Şimdi Ara

2017 MODEL [makyajlı] DİZEL MAZDA 3 103.000 TL (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
3
Favori
11.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok hocam Active'in 0'ı.
  • Bu Japonlar hayal aleminde yaşıyor.
  • Yoğunluk mesajlar "satmaz" üzerine kurulu. Mazda çok araba satsa bize kar payı vermiyor, hiç araba satmasa zarar etse de, para istemiyor. Bu takıntı neden ben onu çözemedim. Adamların satma gibi bir derdi yok, getirdikleri arabayı satıyorlar.

Ancak şu denilebilir; "ben bu arabayı almam"

• Mazda cok iyi bir tercih, gercekten yaptigi arabalar harika kalitede bir arabalar ama ben 80-85 beklerdim fiyat pahali cunku c sinifi mazda3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YardımSeverr

Mazda cok iyi bir tercih, gercekten yaptigi arabalar harika kalitede bir arabalar ama ben 80-85 beklerdim fiyat pahali cunku c sinifi mazda3

C sınıfına bir örnek verelim o zaman...

91 bin tl olan fiyatı yeni kampanya yaparak 86 bine çekilmiş dizel otomatik astra hb enjoy paket var.

1-Anahtarsız Çalıştırma Sistemi,
    2-Düşük hızlarda çarpışmayı hafifleten otomatik fren özelliği ile Ön Çarpışma İkazı,
    3-Işığa duyarlı otomatik kararan iç dikiz aynası ,
    4-Krom kaplı üst cam çerçevesi
    5-Elektrikli katlanır yan aynalar
    6-16" alaşım jantlar yok.

Motion donanım mazda 3 bu yukarıdaki donanımlara sahip bir araç ve fiyatı 92 bin.
    Ben bu fiyatın donanımlarınıda baz alarak çok abartılı olduğunu düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AreY -- 22 Haziran 2016; 16:52:00 >

• 308 Allure ile benzer fiyatta olması gerek.308'de liste fiyatı üzerinden 8-10 bin indiren bayiiler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Yok hocam Active'in 0'ı.

O zaman normal fiyat, alınabiliyorsa allure+comfort pack alınmalı.
  • 136 bg ağzına kadar dolu astra, premiumlar dahil bu sınıfın en yakışıklısı megane varken kafayı yemişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

308 Allure ile benzer fiyatta olması gerek.308'de liste fiyatı üzerinden 8-10 bin indiren bayiiler var.

Yeni 308 baştan ölü doğmuş bir araç. BlueHDI ayağına 85000 liradan kapıyı açarlarsa böyle nal toplarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: sadri.abi

quote:

Orijinalden alıntı: berkaydj

Fordun 1.5 dizeli işte skyactive vs reklam dümeni.

Kimin eli kimin cebinde... Ortak platformlar, ortak motorlar, gruplar vs. Önceki mazda3 te de 1.6 dizel Ford motoru vardı zaten. Ortaklık besbelli. Ama bu motoru kötü yapmıyor.

O motor PSA grubu ortaklığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuğra>> -- 22 Haziran 2016; 23:39:00 >
  • bence fiyat yüksek.
  • Eren tekinden incelemede su cümleyi duyarız artık 'fiyatı sınıf standartlarini karşılıyor '

• Dizel için bu kadar fark istemek, gereksiz olmuş. Araçta hiç bir donanım yok doğru düzgün. İncelemeye gitseniz, 2 dakika sonra çıkarsınız mağazadan o derece söylüyorum. İlk sıralarda yorum yapan arkadaşın da dediği gibi, "Bizde böyle, işine gelirse" mantığı olmuş Mazda'da..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stones -- 23 Haziran 2016; 1:54:01 >
  • o fiyatlara çok rakip var mazda satamaz
  • C segmentindeki bir otomobile bu paraları bağlamak saçma. Premium modellerden olsa neyse diyeceğim de öyle de değil, hele hele piyasası bile olmayan bir model için gereksiz derece yüksek bir konumlandırma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AreY

quote:

Orijinalden alıntı: lifeanddead

Gerçekten iyi bir fiyatlandırma yapıldığını mı düşünüyorsunuz?

