Şimdi Ara

2023 Toyota Corolla tanıtıldı: Daha güçlü hibrit sistem, yeni teknolojiler (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
1
Favori
6.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sınıfına ve fiyatına göre kıyaslayacak olursak evet. Misilleme yaptığınız resim profesyonelce çekilmesine ve markanın mercedes olmasına rağmen ekran yine abes duruyor. Nihayet Mercedes bunun farkına vardı da 2021 den itibaren ekranı havalandırmanın altına aldı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • masterap M kullanıcısına yanıt

Mekanik olmayan Şanzıman nasıl oluyor Sanal olarak mı aktarma yapılıyor. Gaipten mi bilgi geliyor tekere?

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

CVT Şanzımanda vites oranları olmaz yapısı gereği.

Ve aracın önünde bağımsız süspansiyon olmaz.

• Hem cahilsin hem kustah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aracın alt devirlerde torku nasıl yazılarda göremedim kaçırdım sanırım ? bence arabanın 2 eksiği var biri tork yok ikincisi yalıtım

• infinite kullanıcısına yanıt

toyota'nın yaptığı bir yanlış eksik yokki.dünyada motor hacminden vergi veren ülke kalmadı.emisyona göre vergi var.hükümette mevkiye layık görülenler çağa uyum gösteremiyorken hala destekleyenlerde suç

• yapacak hiçbirşeyi yok hemde... biz ahlanıp vahlanıyoruz yıllardır...

• Bu kadar büyük ve yukarıda konumlanmış ekrana gerek var mı? Kullanışlı olmasını geçtim bence dikkat dağıtmaktan başka bir işe yaramaz.

• Boomcu kullanıcısına yanıt
    0 100 değeri 1.7 sn azalmış 9.2 sn bence hiç fena değil

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yeni teknoloji denilen şey nedir otomatik kapanan yan aynalar mı ?

Corollo japon sanderosudur.

• daswagen kullanıcısına yanıt

Highline trocta hiz sabitleme yokken, bos paket hibrit corollada acc standartti :))

• masterap M kullanıcısına yanıt

Baz donanım hibrit corolladaki donanım 2022 model, milyonluk tiguanda, passatta bile yok.

Aynı sınıftaki 2015 model aracımdaki güvenlik donanımları 2022 r-line tiguanda yok.

Geliyor burada teknoloji diyor. Bu kadar salaklık foruma fazla, neden banlamazlar bunu. Her konuda aynı.

• commandx C kullanıcısına yanıt
    Arkadaş sen hakaret etmeden kendini ifade edemiyor musun ?

Yahu otomotivde iyi, güzel, modern, teknolojik ne varsa alayına saldırgan bir üslupla yazıyorsun.

Ben kullanıcısı olduğum corollanın ne eksiği varsa, ne kötü yanı varsa yazar, eleştiririm. Sen niye her konuda fanboyluk yapıp, vatan fedaisi gibi savunuyorsun ?

Temettü hissen filan mı var ? Gelirim düşer diye mi korkuyosun ? Bu fanboyluğa bi mana veremiyorum.

Turbo mu atmosferik mi konusunda yazdığın mesajları bir makine mühendisi olarak moral versin diye okuyorum, karikatür tadında hepsi.

• Her gördüğümde almadığıma pişman olduğum otomobil

• commandx C kullanıcısına yanıt

niye banlamıyorlar ki

sorduğun soruya bak buranın amacı bu zaten2023 Toyota Corolla tanıtıldı: Daha güçlü hibrit sistem, yeni teknolojiler 

• şuanki motorun yakıt verilerine baktım sahibindende gerçekten bu kadar mı yakıyor bu araçlar ?

2023 Toyota Corolla tanıtıldı: Daha güçlü hibrit sistem, yeni teknolojiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 2 Ağustos 2022; 14:57:57 >
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    ayağına ve sabrına hakim olursan yakalarsın ben 2 hafta boyunca 3.6lt yakaladım şimdilerde salmışım ortalamam 4.1lt şehir dışı ise 4.5lt aynı şekil şehir dışı da kasarsan 4.0lt yakalamak mümkün

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • helsloot kullanıcısına yanıt

3 ay şirket aracı olarak kullandım.

Şehir içinde özellikle 4-4,5 litre civarında geziyordum. Şu anki fiyatlarda 70-80 kuruş arası yakıyor.

Ki şirket aracı kimler kimler kullandı. Sabah bendeydi öğleden sonra başka birinde felan. O şekilde bile dikkat edilmeden 4,5 litrelerde geziyor maksimum.

Dikkatli ve sabırlı kullanıldığım da oldu bu şekilde 300 km şehiriçi ortalaması 25-30 km ortalama hız ile 3.6 litreleri yakaladığımda oldu.

Uzun yolda 90-110 KM arası 4,5 litre civarlarında.

Eğer basarsanız 6 litreleri görüyor.

Çok mantıklı bir araç, istisnasız tam bir şehir içi arabası.

Tek sıkıntısı MTV onuda yaptığı tasarrufa sayın.

Uzun yolda dizel gibi turbo benzinli gibi kullanılırsa normal benzinli araç gibi yaktırırsınız.

Çektiğim tek sıkıntı sokak aralarında giderken, araç elektrikle ilerlediği için sıfır ses sadece teker yuvarlanma sesi geliyor ve hafiften cızırtı. Sessizliğinde dolayı yol ortasından gidenlere arkadan hafif kornaya basınca irkilmeleri, yada kardeşim napıyorsun diyenler felan çok oldu :) Mahalle aralarında felan dikkatli kullanılması gereken araç. :)

Birde rampa aşağı inişlerde yada ışıklara felan yaklaşırken ayağı gazdan çekince elektriğe geçmesi ve süzülmesi çok zevkli ve keyifli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud Nine -- 12 Eylül 2022; 15:37:44 >

• TR de ne zaman ortaya çıkmaya başlar 2023 modeller.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.