Şimdi Ara

2023 Yılında DH'de düşüş sürüyor [SS]'li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forum donanım haber'de son yıllarda süregelen düşüş trendi bu yıl da şaşırtmadı ve yıllık atılan mesaj sayısı ile 2005 yılının bile gerisinde kaldı. Türkiye'nin en popüler forum sitesinin düştüğü durum, hayran kitlesini üzerken, ne yapılması gerektiğini siz değerli forumdaşlara sormak isterim: Sizce eski yıllardaki popülerlik için ne yapmalıyız?

• Forum kültürü falan ölmedi. Dünyadan bihabersiniz. Reddit te bi forumdur ve şuan dünyanın en popüler sosyal medyaları arasında ve gittikçe büyüyor.

DH nin bu duruma düşmesinin ana sebebi yönetimdir. 2.sebep yeniliklere ayak uyduramaması.

Eskiler hatırlar moderatörlerin nasıl haksız yere binlerce insanı banladığını. Soğuttular milleti forumdan. Eski hesaplarım hep süresiz banlı. Artık kullanmıyorum zatende forumu. Eski efsane üyelerin hepsi perma yedi.
  • Korkunç derecede düşüş var. Hem seçeneklerin artması hem de sosyal medya etkisi nedeniyle düşüş olması beklenebilir ancak 2005 kadar dahi aktiflik olmaması şaşırtıcı.

• marslan1999 kullanıcısına yanıt
    O zamanlar sadece internette DH gibi köklü forumlar vardı şu an kimse forum kullanmıyor ana sebep bu. Forum kültürü web 2.0'da kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-78ADF08E0 -- 31 Aralık 2023; 1:12:43 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Birde sitede siyasette serbest, normalde eskiden yasaktı. O yasak olduğu dönemde bile daha çok mesaj atılıyordu. E artık devir değişti forum kültürü malesef bitiyor.

• Biz buradayız mejnun sıkıntı yok

Buradaki insanlarla sohbet gercek hayatta kaderin bana tanıttığı 100kisinin 99undan daha keyifli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forum kültürü falan ölmedi. Dünyadan bihabersiniz. Reddit te bi forumdur ve şuan dünyanın en popüler sosyal medyaları arasında ve gittikçe büyüyor.

DH nin bu duruma düşmesinin ana sebebi yönetimdir. 2.sebep yeniliklere ayak uyduramaması.

Eskiler hatırlar moderatörlerin nasıl haksız yere binlerce insanı banladığını. Soğuttular milleti forumdan. Eski hesaplarım hep süresiz banlı. Artık kullanmıyorum zatende forumu. Eski efsane üyelerin hepsi perma yedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 666putin666 6 kullanıcısına yanıt

Aynen her eylülde anma günü yaparlardı hatta. Şimdi o bile yok.

• "last one leaving Seattle please put out the lights"
    tercümesi:
    "Seattle'ı terk eden son kişi lütfen çıkarken ışıkları kapatsın"

Boeing uçak firmasının fabrikası Seattle'da. yıllar önce yaşanan bir krizde firma aşırı derecede işten çıkartma yapmış ve şehir nüfusunun hatrı sayılır bir kısmı şehirden ayrılmak zorunda kalınca şehrin çıkışına bu tabelayı asmışlar.

şimdi ben de diyorum ki: forumu terk eden son kişi çıkarken ışıkları kapatmayı unutmasın yoksa Gün Oksay abiye boşuna elektrik faturası gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 31 Aralık 2023; 6:52:9 >
  • bazen ruh çağırır gibi Gün Oksay 'ı çağırıyorum gelmiyor şimdi gene çağıracağım:

eyy forumun sahibii eğer oradaysan şu masayı bi sallaa

• @gun

• TEHET kullanıcısına yanıt
    deprem mi oldu

• Kesinlikle + verme ve en beğenilen mesajların kalkması gerek . Konulara giriyorum en beğenilen mesajlardan birine + veriyorum ve konudan çıkıyorum. Konuya cevap yazmamı gerektirecek bir durum oluşmuyor ve mesaj sayıları az kalıyor.

• 01001101 kullanıcısına yanıt
  • Yonetimin temelden mantalitesi vizyonu gelistirmeli degistirmeli .

• DH'yi Abdülhamit'in yalnızlığına bırakmayacağız !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halikarnas Şakşakçısı -- 31 Aralık 2023; 11:29:0 >
  • forum iyice korkunç vaziyete gelmiş. aynı anda birkaç sekme açamıyorsunuz. robot olmadığını kanıtla diyo, ona tıklasan da seni mini sürümden çıkartıp ana sürüme atıyo, ve linkteki mesaj id kısmı yokoluyo.

tebrikler, itinayla forumun içine etmeye devam ediyolar.

• bot hesaplar vardı mesaj kasıyorlardı zaten. anlamsız boş yazılar yazıyorlardı gerçeğine dönmüş site.

2010 lara kadar ciddi bilgili, işini bilen insanlar yol gösteriyordu yazılarıyla dolu içerikler ve el emekleri vardı.

2020 lere Bilgili insanlar işine gücüne gitti geriye kalan eli tornavida bile tutamayan hazır mama yiyen hazırcı kitle kaldı.

2030 lara kadar hazırcı kitle de sıkılıp başka yerlere gidecek demekki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onderweb -- 31 Aralık 2023; 13:0:55 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.