Şimdi Ara

bacağımda kalp atışı şeklinde bir şey oluyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
77.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar çok uzun süredir bu oluyor kalp atışı gibi karnımda bacağımda falan oluyor bu sırada kontrol ediyorum hem kalbim atıyor hemde dediğim yerler sizede oluyor mu ?

• kalbin bacağındadır belki
  • kanka kalbin düşmüş
  • ölüceksin
  • Bunun sebebi vücudun glikozu yeterli seviyede kullanamamasıdır. Vücuttaki insülin hormonu yetersiz kalmakta ya da görevini tam anlamıyla yerine getirememektedir. Bu hastalıkta sadece kandaki şeker oranı değil idrardaki şeker oranı da yüksek miktarda bulunabilir.
  • Ben de de oluyor ancak sadece bacakta değil sanki damar kasılıp açılıyor
  • gös seyirmesi gibimi
  • oLur
  • Damar geçen yerlerde olur Benimde kulağımda saat gibi tık tık tık diye sesler geliyor kulağımı yastığa koyunca
  • banada oluyo arada sırtımda
  • Sinir - Stres - Yorgunluk - Vitamin Eksikliği Gibi Nedenler Kas Ve Damar Seğirmesi Yapar Magnezyum En yoğun olarak kalp, böbrek, beyin ve karaciğer gibi metabolizmalarda olduğu için, magnezyum vücudun enerji üretiminde çok önemli bir rol oynamaktadır. Dolayısıyla magnezyum yetersizliği birçok enzim sistemini etkiler ve metabolik sonuçları ortaya çıkarır. Halsizlik, iştahsızlık, huzursuzluk, uyku bozuklukları gibi genel belirtiler, öğrenme kapasitenin azalması, dalgınlık, hafıza zayıflığı ile beyin fonksiyonlarının etkilenmesi, kas seğirmeleri, titremeleri ve kalp çarpıntısı gibi problemler yaşanabilir. Yaşça daha küçük bebeklerde ise havale nedeni olabilmektedir.
  • Nedenini bilmiyorum ama banada sık sık oluyor. Heryerimde olabiliyor bir süre sonra geçiyor. Bacağımda, kolumda, boğazımda hatta bazen malum organımda bile oluyor.
  • bedne de bvar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.