarda en ince kanallar radyatörlerde bulunur. Özellikle kalorifer radyatörü kolayca tıkanabilir. Bunun tek sebebi de uzun süre aracın su ile kullanılmış olmasıdır. Kısacası tüm su sistemi tıkalı olabilir. Kalorifer i soğuk ılık üfleyen aracın soğutma ısıtma sistemi komple tıkanmıştır artık iş yapmaz. Antifiriz koyunca her an bir yeri patlayabilir. Aracına 100 liralık antifiriz dahi koymayan adamdan araba alınmaz

Ben bilmediğim için ve İstanbul'da hava o kadar soğuk değil mantığıyla aracıma hiç antifiriz koymamıştım. (2013 clio). Şimdi koysam sorun olur mu? Motorumda çok şükür her hangi bir sorun çıkmadı.

Antifiriz eklemek için mevcut motor suyunu nasıl boşaltacağım?

• Sing_a_song kullanıcısına yanıt

Aracınıza 1 litre antifiriz alın ama hangi antifriz uyumlu onu araştırın derim. 1 litre boşaltıp suyu boşaltıp 1 litreyi ekleyin. Bu şekilde 1 hafta kullanın. 2.haftada 1 litre daha alıp yine aynı uygulamayı yapın bu size yeterli olacaktır.

Çok teşekkürler.

• Arkadaşlar parayı biriktirdim, araçlar 150-200 olmuş napıcaz şimdi  

• linyit43 kullanıcısına yanıt
    Araç mutlaka lazımsa, ford taunus’u değerlendirebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F43B8C5E5 -- 21 Ağustos 2022; 17:28:50 >
  • linyit43 kullanıcısına yanıt

Naptın dostum alabildin mi araç

• Bisiklet
  • merhaba siz bölümünüzü ne yaptınız atanabildiniz mi ilk senenizde ve bölümün şartları nasıl tercih verirsem açıkta kalma şansım var mı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.