Şimdi Ara

29 Temmuz Bim Volta VT1 Katlanabilir Elektrikli Scooter 1999TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
19.061
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 29 Temmuz Bim Volta VT1 Katlanabilir Elektrikli Scooter 1999TL

Fiyat iyi ...ürün de iyi görünüyor. Volta bu konuda kendini ispatlamış bir firma

2.645 ₺ Tavsiye Edilen KDV ÖTV Dahil Satış Fiyatı

Ama BİM de 1999 TL Ürün 29 Temmuz 2020 Çarşamba günü geliyor.
    https://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/katlanabilir-elektrikli-aluminyum-kick-scooter/aktuel.aspx

KATLANABİLİR ELEKTRİKLİ SCOOTER
    Ürün Bilgileri
    TEKNİK ÖZELLİKLER
    Maksimum Motor Gücü 600 Watt
    Nominal Motor Gücü 250 Watt
    Menzil 20 Km*
    Maksimum Hız 25 Km/h
    Tırmanma Kapasitesi 14%
    Ağırlık 12,5 Kg
    Batarya Kapasitesi 36V 180Wh
    Boyutlar 1080/430/1140 mm
    Batarya Tipi Li-ION
    Şarj Süresi 2 - 3 Saat
    Lastik Boyutu 8.5”
    • 25 mm mıknatıs ile güçlü ve verimli BLDC Hub motor
    • Yüksek kalite, dayanıklı alüminyum alaşım gövde
    • 8.5” konfor için özel tasarlanmış patlamaz delikli dolgu lastik
    • Alüminyum alaşım jant
    • Ön: Elektronik fren, Arka: 120 mm disk fren
    • 42 V- 1,5A şarj cihazı
    • Led far ve led arka stop lambası
    • Hız sabitleme özelliği
    • Frenleme esnasında enerji kazanımı
    • AB onaylı CE belgeli
    • Katlanabilir özelliği ile kolay taşınabilir
    • Ergonomik, kompakt ve hafif tasarım
    • Ekonomi ve performans modu seçeneği
    • Montaj ve bakım için anahtar seti
    • Gece görünürlüğü için yan reflektörler
    • 12,5 kg ağırlık
    • 20 km'ye varan menzil
    • 25 km/ h maximum hız
    • 180 WH yüksek kalite li-on batarya

İnceleme videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornado34 -- 23 Temmuz 2020; 20:38:4 >

• Martı yasaklanır ise ki bunu kask vs nedeniyle değil, sarı korsanlar istedi diye yaparlar zira plakalarda dönen rantları, milletvekillerinin plakalarını vs çok iyi biliyoruz.

Bu pisliklerin bir de oda başkanı var geçen diyordu "Falanca yıl falanca yerden arsamı sattım, 3 plaka aldım. Şu an dursa 20 milyon zarardayım. İmamoğluna o plakaları çıkarttırmayız" diye..

Uberi linç ettiler niye millet bu pisliklerin eline baksın diye, martıyı tillahı gelse yedirmeyiz..

Hep diyorum, otobüse binin, minibüse dolmuşa binin, otostop çekin gerekirse yürüyün ama bu şerefsizlere 1₺ nızı kaptırmayın!

