Şimdi Ara

2016 Yeni Auris Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
4
Favori
8.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir Auris kullanıcısı olarak 2016 model ve makyajlı kasa auris ile ilgili herhangi bir konu olmadığını gördüm, Auris alma niyeti olan veya aracla ilgili sorusu olanlar konu altında yazabilir elimden geldigince yardimci olurum.
     2016 Yeni Auris Kullanıcılar Kulübü 2016 Yeni Auris Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kel_arif16 -- 7 Mayıs 2016; 13:16:49 >

• Touring sports Mds siparişi verdim.
    İlk toyotam bakalım
  • Hangi paket aldin arkadasim indirim yaptilar mi? Hayirli olsun kazasiz belasiz kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kel_arif16

Hangi paket aldin arkadasim indirim yaptilar mi? Hayirli olsun kazasiz belasiz kullan
     2016 Yeni Auris Kullanıcılar Kulübü 2016 Yeni Auris Kullanıcılar Kulübü
    82.000 TL lik bir araca halojen far koyup led far koymayan toyota zihniyetini kınıyorum, size sarı yeter diye düşünmüşler sanırım ve servisler ile görüştüm servislerde led far takılmıyor ancak dışarıda sanayide taktırabiliyorsunuz aracın gece görünüşünü bu şekilde arkadaşlar almayı düşünen varsa, sanırım tek eksiği led far olmaması arka ışıkları gerçekten güzel duruyor.

• Ben bugun advanced skypack için 72250 tl fiyat aldım fazla geldi bana.
  • Liste fiyati 82.400 olan araca 72.250 fiyati kim verdi
  • Benzinli olabilir. Onun dışında ben de 6.100 lira indirim + kauçuk ve halı paspas, yan kapı çıtaları ve park sensörü hediyesiyle almıştım (toplam 700 lirayı geçiyor)

Belli olmaz valla alan alır güzel indirim
  • Benzinli veya dizel yazmamis arkadas ama dizelse bence yok iyi bi fiyat alip kullanmadan 75 e satabilirsin bile hangi bayii verdi bu indirimi acaba ben alirken hediye vermediler bursa bayiileri biraz cimri bu konuda sanirim
  • Benimkini soruyorsan izmir borovalı

Ama ben yıllardır kullandığım için akraba gibiyiz. Millet benzinliye 400 küsür ödüyor 10 bin bakımına ben dizel olmasına rağmen 370 e bağladım.
  • Sanirim bayii sadakati onemli . Bakalim bize ne kadar bakim ucreti odettirecekler . Ben arkadasin indirim aldigi yeri merak ettim 10 bin indirim iyi fiyat bence
  • o benzinlidir gibi geliyor bana ama belli olmaz
  • Eğerki benzinli degilde dizelse kendimi enayi gibi hissedicem zaten
  • Araç benzinli otomatik, dizel değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karti -- 12 Mayıs 2016; 23:23:45 >
  • Verdikleri indirim normal dostum aksesuar iste neden dizel dusunmuyorsun ?
  • Dizel yapacak kadar yol yapmaycam ufak bir ilcede yasiyorum. Ayrica motor lpg ye uyumlu olunca ilerde lpg ye donerim diye dusundum. Birde otomatik almam lazim, dizelde otomatik sanirim yok
  • Aoylesigin gibi dizelde otomatik yok ancak kucuk bir ilcede yasiyormussun istanbul gbi biryerde yasasan otomatik onerirdim birde tup taktirip stepneyimi cikarmayi dusunuyorsun ancak dizeli yakit olarak cok iyi bunuda goz onunde bulundur derim ben bazen sehir ixi 4.0 litrelere iniyorum fazla trafik yoksa
  • Manuel bana ve esime biraz angarya geliyor, o yuzden otomatik alalim daha konforlu olsun dedik birde cvt kilay kolay sorun cikarmiyor. O yonude cok hosuma gidiyor. 69a verseler alacaktim direk ama vermediler.
  • Anladim tabi sizin karariniz diger bayiilerden fiyat alin isterseniz belki istediginiz fiyati verebilirler ancak vazgecmenize uzuldum yeni bir auris katilacakti aramiza. Bende bundan once benzinli arac kullaniyordum ancak artik dizel den vazgecmem sanirim
  • Aslinda daha vazgecmedim, yani kafama hala en cok yatan auris, ama biraz daha ucuza birakmalarini beklerdim. Suanda kafamda astra 308 ve auris var, mazda 3 de degerlendirebilirim. Karar asamasindayim sadece aurisi gittim inceledim oteki araclara daha bakmadim. Cift kavramali sanziman istemedigim icin diger markalara bakmiyorum.
  • Mazda 3 icin herkesin hemfikir oldugu nokta sanirim iyi bir arac oldugu ancak kimse almaya yanasmiyor, astra konusunda biraey diyemeyecegim bende bazen dusunmuyor degilim astrami alsaydim diye ama artik auris aldigim icin geri donusu yok, 308 kullananlarda genelde memnun. 2. El konusunda golf ve astra haric hepsi kaybettiriyor sanirim o yuzdende pek tutulmuyor auris mazda 308 gbi araclar nadiren goruyoruz yollarda iyi yani az oldugu icin bakan bir daha bakiyor alisilmisin disinda
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.