Şimdi Ara

2023 Toyota Corolla tanıtıldı: Daha güçlü hibrit sistem, yeni teknolojiler (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
1
Favori
6.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu toyotanın mantığına ben anlam veremiyorum. 1.8 atmosferik hybrit yerine neden 1.6 turbo hybrit koymazlar. Hyundai 1.6 turbo hybrit ten 230 hp güç alıyor. Toyota bu gücü camry ve rav4 de de 2.5 atmosferik hybritten alıyor. Daha turboyu keşfedemediler.

• Honda Civic ile paketleri donanımı vs eşle Corolla daha pahalı kalıyor ve arka baş mesafesi ile bagaj hacmi de daha az kalıyor. Bu gibi sebeplerden dolayı kesinlikle Civic der susarım 😉

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Toyota olsun Honda olsun, klasik Japon markalarının stratejisi hep aynıdır hiç değişmez

Orası burası süslenmiş ecili bicili kaportayı 20 senelik motorla 20 senelik karosere tak, sağına soluna değişik oyuncaklar ekle sür piyasaya

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

toyotanin ana pazarı abd Arap ülkeleri.orada fındık turbonun adı geçmez.adam 2.5 litre motor yapmış 5lt benzin yakıyor kim öper hyundaiyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İç tasarımı bir güzel yapmıyorlar, biraz rakiplere bakmalılar

• masterap M kullanıcısına yanıt
    araç gidiyor 1.6mj egea kadar seri hatta daha seri düşük hızlarda cvt şanzımandan dolayı tepkimeyi tam anlamıyorsun yarım gazda konu bu tapa gazda koltuğa göme göme gidiyor yoksa. ayrıca hybrid 1.6 132hp mds corolladan da seri ve güçlü üstelik 100kg ağır olmasına rağmen iki aracı da kullandım gitmiyor diyen zaten bu aracı almasın apaçiliğe uygun değil ekonomi amaçlı yapılmış emekli arabası

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • stylerbb kullanıcısına yanıt
    Neresinden baksan tasarım hatası.

• O multimedia ekran için çok düşünmüşler mi? Aliexpres ten alıp takılmış gibi duruyor. Bu kadar vizyonsuz bir tasarım olamaz.. Ucuz olmaya çalışmak kötü tasarım demek değildir...

• 34Tarik kullanıcısına yanıt

Kime göre neye göre 2023 Toyota Corolla tanıtıldı: Daha güçlü hibrit sistem, yeni teknolojiler 

• brnk kullanıcısına yanıt

Bu aracı bu fiyata alan zaten benzin sıkıntısı yaşamayacak birisi olması lazım düşenerek alması lazım zaten bu dönemde

• Ben yeni tasarımı beğendim. Bir önceki kasadan daha güzel olmuş

• Şu an yaptığımız gibi forumda millet konuşsun diye 😄

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hayalimdeki toyata modeli ama alacak güç yokhttps://www.toyota.com.tr/haberler-ve-etkinlikler/tamamen-yenilenen-toyota-yaris-gozleri-kamastiriyor

• 1-2 ay once tanidik bir abimiz aldi hibrit olandan ve içine bakma firsatim oldu. bu aracin 2 sikintisi var , multimedia ekrani ve iç genişlik. İçi kasvetli ve dar. Eski kasasi ic genislik olarak daha iyi duruyor ki bunu başkalarindan da duydum.

• Lee-on! kullanıcısına yanıt

biraz destekli sallayın yahu, daha yeni 2020 0.9tce clio yu 280 e sattım.

• BALCKSAGAT kullanıcısına yanıt

Bizde pahali oküz gbi ötv ve mtv alindigi icin

Yoksa dunya genelinde en cok satan en ucuz alt segment binek sehir araci

Son 10 yildir zaten ülkemizde binek olarak degil

Yatirim olarak aliniyor zira altin ve dövizden daha güvenli sekilde parasini koruyabiliyor

• GenqhisKhaan89 kullanıcısına yanıt
    Araçlar vergileri düzgün satılsa camry ve awalon da satılır ama nerdeyse RAV4 parasina Corolla aliyoruz yönetemeyenlerin beceriksiz ve adaletsizligi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • texjrwillerjr T kullanıcısına yanıt

Bana ne hocam sen kaca sattiysan? Tek kriter sizin aracınız mi? Ucuz satmissin diyip sinirini mi bozayim illa? Sari siteyi actim ilk cikan ilanlardan ortalama bir fiyat soyledim literatür taramasi yapacak halim yok laf arasi konusu gecti burda öylece...

Simdi actim baktim tekrar sizin icin, ortalama 240 civarı 2012lerin fiyatı, 280 290a kadar da çıkıyor... Sinirinizi cikaracak baska yer bulun tanimadiginiz insanlara karsi da seviyeli olun..

• ombuds_man kullanıcısına yanıt

Bu araç çöp yani

2023 Toyota Corolla tanıtıldı: Daha güçlü hibrit sistem, yeni teknolojiler
  • Lee-on! kullanıcısına yanıt

bir istenen fiyat vardır bir de satılıabilecek fiyat. sıfır otomatiği 385 olan aracın 10 yaşındakine kimse sizin dediğiniz parayı vermez. sahibindende nice uçuk fiyat var, mesele hangisinin doğru olduğunu ayrıştırmakta.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.