Yüzbaşı
16 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 60 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar 2000 Tl fiyatı altında fiyat performans olarak en iyi tablet sizce hangisidir?
Arkadaşlar işin ehli arkadaşlardan yardım istiyorum.İpad pro 2020 de Pubg de ping sorunu çıkarmayacak 2.4 ghz de kullanacağım modem bakıyorum(5 ghz yi sağlık açısından kullanmayı düşünmüyorum),ipad pro 2020 de wi-fi 6 var ve modemide wi-fi 6 almak istiyorum.Aklimda başlıkta da yazdığım gibi Tp-Link Archer Ax50 var.Birde Turknet 100 mpbs - 8 upload VDSL tarifem var.Ne önerirsiniz acaba,bunu alma şunu al diyeceğiniz wifi 6 teknolojisini barındıran hangi modemi yada modemleri önerirsiniz.

Birde bu modemin AX10 ve AX20 olan modeli var, aralarında ne gibi farklar var acaba ve içlerinden en iyisi AX50 midir.Cevaplarsanız çok sevinirim
Arkadaşlar bütçe 4000 Tl bandındadır,fiyat performans laptop lazım Eba için,ama üstüne az daha koy şunu al derseniz muhakkak inceleyeceğim
Sizce hangisi arkadaşlar,genelde youtube ve ders odaklı kullanılacak ama arada pubg de oynanacak,cevaplarken şu sebepden dolayıdır diye sayarsanız çok sevinirim
Sizce hangisi arkadaşlar,genelde youtube ve ders odaklı kullanılacak ama arada pubg de oynanacak,cevaplarken şu sebepden dolayıdır diye sayarsanız çok sevinirim
Arkadaşlar,benim bilgisayarda msi r9 380 4gb takılı ve arkadadaşımdan msi armor rx 570 4gb aldım,bendekini satışa koyacağım ama rx 570 de backplate yok,bendekini söküp rx 570 e taksam eksisi artısı ne olur sizce ( toz,ısı vs..),yada gerek varmıdır,tecrübeli ve bilgili arkadaşlar aydınlatırlarsa çok sevinirim
Arkadaşlar herkese merhaba,elimizde şu an msi rx 570 4gb ekran kartı ile gskil ripjaws ddr3 1600 mhz 8x2 16 gb ram var,anakart ile işlemci almayı düşünüyoruz ama ddr4 anakart alırsak ramlarda ddr4 olması lazımmış galiba, ddr3 anakart alırsakda ileri ye dönük bir yatırım olmaz gibimize geliyor :) , 2 arada bir derede kaldık,konuya vakıf arkadaşların fikirlerini almak istiyoruz
Arkadaşlar bende ''Zyxel P-1302-T10D v3'' modem var,şimdi ben wireless den bağlanan kişilerden istediğime 16 mpbs hız istediğimede 1 Mbps hız limiti koyabilirmiyim,eğer böyle bir şey benim modemimde mümkün değil ise bana bu şekilde istediğim kişiye istediğim limiti koyacak bir modem tavsiyede bulunurmusunuz
Arkadaşlar ''SAMSUNG U28E590DS 28 inç 1ms (2 x HDMI + Display) 4K Ultra HD LED Monitör'' var,masa üstünde yada oyunda çözünürlüğü 3200x1800 yapınca Tam ekran olmuyor bir türlü,kenarlardan siyah çerçeve şeklinde kırpıyor,ekran kartı ayarlarından bir çok ayar denedim,mesela ölçekleme modunu ''Tam Panel'' yaptım ama,3200x1800 tam ekran olumuyor,Bu konuya Vakıf uzman arkadaşlardan yardım istiyorum :)

Sistemim şöyle
fx8350
MSI Gaming R9 380 4GB
Arkadaşlar bu saatten sonra hangisi alınır,120 gb lik bir ssd lazımda ama hangisi
Samsung Evo 850 120gb
OCZ trion150 120gb
Hyperx Fury 120gb
CORSAIR FORCE LE 120gb

Edit:CORSAIR FORCE LE 120gb eklendi
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 439
İkinci El Bölümü Mesajları: 50
Konularının görüntülenme sayısı: 8.031 (Bu ay: 404)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 63 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.