Şimdi Ara

29 Temmuz Bim Volta VT1 Katlanabilir Elektrikli Scooter 1999TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
19.061
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: hayabusaaa

bununla buzlu zeminde drift yapılır mı ?
    Yok ama su altına dalabiliyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YouTube da son 1 haftada yayınlanan inceleme videolarının yorum kısımları, ürünü alıp 10 km menzili ancak gorebildikleri için iade eden arkadaşların yorumları ile dolu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tonny Stark

Martı yasaklanır ise ki bunu kask vs nedeniyle değil, sarı korsanlar istedi diye yaparlar zira plakalarda dönen rantları, milletvekillerinin plakalarını vs çok iyi biliyoruz.

Bu pisliklerin bir de oda başkanı var geçen diyordu "Falanca yıl falanca yerden arsamı sattım, 3 plaka aldım. Şu an dursa 20 milyon zarardayım. İmamoğluna o plakaları çıkarttırmayız" diye..

Uberi linç ettiler niye millet bu pisliklerin eline baksın diye, martıyı tillahı gelse yedirmeyiz..

Hep diyorum, otobüse binin, minibüse dolmuşa binin, otostop çekin gerekirse yürüyün ama bu şerefsizlere 1₺ nızı kaptırmayın!

#SarıKorsanaHAYIR
    Yedirirsiniz efendim. Uber'i yedirdiğiniz gibi bunu da yedirirsiniz. Kimse de bir şey diyemez çünkü dediğiniz anda en aşağı itham "vatan haini, födöcü" olacaktır. O saatten sonra kendinizi nasıl aklarsınız bilemem. Yasama, yürütme, yargı. Hepsi tekele verildi. İnşallah daha beter oluruz. Hakettik çünkü.

(Şahsınıza itham etmiyorum yanlış anlamayın lütfen)

• AurorAbeam kullanıcısına yanıt
    FETÖ işini sulandırmaya lüzum yok. FETÖ bu ülkenin gerçeği. FETÖ cülükle suçlananların gerekçesi var, yargılanıp kendini aklayan bir çok insan var.
    Memlekette herkesi FETÖcü ilan ediyorlarmış gibi algı yapmanın lüzümu yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: carpenokte

FETÖ işini sulandırmaya lüzum yok. FETÖ bu ülkenin gerçeği. FETÖ cülükle suçlananların gerekçesi var, yargılanıp kendini aklayan bir çok insan var.
    Memlekette herkesi FETÖcü ilan ediyorlarmış gibi algı yapmanın lüzümu yok.
    Deneyin isterseniz. Ve niye bu ülkede fişlendikten sonra insan kendini aklamak zorunda? Cümle içinde dahi durumun vehametini kendiniz belirtmişsiniz. Ve o saatten sonra aklansanız dahi işyerinin, ailenizin size bakışı ne olurdu?

Sulandırıyormuşuz. Lafa bak.
  • carpenokte kullanıcısına yanıt
    Yargılanıp aklanmak gerek diyorsun yani, suç ispatlanacağına suçsuzluk ispatlanmalı yani! Şaka mısın sen!!

Yargının ne halde ve kimin kontrolünde olduğu belli ...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ferman1987 kullanıcısına yanıt
    Bugünler de bitecek dostum, bu ülke neleri atlatmış bunu mu atlatamayacak? Elbet devran dönecek ki çok yakın zaten millet neyin ne olduğunu çoktan anladı...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konuyu elektrikli scooterdan FETÖ'ye nasıl bağladınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • serdarrrrr kullanıcısına yanıt
    %14 bunu patates eder %10 çıkarsa öpüp başınıza koyun.
  • Antakya 600 Konutlar şubesinde hâlâ bir adet mevcut. Gerçi Anteke'de bu pek kullanılacak bir cihaz değil ama benim gibi 600 Konutlar sitesi içerisinde kullanmak isteyenler olursa alabilirler. Ben MediaMarkt'tan Giddy marka olanı almıştım.
  • mbmb M kullanıcısına yanıt
    harbi mi? :(

• Heybeliada bim’de 4 adet var bugun gordum ama iade cihazlar belli.

• Sorunlu cihaz arkadaş. nerden tutsam elimde kalıyor.

Batarya bozuk olanlar için hazırladım.

furkan gencyoutube
    Bu içerikte Volta VT 1 in içini açarak bataryasını tamir edeceğiz. VT1 in en çok rastlanan kronik de diyebileceğimiz sorun olarak karşımıza çıkar batarya. Bunun için bataryayı tamamen söküp içini açmamız gerekti. Detaylar içerikte. Keyifli seyirler.
    https://www.youtube.com/watch?v=EPjo1CI1G8M&feature=youtu.be
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.