Şimdi Ara

2023'te Erdoğan kesin gider mi? (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
1
Favori
10.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

benim yazdıklarımda nereye takıldınız, hala anlamadım. Neyi yanlış anlamışım? ben iktidarı savunmuyorum.

yandaş medya ile çok iyi göz boyadıklarını ve bu sayede hala oy potansiyellerinin yüksek olduğunu söylüyorum.

bende iktidarın bir an evvel gitmesini isterim. ama sokağın nabzını görüyorum, sorgusuz sualsiz biat eden ve bunları savunan bir kitle var. hiçte hafife alınacak bir kitle değil. sürekli suni gündem yaratılıyor ve halkın dikkatini farklı noktalara çekiyorlar.

ikimizin de beklentisi be fikirleri benzer, siz hala bana şaşırmış, anlamamış gibi ifadeler kullanıyorsunuz.

siz benim yazdıklarımı anlamadınız, bence.

aynı şeyleri yazım duruyorum, bir daha da cevap yazmayacağım.

• karamitat kullanıcısına yanıt
    Ukrayna ile ne alaka Erdoğan'ı seçmek? İmamoğlu gelse savunma sanayi, ordu, ülke savunmasını boşverecek sanıyorsun herhalde?
    Nasıl kafalar var siz de arkadaş, boş beleş adamlarsınız.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yalnız var ya yaşlanınca çok kafa m.kcez o belli yağ kuyruğundan tut da etten vazgeçişimiz, ev arabaya hayal gözüyle bakmamız, telefonlara lüks diyen halk, terör liderini devlet kanalına çıkması, darbe, nete yazı yazanların hapse girmesi falan alayını torunlara anlatıp yahu bu dedemde amma vır vır denilecek arkamızdan haberiniz yok 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ltrg kullanıcısına yanıt

senin karşına Mansur Yavaş'ı mı getireceklerini sanıyorsun, Senin ve benim gibi milyonlarca insan Mansur Yavaş gelsin istiyoruz, ama sırf biz istediğimiz için seçime bile giremeyecek, çünkü seçime girerse sadece Mansur Yavaş bu durumu değiştirebilir ki o da belki. Diğerlerinin gram şansı yok, Tıpkı Muharrem İnce gibi uygun zamanda alaşağı edilecektir, CHP tarafında malesef ülkesini düşünen vatansever kişiler kalmadı. Buna Ekrem İmamoğlu da dahil.

• x3x kullanıcısına yanıt

CHP de de başında 10 seçim kaybetmiş, iki lafı bir araya getiremeyen, koskoca Atatürk'ün partisini kimlere emanet etmiş, ellerinde Muharrem ince gibi partinin üzerine çıkan birisi varken, bu Adamı saf dışı bırakmış, ve daha nicelerini yapmış olmasına rağmen, sorgusuz sualsiz oy verecek %15 lik, millete cahil diyen ama daha zır cahillerin olduğu kesim de var. Bunlara ne diyeceksin?

• Gece gece, neyse...

BLOK!

• adolf1 kullanıcısına yanıt
    Demirtaşa ceza verilir ise çıkaramaz.. Tutuklu yargılanıyor.. Hüküm yok.. Niye acaba? İktidar gerektiğinde Hdp oylarını almak için tahliye edecek. Hükümlü olur ise tahliye edemez. Bir çeşit rehin tutma bu..

• Xakler kullanıcısına yanıt

"Z kuşağı ülkeyi kurtaracak" diye sayıklıyolar bi de.

• ugarb kullanıcısına yanıt

• domates olmuş 28 tl neyi tartışıyorsunuz.......... 

• Xakler kullanıcısına yanıt

Taktik verme hocam,sil yorumu kimse görmeden :)

• Kilicdaroglu aday olup yine kaybederse muhalifler soy sop birakmaz bu sefer muhalefeteBende dahil.

• https://twitter.com/herkesicinchp/status/1512518138990104586?s=21&t=hla4B2Vp4NA9E-Njx45Nmw

Chp nin yapacakları iktidara gelirse. Hani diyorsunuz ya açıklasınlar ne yapacaklar. Buyrun:

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ekonomi geçen yıla göre daha kötü olmasına rağmen muhalefet geçen yıl daha başarılıydı. Geldiğimiz noktada "ya bu sefer de kaybederlerse" şüphesi güçlenmeye başladı bende.

• up

• Burada kimsenin demediği tek gerçek Erdoğan gitse ne olacak? 5 milyona daire almış adam 20.kattan çamaşırlarını iple sallandırıyor bu toplumdan bir cacık olmaz. Aklı olan basar gider.

Ayrıca Erdoğanın tekrar seçim kazanması demek Türkiyenin Rus bloğuna dahil olması demek. Onun altyapısı hazırlanıyor.

Millet seçimlerde ABD mi Rusya mı bunu seçecek yani...........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nexus can -- 8 Eylül 2022; 0:26:15 >
  • Geldiği gibi gidecek.

• Bunlar olursa dolar 10 TL nin altına çok hızlı bir şekilde çakılır.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.