Şimdi Ara

2016 Yeni Auris Kullanıcılar Kulübü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
4
Favori
8.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aşağıdaki ilanda ki gibi bir araç bakıyoruz. LPG li olacak
    2015 Advance Skypack paket, 20bin km civarında temiz bir aracı kaç liraya alırsak uygun olur fikirlerinizi alabilirmiyim?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2015-multidrive-s-auris-prins-marka-tup-305974548/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

• quote:

Orijinalden alıntı: coskunabi1

Merhaba arkadaşlar;
    Aşağıdaki ilanda ki gibi bir araç bakıyoruz. LPG li olacak
    2015 Advance Skypack paket, 20bin km civarında temiz bir aracı kaç liraya alırsak uygun olur fikirlerinizi alabilirmiyim?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2015-multidrive-s-auris-prins-marka-tup-305974548/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

Benim anlamadığım insan sıfır arabasına tüp taktırırken en az 3-5 yıl bineceğini hesaplayarak taktırır. Bu araca hemde en pahalı tüp markası takılmış. sonra daha 1 yıl dolmadan satışa çıkılıyor. Böyle araçların neden satıldığını hep merak etmişimdir.

• yer_cekimi kullanıcısına yanıt
    NEDEN OLDUĞUNU SÖYLEYEYİM HEMEN BEN.
    PRİNS TÜP TAKTIRMIŞ AMA 1.82 LİRALIK LPG ALIYOR ARKADAŞ. GAZ OLMUŞ 2.50TL OPET'TE. O KADAR PİNTİLİK EDİP MAHALLE ARASINDAN GAZ ALIRSA ARABA TEKLİYODUR GİDERKEN. HATTA BU PİNTİLİĞİNE BAKACAK OLURSAK GAZ AYARININ DA FAKİR KALMIŞ OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. MOTOR İKAZ IŞIĞI BİLE YANMIŞ OLABİLİR ŞUAN :) ARABADA SIKINTI YOK DA SAHİBİNDE VAR GALİBA :D
  • Arkadaşlar hayırlı ramazanlar. Ben de 3-4 ay içerisinde bir araç alacağım, otomatik olacak. Aklımda Seat Leon 1.2 tsi, yeni astra 1.4 otomatik enjoy vardı. Ancak bugün tesadüfen toyota plazaya girdim. yeni auris 1.6 advance multidrive s otomatik aracın test sürüşünü yaptım. Yukarıdaki 2 aracın arasına 3. bir aday daha girdi. Aurisi çok beğendim sürüş konforu. otomatik şanzmanı yol tutuşu, donanımları.. Ancak aklım karışmış durumda, seat leon, yeni astra ve yeni auris arasında kalmış durumdayım. Bu üç aracı test edebilen var mı sizce bunların arasına başka adaylar da girebilir mi ? (peugeot 308 vs. )Bir de advance multidrive modeli için 71.500 fiyat aldım. Daha önce toyota tecrübem olmadı ve güncel olarak takip edemediğim içim için bilemiyorum, sene sonunda aralık gibi aracın fiyatı bu fiyattan aşağıya düşer mi ? şimdiden sağolun
  • mehmetemin1985 M kullanıcısına yanıt
    Beklerim derseniz Golf 1.2 tsi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10.000 TL fark var arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmetemin1985 M kullanıcısına yanıt
    Auris i Cam tavanli alın sonra pisman olmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yer_cekimi -- 23 Haziran 2016; 2:55:16 >
  •  2016 Yeni Auris Kullanıcılar Kulübü
     2016 Yeni Auris Kullanıcılar Kulübü

• Katiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kel_arif16 -- 24 Haziran 2016; 19:38:19 >

• 2016 yeni auris'te 1.6 dizel yok di mi arkadaşlar?

• Hayir yok arkadasim.

• Toyota da çok enteresan dizel ve otomatik araç almak/bulmak gerçekten bir lüks, tam otomatik olması daha büyük lüks.

Benzinli otomatik alan kişiler şehir içi tüketimi nasıldır? 9-9,5lt civarındadır diye tahmin ediyorum.
  • Dostlar turbo benzinli model ne zaman gelir acaba yeni bilgi var mi duydugunuz? Yılbaşına doğru sıfır araç almayi dusunuyoru. Şimdiye kadar hep leon düşünmüştüm ama dün bir konuda turbo modelin turkiyeye geleceğini okuyunca aklima takildi. Acaba zamanlama ve fiyat nasil olur ki sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Toyota da çok enteresan dizel ve otomatik araç almak/bulmak gerçekten bir lüks, tam otomatik olması daha büyük lüks.

Benzinli otomatik alan kişiler şehir içi tüketimi nasıldır? 9-9,5lt civarındadır diye tahmin ediyorum.

Kontağı her açıp kapattığımızda bu süredeki ortalama tüketimi gösteren bir özelliği var AMA ben buna güvenemiyorum...Aynı güzergahta 8.5 lt de gösteriyor 11-12 lt'de. Bu yüzden size 7bin km'de hiç sıfırlamadığım ortalamanın 7.4 lt olduğunu söyleyebilirim.Bunun yaklaşık %70 uzun yol, %30'u şehir içi trafik...
  • 2013 yılında almıştım dizel otomatik Aurisi Şuan araç 60 bin km de sıfır sıkıntı ile İstanbul trafiğinde yola devem ediyoruz ve 3-4 yıl daha kullanmayı planlıyorum Auris in ikinci elde kaybettirdiğini belirtmişsiniz ben öyle düşünmüyorum. Sıfır almıştım şuan satsam daha fazla ediyor. Çokta iyi ikinci el piyasası var ayrıca Golf ten ve Astra dan daha tipli bir araç bence. Mazda,308 falan kıyaslamaya bile gerek yok
  • Beyler bu makyajlı aurislerde sadece vites kutusu mu değişti, yoksa otomatik sistemi mi değişti.. geçen benzinli otomatik test ettim, çok hoşuma gitti ama hem o kadar bütçem yok hem de dizel otomatik dusunuyorum.. 2013 model alsam aynı tadi alir mıyım acaba?

• CVT ise hoşunuza gider gayet güzel şanzıman
  • Merhaba herkese.

Ben auris sport touring modeliyle ilgileniyorum aranızda bu araca sahip olan var mı. yorumlarınızı alabilir miyim ?
  • Hatchback kadar tutulmuyor sanirim ancak guzel arac advence donanim seviyesinden basliyor dizeli bagaj hacmi cok iyi cam tavanli olursa tadından yenmez.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.