Şimdi Ara

21:9 Oyuncular Klübü (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
458
Cevap
15
Favori
26.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadslar rx580 8 gb kart ile 21:9 bir monitor performans alabilir miyim. Asil kullanim amacim oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • joof kullanıcısına yanıt
    21:9 kadar ekran ebatı ve çözünürlük de önemli. O kart ile WFHD üzerini önermem açıkçası. FHD 1920x1080 iken WFHD olunca çözünürlük 2560x1080 olacak ki bu da piksel açısından neredeyse %33 artış demek. Ekran kartı o kadar daha fazla pikseli beslemek durumunda kalacak. Her oyunda etkisinin birebir olmadığını bile kabul etsek RX 580 kartın 1080p test sonuçlarından %20-25 daha kötü FPS alacağını hesap edip o gözle değerlendirin oynayacağınız oyunları. Daha önceden 34 inch WFHD monitör kullandım. Ekran çözünürlüğü çok düşük kalmıyor o ebata göre. Ekran kartınız yeterince beslediği sürece kullanılabilir. Kişisel bir durum olabilir ama 21:9 için 34 inch altı ekran kullanmazdım. 29 ve 25 inch 21:9 monitörler de var ama 21:9 ölçeğiyle beraber bu ebatlar pek kullanışlı gelmemişti bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 18 Şubat 2020; 14:4:54 >
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Zaten alirsam 2560x1080 cozunurlugunde olacak. Daha yuksegini kartim beslemez diye dusunuyorum.
    Isin icine bir de hz , ms , hdr gibi paremetler girince icinden cikilmaz bir hal aliyor monitor secimi

• LG 29WK600 modeli tavsiye eder misiniz ?
    Kullanim amacim oyun (online pek oynamiyorum)

• joof kullanıcısına yanıt
    çok küçük 34" aşağısı alınmaz bence mümkünse gidip gör bir yerde.
  • 34" 21:9 = 27" 16:9 ona göre hesap etmek gerekir.
  • hakanhan68 H kullanıcısına yanıt
    Monitoru aldim kullaniyorum . Ekran boyutu benim icin yeterli memnunum

• 32:9 Samsung CRG90 ile bizde klübe katılalım.

21:9 Oyuncular Klübü

• Digital Reaction kullanıcısına yanıt
    hemde 2k monitör. 1080ti hakkını verebiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

hemde 2k monitör. 1080ti hakkını verebiliyor mu?
    Vermez olurmu hala taş gibi kart.

• GTX 1070 e ne önerirsiniz ultra-wide olarak ?

Oyun oynayacağım, film izleyebilirim(yanlarda siyah çıkıyorsa izlemem önemli değil)
    onun dışında aslında 144hz monitör bakıyordum masaüstündeki mouse a bile gıcık oluyorum artık.

biliyorum oyunda 144fps aldırmaz bu kart fakat normal kullanımda bile farkediyor diye biliyorum
  • ultrawide desteklemeyen oyunlarda çözümleriniz nedir. hex editor bazen işe yaramıyor
  • Detroit become human 21:9 olarak https://community.pcgamingwiki.com/files/file/1721-detroit-become-human-ultrawide-multimonitor-mod/

bunu indirirseniz oynanabiliyor. Oyun açıkken bu program açılmalı,F9'a bastıktan sonra da pencereli-tam ekran geçişinden sonra oyun 21:9 çalışıyor.

• bende aranıza AOC CU34G2X/BK 34" ile katıldım.

• https://www.newegg.com/Product/Productcompare?CompareItemList=24-025-164%2C9SIAFVFC7S8790&compareall=true arkadaşlar bu 2 monitörden hangisini alırdınız durum biraz acil hemen karar vermem gerekiyor

• Arkadaşlar iyi akşamlar , yurtdışından
    Lg 34uc80- b curved model monitör geliyor, sizce nasıldır , oyun için kullanılır mı , monitör hakkında hiçbi fikrim yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • selamlar lg 29wk600-w model monitörü satmak istiyorum da hemen elden çıksınla öldürmeden gitsin arasındayım. kaçtan gider?

• Beni de listeye yazın gençler. Geçen Viewsonic XG350R-C'yi indirimden aldım. Hem oyun hem de masaüstü kullanımlarda kesinlikle muazzam bir monitör.

https://www.hepsiburada.com/viewsonic-xg350r-c-35-100hz-1ms-hdmi-display-freesync-qhd-curved-monitor-p-HBV00000JETS8?magaza=atesavm

• uzun süredir mac mini ile LG 29WK600 kullanıyorum. Mac'i açarken monitör kendi kendine HDR modunu açıyor ki, bu monitörde HDR renkleri berbat. Ayarlardan display' aç/kapa yaparak HDR kapanıyor. Bu HDR'ı tamamen kapamanın yolu var mı?

Mac monitöre display port ile bağlı.

• Ben de Xiaomi 34 inç monitör almayı düşünüyorum. 3000 civarında başka seçenek yok gibi. Gözden kaçırdığım önerebileceğiniz başka monitörler var mıdır?

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.