Yüzbaşı
16 Kasım 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 172 (Bu ay: 0)
Gönderileri

halihazırda 1909 sürümünü kullanıyorum ve bu güncelleme geldi ama pcimde benim için önemli birkaç kopya korsan program ve oyun kullanıyorum güncelleme yapsam o programları kullanamama gibi bir sorun oluşur mu ?

flash diskime windows 10 atıp format atmıştım ama bayadan windows kurmak için kullanmıyorum. diskin yarısı boş halde bootable dosyalara dokunmadan dosya atsam silsem daha sonra yine format için kullanabilir miyim ?

çift çekirdekli 4 gb ramlı asus p5kp-am anakartlı sisteme sahibim hdd sıkıntı çıkarmaya başladığı için ssd ye geçmek istiyorum var mı önereceğiniz uygun fiyatlı ssdler ? 240 gblık lardan düşünüyorum daha düşüğü yetmez daha fazlasına ise bütçe yetmez.

Windows 10 1511 kullanıyordum gayet hızlı ama otomatik güncelleme yapıp 16xx sürümünü kurmuş. benim çift çekirdekli eski pc ilk sürümleri sorunsuz hızlı çalıştırırken 18xx den itibaren olan sürümlerde kağnı gibi kasmaya başlıyor bu yüzden son güncellemeleri istemiyorum ne yapabilirim ?

harddiscte 8-9 tane bad sector var bazen dosya indirme falan yaptığımda pc bu yüzden tıkanıyor bu nedenle son zamanlarda indirme yapmıyorum bad sectorlu kısımları karantinaya alıp o kısımlara yok sayan(orada okuma yazma yapmamayı sağlayan) bir program var mı ? zamanla yayılmada yapıyormuş bildiğim kadarıyla en azından yayılma yapmasın.

Şuan pc nizde kurulu oynadığınız oyunlar neler benimkiler;

heroes of storm
cs go
gta 4 eflc
injustice god of among us ultimate
x com 2
gwent the witcher card game.

selam lisans mezunuyum önlisans sınavına başvurup girebilirmiyim ? lisans sınavına girsem alacağım puan 65 ve işe yaramayacak, en azından ön lisans sınavından 80 alabilirim ve işime yarayabilir. Aksi durumda girmeyi düşünmüyorum zaten.

4 gb ramım var görev yöneticisinde sistemin bellek kullanımı 2.5 gb yani yüzde 65 ini kullanıyor olarak gözüküyor. misal minimum 4 ram isteyen bir oyunu girdiğimde ben sadece 1.5 ramimi kullanıyorum yoksa sistem bunu kendi kendine ayarlıyor mu ? basit bir soru olabilir ama cevabını merak ettim sağolun.
harddiski 2 yıl önce tarattığımda hiç bad sector yoktu tekrar taramamda ise bu şekilde sizce durumu kötümü yoksa düzelme şansı var mı ?

chromede çalışan vpn uzantısı var mı ? birkaç tane denedim ama sitelere yine girmedi bende kaldırdım.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 22 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 583
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 2.117 (Bu ay: 297)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 407 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.