Şimdi Ara

35k evden calismak vs 50k her gun 1.5 saat yol ofise gitmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

35k evden calismak vs 50k her gun 1.5 saat yol ofise gitmek

(En Son Oy Tarihi: 23.3.2024)
Giriş
  • iki tane teklifi var birinde evden calisiyosunuz ama 35k maaş

diğeri 50k ama her gun ofise gidiyosunuz. sadece gidiş 1.5 saat sürüyor uyanıp hazırlanması falan dahil değil

hangisini tercih edersiniz?

• Elbette evden, iş nedir?
  • servisle mi?

• dekareme kullanıcısına yanıt

servis yok. once taksiyle metrobüs durağı , sonra metrobüs, sonrası muamma daha iş adresini tam bilmiyorum :D ama çile dolu bi yolculuk hayal edin

• yol masrafını cebe girecek ekstra 15 bin den düşersin, geriye kalanı da borcun harcın vs varsa ona ayırırsın. borcun yok kafan rahatsa o zaman evden çalışırsın..

• 3 saat yol ne demek hocam, normallestirmeyin şunu, Bi de evden çalışma nedir rüya gibi, cevap belli
  • Meslek nedir hocam?
  • Hayatta en degerli sey zamandir.
  • Ben bi dönem böyle bir hata yapmıştım. Sakın uzak yola gidip gelmeyi deneme.
  • Evden tabii ki mis gibi. Aradaki 15 bine zaten gömleğin ütüsü, öğle yemeği, tozu pisliği, yolda geçen ömrü offf karşılaşamaz.

• ben firtifciyim 35 bin maas alıyom la günde 7 saat ya calısıyorum ya calısmıyoprum 

• Hep evde bi süre sonra sıkılırsın agaaaaa
    Sevdiğin işse git belki güzel ortamın olur
  • evden çalıştığın da haftasonu tamamen boşsa. Tabi ki ev

• Zibidi Gonzales kullanıcısına yanıt

8 saat iş ve 4 saat yol. 1 izin. 3 sabah 3 gece vardiya 33.000₺

• Evden çalışmak demeyen 18 yaşından küçüktür ve hayatında hiç çalışmamıştır.

• evden çalışmak iyidir hocam. ama sadece buna göre karar almayın bence. tamamen aynı pozisyonda işler mi? şirketlerin büyüklüğü, hangisinin önü daha açık, sosyal ortam, imkanlar vb çok daha önemli.

• Ofisten çalış diyecekler 200 verseler evden calısırsan 20 verelim desinler evden calışmayı seçerim ne ofis çekebilirim ne trafik kimseyle uğraşamam.

• 35 K bir süre sonra o yol seni yıpratır yorar enerjini alır , hem evden çalışmak oh mis muhasebe uzmanıyım evden çalışacağım bir iş bulsam varya ohh değme keyfime iş arayışındayım bana gelse teklif kesin 35 k evden derdim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.