F

Er
27 Haziran 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 327 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Karşıma çok enteresan şeyler çıkıyor abi bunların gerçeklik payı nedir? Cidden bu okul böyle mi?

Bu ss sadece bir tanesi bu minvalde daha niceleri var. Bu ünideki insanların twitter hesaplarına girdiğim zaman da hep cinsellik bilmem ne

Arkadaşlar şimdi bu kadar konuşuyor ediyoruz iyi güzel fakat Türk toplumunun kafa yapısını ciddiye aldığınızda ve rasyonel, realist ve objektif bir biçimde Erdoğan 2023'te kesin gider diyebiliyor musunuz?

Evet arkadaşlar soru başlıktadır paraya ihtiyacım var lütfen görmezden gelmeyin de bir iki tavsiye verin

Psilinsin

Arkadaşlar gün boyu yurtta kafayı yememek için ne yapılması gerekiyor ? Gerçekten artık zaman algımı kaybediyorum ya. Sosyallik yok bir şey yok

Okulun 2 günü sadece yüz yüze 3 gün full online. Yani arkadaşlar bu işe eğer gerçekten emek vereceksem benim bu dersleri dinleyerek vakit kaybetmemem gerek. Hoca arkada ders anlatırken ben YKS çalışsam sizce sıkıntı olur mu ? Dersi dinlemeyip yakalanırsam sıkıntıya girmekten çekiniyorum.

Konuyu takibe alın

08.11.2021

Üçgende açılar bitti supara geo sb testleri çözüldü

Kaf 2 problemler başlandı 46. sayfa dinlendi

Bugün ilk günümdü neyi nasıl yapacağımı programladım.

09.11.2021

Kenan kara ek çizimler dinlendi supara geo soru bankasından 2 test çözüldü

Kaf 2 47. ve 48. sayfalar halledildi

Bugün paragraf ve dil bilgisi soru bankalarım geldi. Dil bilgisine hemen başlamayacağım öncelikle mat geo problem üçlüsünü bir oturtmam lazım. Bugün online olsada derslerinin en yoğun olduğu gündü. Bugünün acısını cuma cumartesi ve pazar günleri çıkartacağım tabi. Kendimi yalnız hissediyorum :')

10.11.2021

Supara geo 2 test çözüldü ve böylece ek çizimler konusu bitti

Paragraf 20 soru çözüldü

yalnızlık sıkıntı ya

Adamakıllı bir rutin oturtamadım daha vizeler başlıyor yarın ama bu iş hallolacak

Çok düşündüm taşındım başlıyorum kolay gelsin herkese

Şu an ekonomi bölümünde okuyorum (GTÜ) fakat bir yandan sınava tekrar hazırlanmak istiyorum ve yine ekonomi yazmayı düşünüyorum daha prestijli bir ünide.

Sorun şu ki psikolojim öyle bir hale geldi ki ne bunu gerçekleştirebilecek motivasyonu bulabiliyorum ne de gerekli zihinsel sağlığı. Psikolojik olarak pek iyi değilim arkadaşlar aklıma kontrol edemediğim düzeyde negatif düşünceler geliyor ve hiç bir işime odaklanamıyorum ne okul derslerine ne üni sınavına.

Siz benim ne yapmamı önerirsiniz ? Gerçekten DH ahalisinin tavsiyelerine çok ihtiyacım var. Bulunduğum okulda okumaya değer mi ? Yeniden hazırlanayım mı ? Psikolojik olarak kendimi nasıl düzeltebilirim ?

Bunu bir tek ben farketmiş olamam. Arkadaşlar burası özel okul değil bir şey değil bu okulu bu kadar elit gösteren nedir ? İnstagramda öğrenci profillerine baktığımda pek çoğunda bu elit havayı görebiliyorum.

Elit havadan kastım öğrencilerin sahip olduğu kültür, mizah anlayışları, kılık kıyafete kadar oldukça hoş yani.

Özellikle Boğaziçi'de okuyan arkadaşlara soruyorum okuldaki pek çok öğrencide bu hava var mı yoksa sosyal medyada görmüş olduğumuz şeyler algıda seçiciliğin bir tezahürü mü ?

Ayrıca böyle bir hava neden diğer okullarda yok ? Sadece buraya özgü bir durum gibi görünüyor.

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 558
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 101)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.143 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.