Yüzbaşı
16 Kasım 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 222 (Bu ay: 0)
Gönderileri

işlemci ve ekran kartını temizlettirip macunlattırdıktan sonra açılışta böyle bir uyarı yada hata neyse karşılaşmaya başladım. f1leyip açıyorum sonrasında işlemci sıcaklığı vs boşta ve yük altında normal, pc kullanırken tuhaf bir ses yada başka bir şeyde yok kullanım normal. bu hatanın sebebi nedir ?

10 aydır lexar marka sata2 ssd kullanıyorum değerler normal mi ?

ssd hız değerlerim iyi mi ?

5.5 yıl önce sıfır olarak aldığım r7 250 ekran kartını kullanmaktayım, boşta sıcaklık değeri normal 30-35 ama oyuna girdikten 1 saat sonra sıcaklık değeri 75-85 arası geziyor anlık 87 yi falan görüyor. ne yapabilirim oyundan atma pc kapanması falan yaşamıyorum ama bu şekilde kullansam kart bozulur mu ? kartı ilk aldığım zamanlar yük altında sıcaklık değeri 60-65 civarındaydı. sök fanı falan temizle demeyin kart elimde kalır nefret ederim teknik işlerden.

e 7400 işlemcili ve asus p5kpl-am sistemim var. ekran kartını servise vermek için çıkarsam internete vs girebilmek için görüntü alabilirmiyim ? bazı işlemciler ve anakartlar bunu destekliyor diye duydum.

sata 2 hızı ile kullanıyorum bu okuma yazma değeri normal mi ? ssd: lexar 120 gb

ssd hızım normal mi ?

Bilgisayar bazen aniden donuyor imleç bile hareket etmiyor. 1 dk kadar sonra normale dönüyor yada mavi ekran verip kendini resetliyor. sıcaklık değerleri normal ve ssdinin sağlık durumu iyi gözüküyor zaten alalı 6 ay falan oluyor nedeni ne olabilir ? format bu sorunu düzeltir mi win 10 kullanıyorum. Yanlız açılışta bazen boot device hatası alıyordum bir bağlantısı olabilir mi bilmiyorum.

120 gb ssdli bir bilgisayarım var. bugun açılışta bootable ve gç hatası çıkarılabilir aygıtlardan biri bozuk yada yanlış bağlı gibisinden hatalar aldım. boot menüsünde ssd normal gözüküyor 2.de gözüken eski cdromumu disable yapınca pc sorunsuz başladı cd-rom bu tür sorunlara sebep olur mu yoksa sıkıntı ssdidemidir ?

windows 10 kullanıyorum. 4 gb ramle oynamam gerek win 8.1 demi daha iyi performans alırım win 10 damı. yoksa fark olmaz mı ?

halihazırda 1909 sürümünü kullanıyorum ve bu güncelleme geldi ama pcimde benim için önemli birkaç kopya korsan program ve oyun kullanıyorum güncelleme yapsam o programları kullanamama gibi bir sorun oluşur mu ?

flash diskime windows 10 atıp format atmıştım ama bayadan windows kurmak için kullanmıyorum. diskin yarısı boş halde bootable dosyalara dokunmadan dosya atsam silsem daha sonra yine format için kullanabilir miyim ?

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 22 sa.
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.079
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 2.117 (Bu ay: 411)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.016 (Bu hafta: 9)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.