#SarıKorsanaHAYIR
    Tam bir volta klasiği.
    Güçlü ve verimli motor
    Yok ya. Süper güçlü motor, alayına isyan motor. Garantisi biziz abi motor. Kaç Volt kardeşim bu motor? 24mü 36mı 48mi? 250 watt mı 350 mi? Torku kaç? Bataryan kaç volt? Kaç ah?
    Yok. Alan olur mu? Tabi olur salak kıtlığı mı var bu ülkede.
    2020'ye geldik 2020'ye. Nokia'yı sildiler bu piyasadan bu ne özgüven yiğidim?
    1 ay önce xiaomi M365 aldım. Piyasada 2700 civarı satılıyor. Ben letgo dan açılmamış kutusunda olarak 2350 tlye aldım. Amacım 4 yaşındaki oğlumla parklarda deniz kenarlarında gezmek, ekmek almak gibi kısa mesafeli az yüklü işlerimi halletmekti. Benim cihazda 250 watt fakat 30km menzili var. Ayrıca çok kolay bir şekilde android telefonla yazılımı kırıp kafanıza göre ayarlayabiliyorsunuz. Ben motor gücünü artırarak maksimum hızı 30km ye çıkardım. Motor çok güçlendi. 30 km hızda şehir içinde sürekli kullanmak çok zor ve tehlikeli. fakat gücün artması yokuş performansını çok değiştirdi. Motor frenini azalttım. Hafif eğimde hiç gaz vermeden rahatlıkla gidebiliyorum ve menzile olumlu yansıdı. Gazın devreye girmesi için 5km hıza kendiniz ittirerek çıkarmanız lazım. Ben onu 2km ye düşürdüm. Hafif bi bi ivmeyle gaz devreye giriyor. 30 km bitmiyor. Batarya benim için gayet yeterli. Bu cihaz xiaomiye göre kalitesiz. Şarj adaptörü dandik markaların kullandıklarından. Menzili az. Dolma tekerlek çok konforsuz. Süspansiyon olmayan bu tarz modellerde dolma tekerlekliyi anca mermer gibi yüzeylerde rahat kullanabilirsiniz. Xiaomide kutudan yedek olarak 2 adet dış, 2 adet iç lastik ve pompa aparatı çıkıyor. Aradaki 700 liralık farka değer mi? Eğer aktif kullanacaksanız kesinlikle değer. Ama hobi amaçlı 3 gün kullanır sonra sıkılırım, aklıma geldikçe binerim diyorsanız değmez.
    Kendi sitesinde çoğu sorunun cevabı var. https://www.volta.com.tr/model/39/vt1.html

TEKNİK ÖZELLİKLER
    Menzil 20 Km*
    Maksimum Hız 25 Km/h
    Tırmanma Kapasitesi 14%
    Ağırlık 12,5 Kg
    Batarya Tipi Li-ION
    Şarj Süresi 2 - 3 Saat
    Lastik Boyutu 8.5”
    İstanbulda lütfen dikkatli olun. Bir araç sürücüsü olarak araçlara göre kendimizi ayarlıyoruz. Araçlara fazla yaklaşmayın yanından geçerken kendinizi belli edin korna selektör vs ile. Araçların sağına soluna girmeyin kask dizlik mutlaka kullanın.

Martı yasaklanacak bu arada kask ve kurallar nedeniyle.

Küçük şehir ve sahil beldeleri için biçilmiş kaftan ama.
    Yedirirsiniz efendim. Uber'i yedirdiğiniz gibi bunu da yedirirsiniz. Kimse de bir şey diyemez çünkü dediğiniz anda en aşağı itham "vatan haini, födöcü" olacaktır. O saatten sonra kendinizi nasıl aklarsınız bilemem. Yasama, yürütme, yargı. Hepsi tekele verildi. İnşallah daha beter oluruz. Hakettik çünkü.

(Şahsınıza itham etmiyorum yanlış anlamayın lütfen)
  • Evet yorumlar gorelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumları bekliyorum yokuş derecesi kaç acaba?

• Birçok kişinin ani bir hevesle alıp sadece birkaç kez kullandıktan sonra kenara fırlatacağı bir ürün. İstanbul içi Martı hizmetini tavsiye ederim. Deneyimleyip kullanma sıklığınızı hesaplayın. Çıkan sonuca göre mantıklı bir fiyat performans dengesi yakalarsanız satın alabilirsiniz.

• Menzil 20km bence çöp

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tam bir volta klasiği.
    Güçlü ve verimli motor
    Yok ya. Süper güçlü motor, alayına isyan motor. Garantisi biziz abi motor. Kaç Volt kardeşim bu motor? 24mü 36mı 48mi? 250 watt mı 350 mi? Torku kaç? Bataryan kaç volt? Kaç ah?
    Yok. Alan olur mu? Tabi olur salak kıtlığı mı var bu ülkede.
    2020'ye geldik 2020'ye. Nokia'yı sildiler bu piyasadan bu ne özgüven yiğidim?

