Şimdi Ara

2080Ti' ın helvası fıstıklı olsun :) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
3
Favori
34.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
219 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • seneyede 3000 serisi çöp olacak sıkıntı yok. 2000 serisi kullananlar çok üzülmesin o yüzden.
  • 2080ti alınır 2.5k

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben 2080 ti yi 5 sene daha kullanırım 5 değil 7 versende satmam, panikle kartlarını satmaya çalışanların parası çoktur gidip 3070 almak için satmaz hiç bir zaman göremeyeceğin 3090 için satar, her kart çıkışında bir öncekini kötüleme çabası bu forumun hastalığı haline gelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Psu yandığı için upgrade ettim r5 2600 üde 4000 serisi çıkınca b450 desteklicek denmişti artık duruma göre takabileceğim yüksek işlemci upgrade ide ettimmi ekran kartı 5700 ile beklemeye geçerim uzun süre 3000 lerin süperi çıkar ti çıkar falan nvidia ya geçtimmi o zamanda artık yeter bu sistem deyip ilk ve son upgrade im olur der bırakırım zaten o sistemimde baya götürür düşüncesi var bende bugünlerde ama hayırlısı

Bu arada hakikaten çok büyükmü sıçrama fps konusunda geçmişe dönük olarak falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mvnmt35 -- 3 Eylül 2020; 1:24:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gs09gs09

2080ti 3000 ne dusmesine gerek yok reis adamlar daha performansli 3070 5 bine koyarsa kimse gidipde 2. Eline 2080ti almaz zaten :) satmaya calissin 6 7 8 bine :) 5 bine bile satamaz o saatten sonra 4 felan anca satar
    Dostum yazdıklarımı okumamışsınız ki! 3070 in 5000TL den satılmasını umut ediyorsunuz. hayal dedim ben buna. Zaten 5000TL den 3070 i koydu diyelim . piyasada 2080ti bulamazsınız.

Hadi buldunuz diyelim . 3000TL bandına düşeceğini iddia eden heyecanlı gençler var. bende şu an 12.000TL ye satılan kartın 3000TL ye asla düşmeyeceğini söylüyorum. en fazla 3070 satış rakamlarına düşer oda kısa bir süreliğine çünkü 3000 serisi gelmeye yakın 2000 serisi kartların tedariği kesilecektir. 1000 serisi içinde aynı şey oldu . sadece bizde değil tüm dünyada oluyor bu.

3070 in satış rakamı vergiler ile birlikte ortalama 6500-7000TL .Hatta fazlası bir rakama satılacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Ben 2080 ti yi 5 sene daha kullanırım 5 değil 7 versende satmam, panikle kartlarını satmaya çalışanların parası çoktur gidip 3070 almak için satmaz hiç bir zaman göremeyeceğin 3090 için satar, her kart çıkışında bir öncekini kötüleme çabası bu forumun hastalığı haline gelmiş
    rtx 2070 ve yukarısı 5 sene rahat götürür. Gençler ultra da oyun oynayamıycaz diye panik oluyor.
  • Eğer 2080 kullananlar hala aynı fpsleri alabiliyorsa piyasa sizin düşündüğünüz kadar düşmez.
    Misal full overwatch oynuyorum 2080 süper ile 2k sabit 144 ya da çoğu diğer oyunlar hep benzer seviyede çıkıyorlar çoğunluk ultra oynuyoruz. Yani yeni nesile o kadar da gerek yok. Bu da piyasaya olan etkiyi düşürecektir. Ve 3bin serisi oldukça pahalı geldi dikkatinizi çekerim.

• Harbiden hiç ikinci el piyasasını düşünmemiştim masaüstü kullanmıyorum zaten ama 2000 serisi resmen öldü
  • quote:

Orijinalden alıntı: DallasPage

Eğer 2080 kullananlar hala aynı fpsleri alabiliyorsa piyasa sizin düşündüğünüz kadar düşmez.
    Misal full overwatch oynuyorum 2080 süper ile 2k sabit 144 ya da çoğu diğer oyunlar hep benzer seviyede çıkıyorlar çoğunluk ultra oynuyoruz. Yani yeni nesile o kadar da gerek yok. Bu da piyasaya olan etkiyi düşürecektir. Ve 3bin serisi oldukça pahalı geldi dikkatinizi çekerim.
    Cod mw da 2k ultra 165 FPS alıyorum bu kartı neden satayım, cyberpunk çıkacak dlss destekliyor FPS uçacak neden satayım 5 sene sonra satarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 3 Eylül 2020; 1:43:53 >
  • 2000 serisi yeni nesil ekran kartı değil, Nvidia nesil sonunda alabileceği parayı topluyor dediğimde dalga geçen bir iki arkadaş vardı PS konusunda. Şimdi tekrar atsınlar. Nvidia nihayet gerçek anlamda yeni nesil ekran kartlarını çıkarttı. Yeni nesil konsollarla eş güçte ekran kartı mı olurdu zaten. 2000 serisi kart alanlara geçmiş olsun, sistem upgrade etmek isteyenler çalışmalara başlayabilir.
  • Valla bu fiyatlar yalan olur ama foruma yurtdisindan garantisiz kartlar getirirlerse bu fiyatlara ulasilir. 3080 9.860 10.000 civari gelicek gibi sanki. Bu arada 2080ti kullaniyorum her oyunu 4k ultra bitirdim, rtx acikmis kapaliymis fark etmez bize 3090 alir rtx li oynariz ama bu basligi acip guyya 2080ti kullanicilarina sallayan adam helvasini yiyerek youtube 3090 videolari izler agzinin suyu aka aka.
  • emregokcimen kullanıcısına yanıt
    Evga süper vat özel gel

• Alen Doğu Gencer kullanıcısına yanıt
    5000 olması ilk aşamalarda zor gibi ama ham fiyat ortada 500 dolar. Mantıken 6000'i geçmesi için bir sebep yok sizin 7000'e çıkararırken yaptığınız hesap nedir? 2060 üretimi devem ediyor bu arada ama gerisinin üretimi duralı biraz oluyorhttps://prnt.sc/uaj6fy
  • 2000 e Mining 2080ti aldık. 1 haftada bozduk. Garantisi 1 ay varmış gönderdik değişim dediler 3000 serisinden gelecekmiş 3080 verirlermiki

• 2080ti alan adamda zaten para var. O adam isterse gider 3090 alır zaten.

Zar zor parayı denkleştirip 1060-RX570 falan kullanan adamlar 2080ti sahiplerinin fıstığını yiyor. Anca fıstığını yersiniz beyler zaten
  • Şayet bu fiyatlar olucaksa bende artık rx580 satıp rtx3070’e geçebilirim. 5700xt ye geçmeyi hiç istemedim iyi fiyata çıkıyor

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Adam haklı beyler.

Nick uyumundan biraz sahte konu sezdim sanki ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pilotaFerrari -- 3 Eylül 2020; 7:25:16 >
  • Ulkeye ilk girdiginde anca o yuksek fiyatlar gorulur, stok arttikca fiyati da normallesir diye dusunuyorum.

• iki grup çıkmış biri diğerleri zarar etsin modunda diğeri fakir kardeşim 1060ınla iyi eğlenceler modunda. İkisine de yazık.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.