Şimdi Ara

350 bin TL civarı araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar şuan elimde 2003 model HB Ghia Focus var ve şuan 210.xxx' de artık yavaş yavaş KM'si yükseliyor ve elimden çıkarmak istiyorum. Elimdeki aracı belli bir fiyata satıp üstüne kendimde ekleyip 350 bin TL civarına tamamlamayı düşünüyorum, malum biliyorsunuz piyasa allak bullak durumda sizce elimdeki arabayı çıkarmalı mıyım ? onun yerine 1.4 veya 1.2 Golflere bakıyorum ayrıca uzun yıllardır tutkum olan Opel insignia 1.4T (1.6T de olur) araca mı yönelmeli miyim ? Piyasa çok kötü durumda ölü, sıkıntılı araçları tutturabildiğine satıyorlar. Varsa önerileriniz, fikirlerinizi bekliyorum çok teşekkürler.

• Golf 5 düşünür müsün yakın paralar hevesini alırsın

• Ben birkaç hafta önce 1.6 Turbo 180 lik İnsignia aldım.
    Yakıt önemli değilse alınır baya keyifli bir araç.
    2011 model benimki. Şunu da sorayım, o bütçe ile 2013 ve üstü makyajlı kasaya mı yoksa ilk kasaya mı bakıyorsunuz?
    Makyajlı kasada 1.6 dizel tutuluyor. İlk kasada 1.6 T tutuluyor. Gözlemlerime göre 1.4 T iki kasada da pek tercih edilen bir motor değil.

Ayrıca İnsignia alıyorsanız mutlaka AFL farı olan bir model tercih etmenizi tavsiye ederim. Cosmo pakette standart, Edition Elegance paketlerde bazı araçlarda var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha yeni 20 bin küsür kmde conta değişmiş insignia konusundan geldim.

Bence hiç bir bütçe riske atılmamalı. Otomobil fiyatlarının çok arttığı şu dönemde ikinci elde minimum değer kaybı hatta üstüne değer kazanan kaliteli araçlar tercih ediliyor.

Ben bu bütçelere en başta Golf olmak üzere, Polo, Octavia, Leon en kötü Megane bakardım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 350ye temiz golf 5ler var. 250bin km yi geçmemiş. Bence bulursan kaçırma. Yukarıda bir üyeenin de bahsettiği gibi vw bizzat kendisi bu kasayı insanlıkla bu kadar erken tanıştırdıkları için çok pişman olduklarını ve kapitalizme tamamen ters hareket ettikleri için çok çok zarar ettiklerini açıkladı. Yol haritalarında golf 8den sonra üretmek varken golf 4ten sonra üretmişler...
    Neyse asıl meseleye gelelim ben cuma günü ilk sahibinden led paket 2015 dizel düz vites Boyasız leon aldım 60bin km. İki gündür kullanıyorum yeterli geliyor şimdilik fena değil. Eğer 1.2tsi 110bg euro6 comfortline temizine denk gelirse onu öneririm. Ben bir an önce almak zorundaydım denk gelmedi alamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jon doe -- 15 Mayıs 2022; 15:49:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deníz kullanıcısına yanıt
    Yanlış görmediysem boya, değişen, tramer bilgisi yazılmamıs. Ayrıca araba en boş paket olmasına rağmen hem baslıkta hem açıklamada ısrarla full + full yazmıslar. Bu tarz galerici adamlardan araba falan alınmaz.

• Hala kızında Insignia var çok memnun en önemlisi sorunsuz 8 yıl sanayi görmeden binersin kesin al gez doya doya 

• Golf alacaksanız 2015 2016 alın 1.4 tsi 125 olandan. 1.2 tsi ve 1.4 tsi 122 yağ eksiltiyor. Golf 6 motorlarında yağ eksiltme yok. 1.6 tdi motorda da yağ eksiltme yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DelirteJackson -- 15 Mayıs 2022; 19:36:3 >
  • Şahsen o kadar param olsa dizel ve otomatik araçlara yönelirdim.

Megane 4 2017 civarında olanlar o paralara bulunuyor.

• Jon doe J kullanıcısına yanıt
    Of yarıldım çok iyi çok başarılı teşekkür ederim

• Jon doe J kullanıcısına yanıt

Golf 7 ve 6 ların 1.2 ve 1.4 tsı'leri 350 bin civarı iken neden gidip Golf 5 alayım ki ? Sizce golf 5 bunlardan daha mı iyi olduğunu düşünüyorsunuz ? cevabınız için teşekkürler.

• DelirteJackson kullanıcısına yanıt

Cevabınız için teşekkürler ben de öyle düşünüyorum fakat bazı arkadaşlar işin dalga boyutundalar ( hevesini alırsın gibi)

• mei33 M kullanıcısına yanıt

İroni yapmıştım yukarıdaki bir mesaja istinaden. Tabi ki verilmez golf 5e o para

• Sağ olun yine de dediğiniz Leon’lara da bakınıyorum abi piyasanın ne olacağını bilemiyoruz ki, bir şeye yeltensek tak zam hayırlısı artık bütün mesaj atan arkadaşlara teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jon doe

350ye temiz golf 5ler var. 250bin km yi geçmemiş. Bence bulursan kaçırma. Yukarıda bir üyeenin de bahsettiği gibi vw bizzat kendisi bu kasayı insanlıkla bu kadar erken tanıştırdıkları için çok pişman olduklarını ve kapitalizme tamamen ters hareket ettikleri için çok çok zarar ettiklerini açıkladı. Yol haritalarında golf 8den sonra üretmek varken golf 4ten sonra üretmişler...
    Neyse asıl meseleye gelelim ben cuma günü ilk sahibinden led paket 2015 dizel düz vites Boyasız leon aldım 60bin km. İki gündür kullanıyorum yeterli geliyor şimdilik fena değil. Eğer 1.2tsi 110bg euro6 comfortline temizine denk gelirse onu öneririm. Ben bir an önce almak zorundaydım denk gelmedi alamadım
    Bahsettiğiniz leona örnek var mi hocam 350bin seviyesine değerlendirilebilecek bir araba benziyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.