• 20 km menzil ne ya. Her gün şarja mı koyacağız

• Uzun zamandır bu kadar tutan bir icat olmamıştır herhalde. Her yer Martı dolu, bazıları kendileri de almış farklı farklı ürünler görüyorum yollarda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MeMETH_ kullanıcısına yanıt
    Kendi sitesinde çoğu sorunun cevabı var. https://www.volta.com.tr/model/39/vt1.html

TEKNİK ÖZELLİKLER
    Menzil 20 Km*
    Maksimum Hız 25 Km/h
    Tırmanma Kapasitesi 14%
    Ağırlık 12,5 Kg
    Batarya Tipi Li-ION
    Şarj Süresi 2 - 3 Saat
    Lastik Boyutu 8.5”
  • Beni taşır mı iri yarıyım :) 1.85 boy 100 kg

• erdincerdinc E kullanıcısına yanıt
    Videoda 2 kişi binmiş 130 kg toplamda..taşır herhalde, şarj kısa sürede biter ama
  • Xiaomi nin bile 2350 civarı alinan scooterleri 2700tl lere cikmis kisa sure içinde, bu yaz almayın sisirdiler fiyatlari, az birsey havalar sogusun fiyatlari ciddi derecede düşecek ve haddi hesabi olacak sekilde eklenildigine degecek sekilde dusecegine eminim. Suan da populerliginin kaymagini iyi bir sekilde yiyor

• https://www.youtube.com/watch?v=XyHbbHpk4ds&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: Likeliness

Yorumları bekliyorum yokuş derecesi kaç acaba?
    Tırmanma Kapasitesi 14%

Özellikleri arasında bu var sanırım bunu sordunuz

• istanbulda bu tip ürünler çok tehlikeli küçük şehirlerde işe gidip gelmelik alınabilir bence düşünsene sabah atlıyorsun alete efil efil 5 dk da iştesin

• İstanbulda lütfen dikkatli olun. Bir araç sürücüsü olarak araçlara göre kendimizi ayarlıyoruz. Araçlara fazla yaklaşmayın yanından geçerken kendinizi belli edin korna selektör vs ile. Araçların sağına soluna girmeyin kask dizlik mutlaka kullanın.

Martı yasaklanacak bu arada kask ve kurallar nedeniyle.

Küçük şehir ve sahil beldeleri için biçilmiş kaftan ama.

• Ulaştırma Bakanı martıyla ilgileneceğiz dedi, trafiğe çıkan tüm elektrikli scooterları kapsayacak kask takma zorunluluğu vb. düzenlemeler gelebilir. Bunu da hesaba katın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kef -- 23 Temmuz 2020; 23:48:10 >
  • 1 ay önce xiaomi M365 aldım. Piyasada 2700 civarı satılıyor. Ben letgo dan açılmamış kutusunda olarak 2350 tlye aldım. Amacım 4 yaşındaki oğlumla parklarda deniz kenarlarında gezmek, ekmek almak gibi kısa mesafeli az yüklü işlerimi halletmekti. Benim cihazda 250 watt fakat 30km menzili var. Ayrıca çok kolay bir şekilde android telefonla yazılımı kırıp kafanıza göre ayarlayabiliyorsunuz. Ben motor gücünü artırarak maksimum hızı 30km ye çıkardım. Motor çok güçlendi. 30 km hızda şehir içinde sürekli kullanmak çok zor ve tehlikeli. fakat gücün artması yokuş performansını çok değiştirdi. Motor frenini azalttım. Hafif eğimde hiç gaz vermeden rahatlıkla gidebiliyorum ve menzile olumlu yansıdı. Gazın devreye girmesi için 5km hıza kendiniz ittirerek çıkarmanız lazım. Ben onu 2km ye düşürdüm. Hafif bi bi ivmeyle gaz devreye giriyor. 30 km bitmiyor. Batarya benim için gayet yeterli. Bu cihaz xiaomiye göre kalitesiz. Şarj adaptörü dandik markaların kullandıklarından. Menzili az. Dolma tekerlek çok konforsuz. Süspansiyon olmayan bu tarz modellerde dolma tekerlekliyi anca mermer gibi yüzeylerde rahat kullanabilirsiniz. Xiaomide kutudan yedek olarak 2 adet dış, 2 adet iç lastik ve pompa aparatı çıkıyor. Aradaki 700 liralık farka değer mi? Eğer aktif kullanacaksanız kesinlikle değer. Ama hobi amaçlı 3 gün kullanır sonra sıkılırım, aklıma geldikçe binerim diyorsanız değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferman1987 -- 23 Temmuz 2020; 23:57:35 >

• 20km mi?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.