H

Çavuş
26 Mart 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 598 (Bu ay: 8)
Gönderileri

Şirkette çalışanların maaşını buna göre tek bir bankaya yatıracağız. Hangi banka en yüksek promosyonu verir ?

Semaverde çay yapıyorduk bacadan tutuşturucu ile ateşi yakmaya çalışırken belki eser miktarda tutuşturucu sıvısı suya karıştı kenardan sızarak vs bu su ile yapılan çay içilirse sıkıntı yaşanır mı

Bu örümceğin türü nedir ?

Özel üniversite açmak istiyorum hatta öncelikle myo açacağım sonra büyüdükçe kalan fakülteleri açarım 2 yıllıktan büyüye büyüye gelirim. Fakat nasıl açıldığı hakkında hiçbir yerde bir bilgi bulamadım.

Merhabalar,

Özel bir ünide lisans bölümümü bitirdim çap kaldı onuda 1 senedir donduruyordum. Çapa 2019da başladım 2019-2020 döneminde yani. Bu sene yine dondurmak istediğimde uzatan öğrenci olduğum söylendi. Çap yönergesinde uzatan öğrencilikle ilgili hiçbir şey yer almazken neye göre uzatan öğrenci olduğumu sorduğumda sistemde öyle görünüyor diyip geçiştirdiler. Devam etmek istiyorsam kredi başı para ödeyip ders alabileceğimi söyledi kaydımı dondurmak istersem alabileceğim en fazla sayıda dersi alıp kredi başına ücretten %20sini ödeyerek dondurabileceğimi sildirmek istiyorsam ise %25ini ödeyerek sildirebileceğimi söylediler. Programa başlarken tamamen ücretsiz olduğunu söylemişlerdi bu şekilde bir hakları var mıdır. Üstelik kendi isteğimle bırakabileceğim ve üst üste 2 dönem ders kaydı yapmazsam kendiliğinden kaydımın silineceğine yönelik maddelerde var yönergede hatta yönergeye göre başladığım tarihten itibaren 7 sene öğrenim hakkım olduğu yazıyor. Bununla ilgili olarak yasal haklarım nelerdir ? Özel üniler bildiğiniz bacasız sanayi olmuşlar.

Bir yerde 25 yaşını doldurmuş olmak yazıyor bir yerde ise 1991 ve daha sonraki nesil gençler başvurabilir diyor. Hangisini baz alacağız. Bir yerde de 18 yaşını doldurmuş olmak diyor. Eğer hepsi dahilse 25-31 yaş arası gençler başvurabilir demektir. Var mı bir bilen ?

Şantiye koğuşundan lavaboya kalkmak için kapıyı açtım aradan bir karartı girdi umursamadan lavaboya gittim işimi gördüm geldim. Telefona bakıp yatacağım bir şey hışırdamaya başladı bakıyorum bakıyorum görünürde bir şey yok. Bir daha hışırdadı hışırtının olduğu tarafa gittim gazeteler falan var tahta inve blok bir şey var oradan geliyor oynattım bir anda gık gık diye ses gelmeye başladı herhalde fare girdi dedim ya fare ya kertenkele başka ne girecek derken uyuyamadım gittim yatağı ranzanın üstüne kurdum ne olur ne olmaz diye çıktım koğuştan dışarıda hava alıyorum santraldaki dayılarla iki laflayım dedim onlarda hesap kitap yapıyormuş bizim koğuşta kalan 2 kişide denizden dönmüş geliyor dedim böyle böyle odada bir şey var fareye benzettim çıkarırız falan dediler bakıyor bakıyor bir şey yok en son bir baktı gazete arasından kurbağa düştü gurbağaymış laaaa dedi ondan sonra kurbağayı dışarı atmak için gazete aldı diğer eleman bana siğil atar dedi bulaşmadı. Arkadaş kurbağayı aldı attı yatağı ben eski yere kurdum şimdi yatıp zıbaracam. Şantiyede mi kalıyoz survivor mı yaşıyoz belli değil alüminyum.

Piyasalar yine rezil yine kepaze beyler  

Mantıklı mıdır ?

Samsunlu olupta düzgün olan hiç mi adam yok arkadaş hepsi alavereci dalavereci tipler. Samsunlu gördüğüm zaman hemen ilişiği kesiyorum. Bende batı karadenizliyim fakat samsunluların hal ve hareketleri çok sıkıntı arkadaş. Bana ters. Forumda samsunlu olan varsa beni bloklasın.

Hakkında
Forum İmzası:
We few, we happy few, we band of brothers.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.565
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 1.038)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.409 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.