Şimdi Ara

[4K UHD 3840x2160 Kullananlar Kulubü] 28'Samsung U28D590D Kullanıcı İzlenimleri (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
406
Cevap
8
Favori
27.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben hazır dosyayla 64hz'de kullandım. Daha fazlasını zorlamadım siz hangi programla yükseltiyorsunuz. Cru filan mı yoksa elle hex mi değiştiriyorsunuz.
  • LiveForSpeed kullanıcısına yanıt
    Hocam direkt nVidia Control Panel üzerinden "create custom resolution" ile yaptım. Adını hatırlamdığım bir ayar "CVT reduced blank" olmalı ama diğer türlü o kadar yükselmiyordu.

Benim esas derdim 2K'da neden 86Hz ayarını deneyemiyor bile olmam. Bir mantık kuramıyorum.
  • ps4 pro veya xbox one s de kullanan varmı monitörü ? 4k 60hz i hdmi den mi veriyor yoksa display portdan mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 24 Ağustos 2017; 1:50:17 >
  • Monitorü ps4 pro için almak istyorum ancak kullanıp memnun kalan var mı son versiyonu hdmi 2.0 destekli ondan alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gtx 1080 ekran kartım var bu monitör tavsiye edildi sizce almalımıyım..4k oynamak için aliyorum.. freesync amd için olsada yine alınırmı.. veya 28 ACER PREDATOR XB281HK HDMI OYUN MONITOR almalıyım gsync okadar rak ediyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: saiyajin61

gtx 1080 ekran kartım var bu monitör tavsiye edildi sizce almalımıyım..4k oynamak için aliyorum.. freesync amd için olsada yine alınırmı.. veya 28 ACER PREDATOR XB281HK HDMI OYUN MONITOR almalıyım gsync okadar rak ediyormu

ne tür oyunlar oynadığınıza bağlı biraz da
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

quote:

Orijinalden alıntı: saiyajin61

gtx 1080 ekran kartım var bu monitör tavsiye edildi sizce almalımıyım..4k oynamak için aliyorum.. freesync amd için olsada yine alınırmı.. veya 28 ACER PREDATOR XB281HK HDMI OYUN MONITOR almalıyım gsync okadar rak ediyormu

ne tür oyunlar oynadığınıza bağlı biraz da

single player knightonline tarzı online oyunlar ..
  • saiyajin61 kullanıcısına yanıt
    Bende xb280hk var vede g-sync çok fark ediyor. Bence 4k alacaksanız g-sync olan bi monitör alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Monitorü ps4 pro için almak istyorum ancak kullanıp memnun kalan var mı son versiyonu hdmi 2.0 destekli ondan alacağım.

Dostum aldın mı monitörü ? Ben de bu monitörü ps4 pro için alacağım ama kimse bir şey yazmamış.
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    one s de hdmi 2 girişinden 4k 60 hz alıyorum.
  • cobalt_evan kullanıcısına yanıt
    Yok henüz alamadım amazon black friday bekliyorum ayrıca lg modelini almayı düşünüyorum bu ikinci planda.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Yok henüz alamadım amazon black friday bekliyorum ayrıca lg modelini almayı düşünüyorum bu ikinci planda.

LG modelinin Samsung dan üstün tarafı nedir ? Eğer LG iyi ise bende ondan alayım.
  • cobalt_evan kullanıcısına yanıt
    Ips panel olduğu için istiyorum ancak parlaklık konusunda samsungtan düşükmüş.

• Merhaba arkadaşlar acer predator xb281hk bu ürünü kullanan arkadaşlar kaç senedir nasıl bi performmansta kullandını uazarsa beni sevindirir asus 1m 144hz 2k tn gsync kullanıyodum bu 4k için yetermi ???

• egecano kullanıcısına yanıt
    Samsung LU28E590DS bu model ps4 pro için uygun mudur acaba?
  • metalgearx24 kullanıcısına yanıt
    Uygundur, kasma yapmıyor TV'lerdeki gibi
  • 3200x1800 çözünürlükte oyunda tam ekran olmuyor,bilen bir arkadaş yardım edebilirmi acaba,ekran kartı ayarlarından ölçekleme modunu tam panel yapıyorum yine olmuyor
  • massacrer kullanıcısına yanıt
    Hocam slmlar.. .Yılanmış mesaj ama ben de sorayım ve cevap da vermiş olayım. Aynısını ikinci el aldım. 4k 72hz oldu fakat 72 üstünde artifact veriyor. 1080p de 85hz üstüne çıkılmıyor, sanırım monitörün yazılımı ile alakalı, 85 üstünü monitör direk yok sayıyor ve stadart değere çalıştırın uyarısı çıkıyor. Siz bunu aşabildiniz mi ?
  • hatrix kullanıcısına yanıt
    Hocam maalesef aynı durumdayız. 85Hz'i ne yaptıysam geçemedim. Muhtemelen bahsettiğin gibi yazılımla sınırlandırılmış.

• Arkadaşlar merhaba bu monitörü (28 lu28e590ds/uf) aldım fakat ps pro ya uygun ayarları nasıl yapmam gerekir oyun moduna alınca renkler kötü gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punisher_1907 -- 27 Aralık 2018; 21:44:14 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.