Şimdi Ara

21:9 Oyuncular Klübü (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
459
Cevap
15
Favori
26.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    örnek bir kaç film sitesi ver bakayım. ben hep torrentten izliyorum. bazı sitelerde; 21:9 filmlerin üstten alttan siyahlığını filme eklendiği için sıkıntı olduğunu görmüştüm

eski monitörüne göre piksel sıkıntısı çekmezsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalWave -- 30 Aralık 2019; 9:59:17 >
  • arda505 kullanıcısına yanıt
    Freesync versiyonu hem daha iyi hem daha ucuz bunun. Gync desteğiyle de geldi Freesync monitörde. Gsync in hiçbir geleceği yok artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Freesync versiyonu hem daha iyi hem daha ucuz bunun. Gync desteğiyle de geldi Freesync monitörde. Gsync in hiçbir geleceği yok artık.
    Freesync versiyonu daha yavaş incelemelere bakabilirsin,hatta bunun için daha sonradan yani yeni firmware yayınlandı durumu toparlamışlar eski firmware v1 e kıyasla lag çok daha iyi durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda505 -- 23 Şubat 2019; 16:33:55 >
  • Arkadaşlar gidiyorum geliyorum yaziyorum kimse cevap vermedi gitti.. ACİLEN ve ACİLEN bi 21:9 mönitör lazim, mevcut mönitörüm arizalandi ve ACİLEN bir mönitör almam lazim.. Almişkende 21:9 bir mönitör almak istiyorum.. Öyle çok uçuk paralar veremem, 120 144 hz takıntımda yok öyle 144 hz etkisi gösterecek bir PC'mde yok..

Ekonomik ama olabildiğincede kalite bişiy istiyorum tabi ki... Mevcutta kullandiğim mönitör 23 inç fullhd 60 hz bi mönitör baya işimi görüyordu ama zamanla artik hem eskidi hemde artik en azindan 75 hz ve üzeri bişiye geçme planim var.. Bana hem ekonomik bir çözüm olacak hemde aldiğima kesinlikle değecek bir 21:9 mönitör tavsiyesi lazim..
  • Merhaba, dostum 1080p dikey çözünürlük biraz sorun çıkartabilir. benim için pek çıkarmadı ancak sizi bilemem haliyle. Bence bir şekilde monitörü görmeden satın almayın derim. Pek oyun oynamadığınız için yeni piyasaya çıkacak daha yüksek dikey çözünürlük veren monitörler işinizi çok daha iyi görecektir. Onun dışında min 90cm uzaktan bakmanız gerekiyor. odanızda masa ve yer olması lazım bunun içinde.

Genel olarak monitörü öneririm ama dediğim gibi. 27" 1080p bir monitör varsa çevrenizde ona da bakabilirsiniz.
  • sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler hocam bugün vatan bilgisayarda açığı vardı inceledim dediğiniz gibi gerçekten dikey yüksekliği biraz az gibi geldi bana da boyu biraz daha yüksek olabilirmiş. Yanında LG monitörler de vardı 38WK95C daha mantıklı gibi geldi biraz araştırmam gerekecek.
  • Arkadaşlar LG marka 34 İnç monitör alma arifesindeyim, 34 WK 650.. Sizce almalimiyim, kullanan var mi bilgi verebilecek birileri var mi, önerirmisiniz.. Veya 2019 model ürünleri mi beklemeliyim ne diyorsunuz bu konuda.

• Peki ya 3840x1080 desem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafabertan -- 12 Mart 2019; 18:26:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Arkadaşlar gidiyorum geliyorum yaziyorum kimse cevap vermedi gitti.. ACİLEN ve ACİLEN bi 21:9 mönitör lazim, mevcut mönitörüm arizalandi ve ACİLEN bir mönitör almam lazim.. Almişkende 21:9 bir mönitör almak istiyorum.. Öyle çok uçuk paralar veremem, 120 144 hz takıntımda yok öyle 144 hz etkisi gösterecek bir PC'mde yok..

Ekonomik ama olabildiğincede kalite bişiy istiyorum tabi ki... Mevcutta kullandiğim mönitör 23 inç fullhd 60 hz bi mönitör baya işimi görüyordu ama zamanla artik hem eskidi hemde artik en azindan 75 hz ve üzeri bişiye geçme planim var.. Bana hem ekonomik bir çözüm olacak hemde aldiğima kesinlikle değecek bir 21:9 mönitör tavsiyesi lazim..
    Almadı isen elimde boşta duran cok üst düzey olmasada full hd + olan samsung var ucuza vere bilirim kutusu hariç herşeyi var 29 inc olması lazım
  • Bugün lg 29wk600 modelini sipariş verdim .ilk ultrawide monitörüm olacak renk ayarı vs tavsiye ettiğiniz şeyleri paylasirsaniz sevinirim

• Monitörüm 29wk600 bugün elime ulaştı ancak displayport üzerinden bağlayınca Nvidia denetim masasından 75hz yapmak istediğimde görüntüde kopmalar ve titremeler başlıyor
    Hdmı da böyle bir sorun yok bu normal mi acaba

• AOC AGON AG352UCG6 35 İnchi önerirmisiniz
  • 34WK650 almayı düşünüyorum, yerine önerebileceğiniz başka bir model var mıdır?
  • urzais U kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeniz için teşekkür ederim.
    Şimdiye kadar hiç AOC kullanmadığım için hep şüpheyle baktım.
    Bütçeyi biraz daha zorlamaya çalışırım, gidip teşhirde inceleyeyim.
  • 34wk 600 ya da 34um68 alıcam pcm;
    R5-1600
    2*8:16gb ddr4 3200mhx RAM
    Oynayacağım oyunlar:?

Ekran kartı şuan 750 ti fakat lakin ki RX 470 düşünüyorum 2. El RX 470 ile 2560*1080de sorun yaşar mıyım sabit 60 fpsde misal bf 5i high-ultra oynar mıyım?

• Aydinölü kullanıcısına yanıt
    rx570 kullandım gta 5 60 fps sabit kalmıyor orta high karışıkta. 21:9 demek 2k demektir. rx580 e zorlayın. 4gb olsun ama rx580 olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalWave -- 30 Aralık 2019; 10:6:27 >
  • 16:9 yada 21:9 arada kaldım. böyle bir monitör kullanan varmı? memnunmu?
    -FHD üzeri
    -32" yada üzeri
    -kavisli
    -en az 100hz
    .
    32" samsung tv yi masaüstü ekranı olarak kullanıyorum. ancak ışık sızması çok ve tepki süresi berbat. online oyunlarda sinir bozucu oluyor. değiştirmeyi düşünüyorum artık.
  • MetalWave kullanıcısına yanıt
    TDP değerleri çok yüksek hocam onun. 50w fark hiç az değil yoksa 2060 alıcam da elektirik faturasını ödemiyorum aileme yük olmiym diyom anlican .d

• Aydinölü kullanıcısına yanıt
    sanki 50 tl eklicek faturana. 5 tl, hadi diyeyimki bilmiyorum 10 tl olsun. rx480 çok güçtüketiyordu 1050ti a geçtim faturada fark görmedim ben, abartmayın.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.