Tüm C sınıfı dizel otomatik fiyatlarına bakınız, ben öyle yaptım ve mantıklı bir fiyat olduğuna kanaat getirdim.
    Sanıyorum siz aynı fikirde değilsiniz... Gerçekten fiyatı pahalı mı buldunuz ?

Tekrar baktım fakat C sınıfı araçların neredeyse tümünden pahalı bir araç. Kaldı ki Mazda'dan bahsediyoruz. Bir insanın Mazdayı tercih etmesi için sebep ne olmalı sizce? Ben bu soruyu kendime sorduğum zaman ancak çok daha hesaplı olursa bu aracı tercih ederim diyorum. Bırakın hesaplı olmayı diğer araçlardan pahalı bile. Evet tüm C sınıfı araçları pahalı bulduğum gibi bu aracı da pahalı buldum.

• Yıllardır bir Mazda muhabbeti döner satışlara bakarsan forumdakilerden başka alan yok aracı..105 beygir mi kaldı yahu?? Bir de 6 ayda bir servise gidip akraba olacakmışız Zengin olsam hatır için alayım dursun bir tane diyeceğim ama 92.000 TL verilecek araba değil..Şimdi Sener Songur gelir aracın ederi 70.000 TL der ..İyi de eder
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AreY

quote:

Gerçekten iyi bir fiyatlandırma yapıldığını mı düşünüyorsunuz?

Tüm C sınıfı dizel otomatik fiyatlarına bakınız, ben öyle yaptım ve mantıklı bir fiyat olduğuna kanaat getirdim.
    Sanıyorum siz aynı fikirde değilsiniz... Gerçekten fiyatı pahalı mı buldunuz ?

Tekrar baktım fakat C sınıfı araçların neredeyse tümünden pahalı bir araç. Kaldı ki Mazda'dan bahsediyoruz. Bir insanın Mazdayı tercih etmesi için sebep ne olmalı sizce? Ben bu soruyu kendime sorduğum zaman ancak çok daha hesaplı olursa bu aracı tercih ederim diyorum. Bırakın hesaplı olmayı diğer araçlardan pahalı bile. Evet tüm C sınıfı araçları pahalı bulduğum gibi bu aracı da pahalı buldum.

Bu aracin en güçlü 2 rakibi var VW Golf ve Ford Focus. ikisinden ucuz olmasi arabalardan anlayan birisi için yeterli bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

Yıllardır bir Mazda muhabbeti döner satışlara bakarsan forumdakilerden başka alan yok aracı..105 beygir mi kaldı yahu?? Bir de 6 ayda bir servise gidip akraba olacakmışız Zengin olsam hatır için alayım dursun bir tane diyeceğim ama 92.000 TL verilecek araba değil..Şimdi Sener Songur gelir aracın ederi 70.000 TL der ..İyi de eder

Evet araci çok fazla alan yok fakat bu çok satmanin iyi oldugu anlamina gelmiyor. 6 ayda bir bakima gitseniz bile bakim masraflari 300 tl yillik 600 tl yapar. Biraz arabadan anlayan biriysen 600 tl yillik bakim maliyetini çok bulmazsin sanirim. Parasini hak edip etmeyecegini bindiginiz aractan inip bir mazda 3 denediginizde daha iyi anlarsiniz sanirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

C segmentindeki bir otomobile bu paraları bağlamak saçma. Premium modellerden olsa neyse diyeceğim de öyle de değil, hele hele piyasası bile olmayan bir model için gereksiz derece yüksek bir konumlandırma.

C segment fiyaltarina bakiniz isterseniz hepsi 6 7 bin tl farkla bu fiyatlara satiliyor. Araç fiyatlarindan bile bir haberken mazda piyasasi hakkinda yorum yapmaniz da ironik

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.