Şimdi Ara

2016 Yeni Auris Kullanıcılar Kulübü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
4
Favori
8.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar 2016 model toyota auriste yeni dikkatimi ceken bir durum var.Aracimi 1 aydir kullaniyorum arac kontagini cevirirken belli bir noktada uyari isiklari yanmadan onceki kademede fan calisiyor ve o konumda kalirsa surekli calisiyor. Ayni durumu yasayan yada sebebini bilen varsa aydinlatabilirmi
  • liberte11 L kullanıcısına yanıt
    2hafta önce aynı şey benimde dikkatimi çekti,servisi aradım getirin bakalım dediler.toyotası olan arkadaşlara danıştım hepsinde durum aynı,opellerde de durum aynı.yani sorun yok,birşey düşünülerek yapılmış bir mekanizma(bence fan test ediliyor).sizde de arka kapılardan 90 üzeri ses geliyor mu?
  • Tesekkur ederim bende ayni sekilde dusunmustum anlam veremedigim bir ozellik ama araclarin hepsinde varsa dediginiz gibi sorun yok diyebiliriz ilginc olan servise sordugumuzda bilgi sahibi olmayip getirin bakalim demeleri.

Araci genelde sehir ici trafikte kullandim ve cok km yapmadim henuz. bu yuzden 90 uzerine sadece birkac defa cikmisimdir dikkatimi herhangi bir ses cekmedi. Ilk firsatta deneyip size deneyimimi yazacagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araçlarınız benzinli sanırım? benim dizel, fan otomatik devreye giriyor. Ama eski kasa aurisim vardı o benzinliydi ve sizinki gibi anahtar o konumdayken sürekli çalışıyordu.
  • Evet aracim benzinli. Tesadufen farkettim bunu ve anlam veremedim daha once karsilastigim bir durum olmadigi icin bir sorun varmi yoksa normal bir seymi anlamadim. Ancak forumda diger konulardan birinde bir dizel corolla sahibi de benim bahsettigim durumdan bahsetmis onun aracin da da ayni sey varmis.

• Kasım ayi zammı gelmiş Toyota'ya. Bazi modeller düşmüş ama işin garibi onlarda baz modeller. Auris 1.6 active multidrive s skypack 73500 den 75050 ye çıkmış. Bayiler kasımı bekleyin diyordu :/

• quote:

Orijinalden alıntı: cebocan

Kasım ayi zammı gelmiş Toyota'ya. Bazi modeller düşmüş ama işin garibi onlarda baz modeller. Auris 1.6 active multidrive s skypack 73500 den 75050 ye çıkmış. Bayiler kasımı bekleyin diyordu :/

Aynen hocam yil sonu tum markalar zamlara yuklendi. Alirken advance skypack 1.6 otomatik 77bindi 78bin olmuș

• yeni alımı düşünen var mı ortalama ne kadar pazarlık yapıyorlar? yüzde 4 5 civarı olabilir mi?
  • Zamdan önce active skypack multidrive s 3500 indirmişlerdi artı hediyeler vardı.

• Arkadaslar 3 aydır kullanıyorum 0 araba active multidrive

Yakıt tuketimim sehirici 8.0 l normal mi bana cok geldi sizde nasıl

• Konsol ve kucuk hoparlor taradindan tikirti geliyor sorun ne olabilir?

• arkadaşlar aracınızın rüzgar sesi problemi var mı?benim araç 70-80 km/h yi geçince arka kapıların ordan rüzgar sesi alıyor(yalnız ses akşam ortam sessizken az trafikte net belli oluyor,gündüz trafikte duyulmuyor)ayrıca 120 km/h dan sonra ön taraftan falanda alıyor rüzgar sesi...servise gittim kapı ayarı yaptılar ama tam kesilmedi ses...servis bu konuda kullanıcılardan dönüş yapılırsa iyileştirme çözüm bulunacağını söylediler...
  • Merhaba herkese,

Aracımı yeni teslim aldım bugün, bir kaç sorum var.

1. bakıma kalan süreyi görebileceğim bir yer var mı eski aracımda bakım zamanı geldiğinde uyarıyordu. yarın aldığım yere soracağım ama bakımı yapılmış mı yapılmamış mı ya da ne kadar var nası öğrenirim.
    2. favori kanal listesi sadece 6 istasyondan mı oluşuyor, bir de diğer yan taraftaki liste kısmında sıralama yapabiliyor muyuz?

oturup el kitabını okuyacağım ama radyo konusunda destek alsam fena olmaz :)

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doktor_fb3434

arkadaşlar aracınızın rüzgar sesi problemi var mı?benim araç 70-80 km/h yi geçince arka kapıların ordan rüzgar sesi alıyor(yalnız ses akşam ortam sessizken az trafikte net belli oluyor,gündüz trafikte duyulmuyor)ayrıca 120 km/h dan sonra ön taraftan falanda alıyor rüzgar sesi...servise gittim kapı ayarı yaptılar ama tam kesilmedi ses...servis bu konuda kullanıcılardan dönüş yapılırsa iyileştirme çözüm bulunacağını söylediler...

Arac 2016 ise bendede var. Arka kelebek caminin orda aracin disinda siyah ucgen bir bolum var onlarim tam yapismamasindan oluyor benimde sag arkadan geliyor 10.000 bakiminda soyleyecegim bakalim cozebileceklermi

• Scuderia. kullanıcısına yanıt
    aynen aracım son kasa auris.inşallah çözerler problemi
  • Merhaba arkadaşlar bugün 1.6 auris advance skypack multidrives granit gri için 75.750 TL fiyat verdiler(Eskişehir sarar bayi). Daha uygun fiyata başka bayi varmı?

Araçlarınızdan memnunmusunuz keşke turbolu bi araç olsaydı dediğiniz oldu mu?
    Tavsiye eder misiniz

• 20 bin bakımım 450 Tl tuttu bilginize.. (Dizel)
  • erincar kullanıcısına yanıt
    Benimde 1000km falan kaldi 20000 bakımına gitmeme, bakalım bize ne kadar fiyat söyleyecekler.p

• 1.33 life i 54 e aldim

• quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

1.33 life i 54 e aldim

hocam senin eski mesajlarda auris hakkında baya bir kotu yorumun var
    yaniliyorsam duzelt yine gitmissin auris almissin?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.