Şimdi Ara

2080Ti' ın helvası fıstıklı olsun :) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
3
Favori
34.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
219 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha ortada kart yok performans yok sıcaklık değerleri yok fiyatın ne olacağı muamma bu devlet onada ötv ekler görürsünüz uygun fiyatı

2080 ti kullanıcısıyım satış ilanımda var 1 lira indirim yapmayı düşünmüyorum satılmazsa kalır 3090 ti çıkınca onu alırım şuan için 2080 ti benim herşeyimi karşılıyor
  • 3060 8k bandindan girince ulkeye gorucem herkezi :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alen Doğu Gencer kullanıcısına yanıt
    Vergiler dahil hocam o fiyatlar :) 500 usd 4.800 tl yapmiyor 3.700 tl yapiyor vergisi eklenmis iste

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

bu tip konular forumda ne kadar fakir olduğunu gormek icin iyi oluyor. Adama bak seviniyor degeri düştü diye. alma imkanı hicbir zaman olmayan ürünler baskasini zarara uğraştı diye memnun oluyor. bu hastalıklı kafa forumun heryerinde var. arkadaşım 2080ti var bende yatirim icin alsaydim altın alirdim. bu kart bana 1 senedir en üst düzey performansı veriyor. bu tip bir kart zaten satarken kaça gider ne olur diyecek olanların kartı değildi. nvidia ve ekran kartının en tepe modeliydi ve overpriced bir üründü. hep kendi dar gelirli öğrenci dünyanızdan bakıyorsunuz.
    FINISH HIM! olmuş.

ama eleman hak etmiş. ben de ifrit oluyorum şu milletin zarar etmesinden haz duyan tiplere.

• arkadaşlar paranızı bence muhafaza edin saçma sapan şeylere para ödemeyin. Devülasyon var, kriz var, pandemi var kalkmış ekran kartına 5-6k tl vericek insanlar var. olm manyakmısınız...
  • Geçen sene 11.11 indirimlerinden aldığım miss gibi RTX 2060 var. Karttan çok memnunum. İşimi görüyor.

Bir de şu teknolojik ürünlere çöp yaftasını yakıştırmak gibi bir huy var.
    Bir ürüne çöp diyebilmen için, senin çöp dediğin üründen daha iyisini üretmen gerekir.
    Üretemiyorsak laf etmeyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skywalkerx

2080Ti max 3000 lira eder 2080S daha da düşük ordan hesaplayabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Bimdemi bu fiyatlar
    Senın hesaba göre gidersek gtx 1070 500 gtx 970ler 250tl
    Gtx 670lerde 70tl falan eder herhalde

Neyseki geforce4 kartımla mutluyum diç deger kaybetmiyor elektriğinide kendi üretiyor.

• War Rock W kullanıcısına yanıt
    Rtx 2060 rog strix oc var. 720 son oluru

• yeni model piyasaya sürüldüğünde eskisinin fiyatının düşmesi normal fakat nvidia bu fiyat politikasıyka 2000 serisi alanlara resmen kazık attı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiddeN_Ra

arkadaşlar paranızı bence muhafaza edin saçma sapan şeylere para ödemeyin. Devülasyon var, kriz var, pandemi var kalkmış ekran kartına 5-6k tl vericek insanlar var. olm manyakmısınız...
    Tam aksine alabiliyorken alsınlar, insanlar para biriktirmeye yaşamıyor, parayla kendi eğlencelerine imkan oluşturmak için yaşıyor. Sen şimdi Türkiye'de bunu 10 birime almazsan yarın 15-20 birim olacak ve biriktirdiğin parayla istediğini alamayacaksın, o zaman ne anlamı var eşşekler gibi çalışmanın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuyu açan arkadaşın amacı ne? Neden seviniyor? Iki seçenek var. Ilki nvidia bir anda büyük bir sıçrama yapti. 5000 tl civarında olacak 3070 in 11.000 tl seviyesinde ki karttan daha performanslı olmasına seviniyor. Ikinci seçenek ise 11.000 tl civarından 2080 ti alan arkadaşların zarar etmesine belki de üst karta gececek olanlarin zararina satacak olmasina seviniyor. Konudaki açan arkadaşın üslubuna bakacak olursak ikinci seçenek daha ağır basiyor. Bir insan diger insanın zarar etmesine neden sevinir. Bu adamların ust seviye kart alması sana batiyor mu? Derdine ne yani?

• Vay be. Adam en iyi teknolojiyi öncekinin yarı fiyatına çıkarmış. Biz onu bile alamıyoruz.

Teşekkürler akp, teşekkürler reis

• sanırım bu performans artışı ve fiyatın aynı kalmasını ps5 doğurdu. 4k 120fpslere kadar çıkacağı söylenince konsol pc rekabetini kurmak istediler. ps5 balonu patlayınca fiyatlarda artış olacaktır. eğer custom soğutmalı modeller hemen gelirse ve fiyat uygun olursa 2060'ı satacağız gibi duruyor
  • Kendi sitesinde 4805TL den başlayan fiyatlarla yazıyor.
    Fiyat şahane bence. RTX kart isteyenler için bulunmaz nimet.

Hele ki dediği performansları verebilecekse inanılmaz.
  • 2080ti alan adam zengin adamdır böylelerine gülüp geçer çıktığı zaman 3090 alır böylelerine gülmeye devam eder :)

• 1070 ti kullanıyorum sistemimi yeni toplamış fakat ekran kartımı yenileyememiştim.eğer 500 usd seviyesinde çıkarsa 3070 e terfi ederim.
  • 2080ti ye kimse 4 binden fazla vermez şu an, hatta bekleyin 1-2 ay sonra 3-3.5 dan ilanlar göreceksiniz az sabır.
  • Cidden dolar kuru olmasa idi nerdeyse 1050 ti fiyatına 3070 alınacak imiş. Artık 2080 lerim bir hükmü kalmadığı aşikar. Fiyatlar gerçekten bekleyenler için mükemmel bir duruma geldi. Stok yapıp yatırım yapanlar için ohh olsun.. Ama kullanıcıları çok fazla bağlamaz. Adam tutar elinde satmasını gerektirecek bir durum yok. Ben 1060 imi 850 den satmıştık şimdi 1200 civarına 2060 almanın vakti geldi. Belki daha da ucuza. Şu dolar kuru olmasa birde ah. Nvidia bu sefer hem ucuz hem de üst düzey performansa erismeyi başarmış. F/P Nvidia. Tabi bu dolaylı yoldan değil direk AMD yi de etkileyecek. Her türlü işimize gelir.

• Bu ekran kartını üreten firma Türkiye olmadığına göre arada kaybolan para net bir şekilde "Milli Servettir" yani bir şekilde firma 2080ti alanları bir nevi dolandırmış oluyor. Bu durum daha evvel benimde aklıma geldiği için 2070 super aldım.

Ben hükümetin yerinde olsam bilgisayar ürünlerinde sırf ekran kartına ek gümrük vergisi çakarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 3 Eylül 2020; 10:39:47 >
  • zamanın da alamayan fakirlerin sevinmesine vesile olan karttır. parası olan basıp almış ve tadını çıkarmıştır, bekleme yapmamıştır. şaaak diye saymış almıştır. parası olan adam diğerini de alacaktır. helvalık bir durum yok.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.